Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DonJuanob

stare i nie jare

Polecane posty

Gość gość
wyobraź sobie, że doskonale znam znaczenie słów uznawanych tu na kafe za "trudne" :D jestem osoba dosć wykształconą i oczytaną. Co więcej, pojęcia nie mam, dlaczego nazywasz mnie "hipokrytką", przecież wyraźnie się przyznaję do mojego nastawienia do mężczyzn. Za cholerę nie rozumiem, dlaczego cię to z lekka wkurzyło :D Nigdzie nie napisałam, że moja filozofia jest lepsza, w ogóle nie napisałam, że wyznaję jakąkolwiek filozofię. Jedyne co zrobiłam, to nazwałam rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"osobąąą', to ze nie dociskam klawiszy, bo mi sie nie chce, niech nie bedzie dla ciebie powodem (kolejnym) zarzucania mi niewiedzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonJuanob
Nazywam Cie hipokrytka gdyz sama chcesz brac i nie dawac, natomiast jesli facet nie chce dawac to niech spada. Przyznaje przecenilem Cie, teraz juz wiem, ze nie masz na zycie zadnej filozofii. Twoja wypowiedz jest niespojna i wybacz pozwala mi watpic w twoje wyksztalcenie i oczytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze wybierasz młodsze bo tym. Orzeszki zaimponować i niewiele od ciebie oczekują i mylisz sie sadzać ze tylko kobiety wokół ciebie sie starzeją, sam za chwile będziesz żałosna kopia Kuby Wojewodzkego, podstarzałego amancika, który nic nie osiagnął i patrzy jak kolejno jego byle zakładają rodziny Łyso potem spotkać sie z rówieśnikami i usłyszeć ze maja dzieci w wieku panienek, z którymi on sie spotyka..... Macho można udawać mając 30plus, ale gdy ktos zbliża sie już do 50tki to jest po prostu żałosny, a czas biegnie szybciej niz ci sie wydaje, te cechy które tak odrzucają cię u dojrzałych kobiet posiadaszi ty, spójrz w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladasz temat prowokacje by pokazać jaki jesteś coool, skoro tak jest to po co ten temat ? Nie jest przypadkiem wyrazem twojego zgorzknienia ? Skoro dobrze wiesz czego chcesz od życia i jaki masz stosunek do kobiet, to z czego wynika twoja potrzeba dzielenia sie tymi złotymi myślami z całym światem ? Chwaliszsie czy żalisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do DonJuan(po**ba) Jesteś wciąz na poziomie 20kilkulatka (emocjonalnie), więc dobrze ci z dziewczynami, które mogłyby być twoimi córkami. I uważaj, bo któraś się nią w końcu okaże. Prawdziwej kobiecie nie masz nic do zaoferowania, swoje brzucho zlikwidujesz operacją plastyczną, Via**ra pomoże jeszcze raz i drugi stanąć na wysokości zadania. A potem zostaniesz zaklasyfikowany jako "ten, co już nie może" i zostaniesz sam: żona ciebie znienawidziła, córka nie chce cię znać, znajome córki przeszły ten sam, szybki obieg zamknięty: szybki wyryw- szybki seks - szybkie znudzenie się kolejnym pięknym ciałem. I bracie, "na starość torba i kij". Polecam De/cathl/ona z patykami do No]rdic Walki]ng - o ile będzie cię po alimantach i rozwodach na numerach stać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś wciąz na poziomie 20kilkulatka (emocjonalnie), więc dobrze ci z dziewczynami, które mogłyby być twoimi córkami. I uważaj, bo któraś się nią w końcu okaże. Prawdziwej kobiecie nie masz nic do zaoferowania, swoje brzucho zlikwidujesz operacją plastyczną, Via**ra pomoże jeszcze raz i drugi stanąć na wysokości zadania. A potem zostaniesz zaklasyfikowany jako "ten, co już nie może" i zostaniesz sam: żona ciebie znienawidziła, córka nie chce cię znać, znajome córki przeszły ten sam, szybki obieg zamknięty: szybki wyryw- szybki seks - szybkie znudzenie się kolejnym pięknym ciałem. I bracie, "na starość torba i kij". Polecam De/cathl/ona z patykami do No]rdic Walki]ng - o ile będzie cię po alimantach i rozwodach na numerach stać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DonJuanob ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"angazowac"-miedzy innymi miec swiadomosc ,ze twoje zachowanie odbija sie na osobie,ktora jest "przy "tobie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don.... ble ble ale z Ciebie pustak!!!!!!!!!!!!! skąd takie dziwolągi się biorą?????????? Coś z Tobą nie tak. Ty nawet do psychika się nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonJuanob
