Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DonJuanob

stare i nie jare

Polecane posty

Gość CleverMan
uwazasz to za zalety??? :-) wesoly z ciebie koles. poczytaj sobie, moze cos ci pomoze w zroumieniu faktu ze zycie z kobieta nie opiera sie tylko na sztywnym czlonku. Starszy mężczyzna - wady i zalety Jak powszechnie wiadomo kobiety dojrzewają szybciej, a kiedy zaczynają poważnie myśleć o przyszłości poszukują takiego partnera, który tą dojrzałością będzie w stanie im dorównać. I choć to nie wiek świadczy o człowieku, młodość zawsze utożsamiana jest z szaleństwem, zabawą i przygodami. Na tym zwariowanym tle starszy mężczyzna kojarzy się z odpowiedzialnością, stabilnością emocjonalną i z życiowym doświadczeniem; jest opoką, o której marzą kobiety znudzone dziecinnym zachowaniem swych młodych kolegów. Kolejną zaletą związku z człowiekiem dojrzałym jest jego życiowa mądrość oraz doświadczenie w kontaktach z płcią piękną. Starszy mężczyzna przeważnie doskonale wie czego pragną kobiety i potrafi im to dać. Mam tutaj na myśli zarówno duchową, jak i cielesną sferę związku. Relacje z młodym partnerem, który dopiero wszystkiego się uczy, nigdy nie dostarczą kobiecie tego typu emocji, jakich doświadczy w kontaktach z mężczyzną dojrzałym. To link do strony jak ktos jest ciekawy wiecej. http://ona-i-on.wieszjak.polki.pl/partnerstwo/253894,Dlaczego-kobiety-wiaza-sie-ze-starszymi-mezczyznami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i mamy ewolucje, pozwole sobie zacytowac jedna z Twoich poprzednich wypowiedzi: "Mozliwe, ze i mezczyzni w iweku po 40 ogladaja sie za 20 latkami ale to przewaznie konczy sie tylko na patrzeniu. Zdaja sobie sprawe, ze gra nie jest warta swieczki i ze na dluzsza mete nie podolaja wymaganiom mlodej kobiety. One chca wszystkiego tego na co on juz dawno nie ma i isly i ochoty, imprezowanie, dzieci, nowy dom, pozyczki i gaz do dechy jak to sie mowi. A on biedak co? no wlasnie, po pracy wersalk, zimne piwo telewizor i nic mu juz do szczescia nie potrzeba. Tego mlode kobiety nie potrafia zaakceptowac na dluzsza mete. Moge z reka na sercu powiedziec, ze dla 40 latkow panie po 40 sa w sam raz a czesto nawet za duzo bo ich checi i mozliwowsci sa juz mocna ograniczone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
chyba nigdy nie bede po twojej stronie bo masz za bardzo radykalne przekonania jak na moj gust. A co do moich wypowiedzi to w obydwu przypadkach pisalem o zupelnie roznej od siebie grupie mezczyzn. Nie mozna wrzucac wszystkich ludzi do jednego wora i påowiedziec co mysla, robia i kim sa. Tak robili komunisci i faszysci a dzisiaj mamy demkracje i tolerancje-przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
"demokracje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj CleverMan - na innych tematach sam właśnie tak robisz - nie znając ludzi przyszywasz im łatki i wrzucasz do jednego wora. To klasyczna hipokryzja kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz mnie niestety nie przekonales. Dla mnie obie wypowiedzi wygladaja jakby pochodzily od dwoch roznych osob. CleverMan czyzbys zajmowal sie polityka? "Mamy demokracje i tolerancje" - a to szczegolnie widac czytajac to forum. "Nie mozna wrzucac ludzi do jednego wora", mozna stawiac natomiast rozne tezy i o nich dyskutowac. Jaki poziom tej dyskusji byl do tej pory, kazdy moze ocenic samodzielnie, no bo przeciez demokracja :) Dodam jeszcze, ze odwolywanie sie do komunistow i faszystow w tego typu wypowiedziach robi sie juz bardzo oklepane. Mi osobiscie bardzo daleko do polityki, a tego typu wypowiedzi kojarza mi sie z jedna z partii politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
