Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość medilobt

dobra odzywka do paznokci

Polecane posty

Gość medilobt

Hej dziewczynt.pytanie jak wyzej. Dodam,iz uzywalam odzywki Evelin 8w1,ale mi to nie pomaga. Nie widze zadnej roznicy. Moje paznokcie ciagle sie rozdwajaja isa tak slabe,ze takze sie krusza. Ogolnie diete mam bogata i badania krwi wyszly bardzo dobre wiec zadej witaminy ani mineralow mi nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij herbatkę ze skrzypu - skrzyp wzmacnia włosy i paznokcie. Idź do kosmetyczki na maniucure japoński, który odżywia paznokcie,nadaje im zdrowy wygląd i połysk oraz sprawia że paznokcie są mocniejsze i mniej narażone na rozdwajanie. Jeśli ta odżywka eveline ci nie pomogła, spróbuj jeszcze wcierać w paznokcie olejki np migdałowy, rycynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medilobt
W tym rzecz,ze ja nie chce isc do kosmetyczki. Chce miec naturalne swoje. Slyszalam o jakies odzywce z ibglot czy jakas sylikonowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
a moze za krotko stosowalas ta odzywke,trzeba poczekac okolo miesiaca na efekt, ja jestem nia zachwycona, stosuje od dwoch lat i paznokcie sa piekne,mocne,nie rozdwajaja sie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale manicure japoński to będą naturalne, twoje paznokcie. To nie żadne tipsy czy hybrydy, tylko specjalna technika piłowania, przygotowania płytki do lepszego wchłaniania odżywczej pasty. poczytaj sobie tu : http://www.manicurejaponski.pl/ Efekt jest naprawdę bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medilobt
Stosowalam dlugo. Ale slyszalam negatywne opiniem chcialabym wyprobowac ta z inglot .probowalas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
z inglota nie probowalam, hmmm... co do opini to sa podzielone,moze uzywalas za dlugo, po 6 tyg trzeba zrobic sobie przerwe, ja teraz uzywam 2 razy w roku i kondycja moich paznokci jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
chociaz tez jednoczesnie przyjmuje belisse wiec moze i ona ma wplyw na stan paznokci ,nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medilobt
Juz to wypwlnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regregregreg
dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygen nail growth z golden rose też jest dobrą odżywką- mi przynajmniej pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też używam nail growth do tego bardzo duży wpływ na paznokcie ma dieta, warto też zacząć brać jakieś witaminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może: brudne psie pazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też pasuje bardzo odżywka oxygen nail growht z golden rose, jest niedroga więc warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliksa
Mi pomogła odżywka z wapniem i kolagenem z eveline, miałam bardzo kruche paznokcie, nawet jak udało mi się je zapuścić to zaraz się łamały. Dzięki odżywce zrobiły się mocniejsze i udało mi się w końcu je zapuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroteja2
Próbowałam różnych produktów do paznokci, ale nic oprócz tych odżywek z eveline na mnie nie działa. Używam takich bez formaldehydu na wszelki wypadek, bo wiem, że u niektórych dziewczyn wystąpiła reakcja alergiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do odzywek Eveline to ostrzegam! Stosowałam kiedyś 8w1 dość intensywnie, fakt paznokcie były super, ale po jakimś czasie zaczęły mnie dziwnie swędzieć w okolicach paznokci a później plytka paznokcia zaczęła odchodzić od palca!!! Byłam tak przerażona :/ natychmiastowo ja odstawiłam i więcej jej na oczy nie chce widzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratt42
Piszesz, że używałaś jej dość intensywnie, może stąd wynikają skutki uboczne? Ta odzywka 8w1 ma całkiem mocny skład, ale producent wyraźnie zaleca ostrożne jej stosowanie w odpowiednich odstępach czasowych. Ja się do tych zaleceń stosowałam i paznokcie mam bardzo ładne, bez podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picie skrzypu - jak najbardziej. Pomoże Ci nie tylko na włosy, ale i na paznokcie. ;) Ale to bardziej takie działanie ogólne, na same paznokcie też dobrze coś położyć. Ja używam takiego preparatu odżywczego z wapniem i serum odżywczego Konad. Są w promocji na stronie https://konadnail.pl/, koszt jest nieduży, więc spróbuj. Paznokcie aktualnie mam bardzo ładne, nie łamią się i ładnie błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARASKA24
U mnie odżywki z eveline bardzo dobrze się sprawdzają, mam dwie, jednak taka wzmacniająca po hybrydach, druga diamentowa. Używam około 3 tygodni później odstawia, bo po tym czasie paznokcie są już regenerowane. Nigdy nie miałam żadnego uczulenia, czy innych problemów po ich zastosowaniu, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielapawlowska

Odżywki od eveline są najlepsze moim zdaniem, piszcie o chcecie, ale jedne skuteczne odżywki dostępne na rynku i to w takiej przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×