Zakladam temat po to aby miec ubaw z innych ludzi. Latwo jest wykazac jak malo tolerancji jest w innych ludziach. Uzytkownicy forum zamiast poddac temat merytorycznej dyskusji skupiaja uwage na autorze. Nazwano mnie tutaj ignorantem, mezoginem czy w koncu c/h/uj/em. Jesli twierdze, ze kobiety po 30 sa nieatrakcyjne i wzbudza to taka zywa reakcje to znaczy, ze trafilem w sedno sprawy. Chyba panie nie czujecie sie atrakcyjnie skoro tak was to poruszylo. Przeciez nie byloby takiej reakcji, gdybym napisal ze kazda kobieta po 30 nosi brode :) Prawda jest taka, ze pisze o rzeczach oczywistych, o ktorych glosno sie nie mowi. Jesli ktos ma poglady inne od waszych i jesli dotyka to waszych kompleksow, to pelni jadu chcecie dowalic tej osobie. Jesli jakas kobieta po 30, inteligentna i atrakcyjna pewna swojej wartosci przeczyta moj post to na pewno nie zareaguje w ten sposob. Moj post jej nie zaboli i nie zareaguje agresja. Ja nie wskazywalem na tym forum nieatrakcyjnych kobiet, ujawnily sie same, forumowiczki o niskiej samoocenie. Zycze dystansu do siebie i innych. Pozdrawiam wszystkie kobiety te atrakcyjne i te nieatrakcyjne rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu, że jesteś posranym chu/jem, cwelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
zalozyles glupi temat, wyjechales z obelgami ponizajacymi kobiety w tym i swoja matke, siostre i moze partnerke i na koncu przyznajesz sie do swojej glupoty. Chciales zagrac mistrza prowokacji a zostales mistrzem blazenstwa. Twoje teorie co uwazaja mezczyzni sa prawdziwe tylko w stosunku do ludzi twojego pokroju bo wiekszosc ma calkiem inne poglady co do swoich partnerek. Mam nadzieje, ze wszystke panie oleja to wszystko co wyplules tutaj z siebie bo wszytko to bylo jadem porzucenego i skrzywdzonego przez kobiete nieszczesnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonJuanob
Posrany jest chyba kazdy kto wchodzi na forum gdzie żyja tematy w stylu: "dziewczyny jak sie masterbujecie", "jaka macie szparke" "rowek a nogi" "kto mi wylize" "jak poznac czy ma grubego". Nie moglem sie powstrzymac, aby sie troche nie zabawic waszym kosztem oszolomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonJuanob
Alez ja nie chcialem zostac mistrzem prowokacji, nie jest moim celem dokonywanie czegos takiego na forum dla oszolomow, gdyz nie byloby to zadne wyzwanie. Wyraznie napisalem ze chcialem miec ubaw wiec moge zgodzic sie ze slowem blazenada. Jesli masz "normalna" partnerke w stylu takim jakie tu sie wypowiadaly to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
Dzieki i powiem ci, ze teraz podoba mi sie bardziej niz gdy miala 19 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo ewcyk aleś mu dokopała aż mu doopa spuchła.....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
DonJuanob - wszystko co piszesz jest OK. Tylko co w zwiazku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ, tak czytam, i choć ze mnie przykładny mąż i ojciec, to przyznam ci rację. Sam coraz gorzej trawię starzejącą się żonę, radości z niej niewiele a humory znosić trzeba. Tyle że dzieci jeszcze małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wam sie wydaje, durne capy, że wy sie z czasem też nie nudzicie swoim kobietom ? :D Nie ma nic gorszego jak taki podstarzały kozioł w domu. Ale że kasa na bachory i nowe kiecki potrzebna, to jakoś sie to dziadostwo toleruje. Zapytaj jeden z drugim, kto jest w głowach waszych kobiet kiedy robią sobie dobrze? No przecież, że nie wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu fajny temat :) jak na dłoni widać jak bardzo wielu osobom brakuje dystansu. Może to i prawda co pisze autor lub może to być klasyczna prowokacja. Tylko po cholerę wytaczać armaty i napiętnować autora? Ma swoje poglądy? A niech ma - mamy wolny kraj...Nie musimy się z nimi zgadzać. Polemizować można - tylko bez jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonJuanob
Kobiety z premedytacja wykorzystuja facetow zorientowanych na rodzine. Wylewaja swoje żale, obwiniają faceta za niepowodzenia, a facet musi to znosić. Bo jaki ma wybór, no przecież dzieci. Jesli odejdzie to ogłoszą go draniem - zostawił dzieci. Tak czy inaczej taki facet ma przerąbane, zyje w klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ta starsza 35 + biore tykko mlodszych..facet od 30-tki jest juz dla mnie nie atrakcyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonJuanob
19:46 Kolejny przyklad myslenia kobiet. "Musi tolerowac starego kozła bo pieniądze na kiecki", a jej maż trwa przy niej ze wzgledu np. na dzieci. Znudził ci sie stary koziol, idz do pracy (mam nadzieje ze nie jestes niepelnosprawna) i odejdz od niego. Zrobisz mu ogromna przysluge, nie bedziesz mogla opowiadac, ze zostawil dzieci. Czytajac posty od poczatku do konca wylania sie przerazajacy obraz kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Ja jestem wlasnie takim przykladem "starej rury" zostawionej dla mlodszej.I wiesz ze nawet nie mam o to pretensji .Najgorsze bylo nie to ze facet wybral z mlodsza tylko to ze ja dalej bylam wkrecona. Ale na takie dolegliwosci raczej porad nie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonJuanob
Odchodzic nalezy z fasonem, jesli ludziom jest ze soba niedobrze, jedna ze stron jest nieszczesliwa to po co sie zmuszac. Twoj facet nie zachowal sie w porzadku, nie mial odwagi z Toba porozmawiac, zalatwic tego odpowiednio. Niestety jest to temat na inna dyskusje. W zyciu z reguly nie wyglada to w ten sposob, ze pojawia sie mloda laska, a facet glupieje. Dlugo przed skokiem w bok w zwiazku sie nie uklada. Kobiety szczegolnie po urodzeniu dziecka uwazaja, ze facetowi nic sie juz nie nalezy. Prosze poczytac poprzednie posty, jaki obraz sie z nich wylania. Jesli facet odejdzie od kobiety odbiora mu dom, dostana alimenty, moze nawet ogranicza widzenia z dzieckiem. No wiec po co kobiecie sie starac? Maja faceta w garsci. Czy ktos mi powie jaki benefit dla faceta stanowi w tym kontekscie malzenstwo? Bo dla kobiety benefit jest ewidentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
No to byla akurat w ogole troche inna bajka ale to nie zmienia tego ze ja musialam sobie poradzic sama ze soba. Tak wiem. To temat na inna dyskusje. Generalnie to jednak nie zgadzam sie ze kobiety maja pretensje ze facet woli mlodsza i ladniejsza bo o tym ze tak jest to mysle ze kazda kobieta wie. Moze nie zawsze chce sie do tego przyznac nawet sama przed soba ale wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:10 - przecież nie piszę o sobie, fajansiarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' Czytajac posty od poczatku do konca wylania sie przerazajacy obraz kobiet.' haha, mówi to idiota, który plecie samlone duby i to w imieniu wszystkich facetów :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załosny jesteś twierdząc, że ty masz jakąs tam filozofię. Ja mam tylko okreslone podejscie do życia, ale filozofią bym tego nie nazwała. Słowo filozofia rezerwuję dla filozofów, ja sie do nich nie zaliczam, a ty tym bardziej, nie pochlebiaj sobie. Czytać ze zrozumieniem też nie umiesz, nie napisałam, że nie chcę dawać. Napisałam tylko, ze nastawiam się na branie. Owszem, jeśli facet daje, to i ja mogę. :D I nie chodzi tu o kasę, tę zarabiam sama. I to by było na tyle, nudzi mnie juz to przerzucanie się słowami z kims, kto w swoim mniemaniu pozjadał wszelkie rozumy. Uwierz, ze po świecie chodzi mnóstwo ludzi mądrzejszych, przystojniejszych i fajniejszych od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×