I tak z upodoban seksualnych zeszlismy na faszyzm i komunizm. To jest cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don Juanob jestes pusty jak pustak widocznie nie tylko blondynki to pustaki. Kobieta po 40 ba nawet po 50 może wyglądać seksownie dla niejednego faceta. Przykładem może być niedawny ślub 58 letniej byłej zony Patricka Sweyze Lisy Niemi z milonerem Alberta DePrisco. Pani Niemi wygląda jak zadbana 58 latka owszem szczupła ale nie miała nigdy żadnych operacji plastycznych. Jeśli by tak każdy facet uganiał się za 20 latkami to tym bardziej milioner wzioł by sobie taką 20 za żonę a nie 58 latkę. Widocznie jednak owa pani jest dla tegoz milonera wyjątkowo seksowną i wspaniałą kobieta skoro wybral właśnie ją za zonę. Nie każdy facet chce byc z 20 latką , bo nie każdy jest takim pustakiem jak ty. Miłość znaczy więcej niż tylko ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Ludzie, ludzie, wyluzujcie. Jaka masz szanse na slub z takim milionerem albo jaka masz szanse aby miec tyle kasy co ta babka? Przeciez to inny swiat. Porozmawiajmy o naszej rzeczywistosci, OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9:40 i pisze to osoba, ktora uzywajac terminologii CleverMana wrzuca wszystkie blondynki do jednego wora i nazywa pustakami. Oj dostanie Ci sie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
ty wciaz nic nie chcesz zrozumiec i szukasz tylko haka na kazdego. Widzisz czasami kobiety tez mnie wkurzaja i jakies tam w glowie generalizowanie ma miejsce, ale jaki jest sens wywalac to wszystko na forum? czy kogos tym uszczesliwisz? napisales, cytuje; "Nie kazdy facet powie wam to wprost ale prawda jest taka, ze potrzebujemy was tylko do lozka, nic poza tym do naszego zycia nie wnosicie" Jest to albo bezczelna prowokacja albo najbardziej antykobiece stwierdzenia jakie slyszalem w zyciu. Tak mowia tylko mowia ci co naprawde nienawidza kobiet. Ja jestem tu nie zeby z toba bez konca polemizowac tylko, zeby pokazac kobietom, ze nie wszyscy faceci maja takie okropne podejscie do nich, ze to co ty wypisujesz jest albo zenujaca prowokacja albo bazgrolami jakiegos czlowieka pelnego nienawisci do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież to pisze ta yebnięta czterdziecha, mizoginka ! Po cholere w ogóle dyskutować z takim intelektualnym pokurczem ? KAŻDA myśląca kobieta wie, że poglądy które tu prezentuje ta psycholka rzekomo w imieniu mężczyzn to bzdury. Nawet jeżeli któryś tak rozumuje, to chyba jej ojciec, który ją g****ił w dzieciństwie stąd taka posrana teraz jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CleverMan widze, ze zabolalo. Po prostu jasno wynika z twoich wypowiedzi, ze jestes jak choragiewka na wietrze. Nie masz wlasnych przekonan starasz sie tylko dobrze wypasc. Cytujesz jakies artykuliki z serwisow dla kobiet (polki.pl). Chyba nieco zniewiescialy jestes. Spotkaj sie czasem z kumplami, towarzystwo w meskim gronie dobrze ci zrobi. Traktowanie powaznie tego forum to juz choroba. Rycerzyk broniacy honoru kobiet sie znalazl. Zapewniam Cie, ze ja uwielbiam kobiety - mlode, usmiechniete z jedrnym cialem, pozytywnie nastawione do zycia. Nie jestem dla ciebie konkurencja, ty wolisz te stare :) Chetnie zapoznam sie rowniez z postami, ktore ty zalozyles. Moze jakies linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że to baba podszywa się pod faceta, bo każdy facet wie, że przed kumplami zawsze zgrywa się kozaka i beczy jak reszta baranów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CleverMan - straznik kafeterii, jest tutaj tylko po to aby pokazac, ze nie wszyscy faceci sa tacy ja DonJuanob. Chwala mu za to! Downo nie slyszalem takiego banalu, zywcem jak z telenoweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet nie ma kogoś takiego jak DonJuanob, bo to wściekła baba niejaka czerdziecha, która się podszywa pod taki twór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don Juanob pitolisz jak potrzaskany, moja ciotka lat 54 po raz 2 wyszła za mąż za bardzo dobrze sytuowanego stomatologa wiek pana to 55 lat , miał kase mógł szukać młodszej , ciotka wygląda fajnie na swój wiek a poza tym to bardzo fajna babka z charakteru, po za tym emerytowana nauczycielka wdowa żadnych kokosów z emerytury nie miała więc na kasę on raczej nie poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don Juanob dobrze ktoś tu cię podsumował jesteś pustak nic dodać, nic ująć. Nie będę z toba polemizować bo jak to mówią "Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ludzie, ludzie, wyluzujcie. Jaka masz szanse na slub z takim milionerem albo jaka masz szanse aby miec tyle kasy co ta babka? Przeciez to inny swiat. Porozmawiajmy o naszej rzeczywistosci, OK?" W kontekście ślubu 58 letniej kobiety z milionerem nie chodziło o to że on jest milionerem i ja tez na takiego poluję ,a o to że facet który miał mase kasy mógł wybrac 20- latke a wybrał 58- letnia kobietę. Czyli że kobiety nie tylko młode moga byc atrakcyjne dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Oczywiscie ze stare tez sa atrakcyjne. Zwlaszcza jak maja kase. Poczytaj ilu mlodych ludzi oglasza sie o sponsoring do starszych pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety czas konczyc, grypa sie skonczyla, ostatni dzien zwolnienia jutro do pracy. Musze przyznac, ze dobrze sie bawilem. Szczerze mowiac nigdy wczesniej nie pisalem na forach. Czytalem oczywiscie, ale raczej w celach praktycznych, problem z samochodem, tematy techniczne w mojej branzy itp. Czas spedzony na tym forum pomogl mi zwalczyc nude i musze przyznac, ze jest to wciagajace :) Jesli kogos obrazilem to przepraszam, ale niestety taka mam nature i uwielbiam wkladac kij w mrowisko. Co mnie kompletnie zaskoczylo to to jak ludzie powaznie podchodza do tego forum. Do forum na ktorym dominuja tematy w stylu "zeszmacilam sie wczoraj" itp. Pewnie niektore osoby poczuja sie urazone, w koncu zabawilem sie ich kosztem. Zaczynajac ten temat nie sadzilem jednak, ze to forum to tak wazna czesc waszego zycia :) Zrozumialem to jednak w momencie, kiedy zobaczylem jak te same osoby odpisuja codziennie o roznych porach. Czy z mojej strony byla to blazenada? No przeciez nie zaprzeczylem. Piszac na blazenskim forum czulem sie usprawiedliwiony. Trafilem rowniez w czuly punkt, inaczej nie kierowano by w moim kierunku tylu epitetow. Ktos tutaj wspomnial o tolerancji i demokracji, jej na tym forum nie znalazlem. Niestety nie zamierzam tutaj wiecej zagladac, uwazam, ze w normalnych okolicznosciach to strata czasu. O wiele lepiej jest prowadzic tego typu dyskusje np. w pubie. Ludzie marnujecie sobie zycie w Internecie. Ja jedynie moge stwierdzic, ze ja do waszego swiata nie naleze. Wiem, ze zmywam sie nagle i nie da to okazji innym forumowiczom wylania wiadra jadu na mnie. Nie zalujcie sobie jednak, czy tak naprawde zalezy wam czy ktos to czyta czy nie? Do zobaczenia w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsoring to nie związek tylko prostytucja, inaczej nazwana. Na burdel też mówią agencja towarzyska, a na wielki sklep galeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten psychol z obsesją starzenia się kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don Juan od tamponów atakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
DonJuanob nie pochlebiaj sobie.,krzyzyk na droge nikt nie bedzie za tobą tesknil,szkoda tylko tych co z toba pracuja bo kilku szczesliwych dniach bez ciebie znowu beda musieli z obrzydzeniem sluchac takie zarazy jak ty naprawdę wspolczujemy im bardzo, biedni ludzie którzy musza pracowac z kims kto tak gardzi ludzmi, to chyba najgorsze co moglo ich spotkac w zyciu.Jutro bedziesz tym biedakom jak sam napisales wkladac kij w mrowisko , przekaz od nas, ludzi z blazenskiego forum wyrazy szczerego wspolczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i czterdziecha poszła sie j'e^ba/ć, na ciebie też pora Clever Man ty c"i/o'to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i czterdziecha poszła sie j'e^ba/ć, na ciebie też pora Clever Man ty c"i/o'to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odp*****l się od CleverMariana on jest mój! Clever lubisz w pupcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×