Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko tyłem

zapamiętajcie drogie matki DZIECKO wozimy TYŁEM do kierunku jazdy

Polecane posty

Gość gość
Przecież na pierwszy rzut oka widać ile dany fotelik kosztował. Jesteście psychiczne, że narażacie życie waszych dzieci. Podstawka za 15 zł :-o. Takim patolom powinni dzieci odbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos dzieci nie odbierają :-) ja nigdy nie woziłam tylem a podstawka za 15zl jest ok, kiedys nie wymyślali takich niepotrzebnych rzeczy jak foteliki i dzieci żyły a teraz wciskaja drogie gowna żeby tylko kase wyciągac. Jak ma sie cos stać to i tak sie stanie z fotelikiem czy bez. Jak mi sie nie chce no np jest krotka trasa to dziecko jedzie normalnie na siedzeniu z tylu i jest git. Rozumiem noworodek ale kilkulatki nie potrzebują fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ciekawe kto by się zajmował taką rzeszą dzieci jakby odbierane były tylko za to że rodzic wozi je na podstawce, skoro podstawka jest dopuszczona do obrotu i spełnia wymagania prawa ruchu drogowego itd.. to niby czemu jej nie stosować :D tylko na kafeterii dzieci jeżdżą do 13 lat w fotelikach i to tyłem do kierunku jazdy a jakoś jak się idzie ulicą to rzadkość jak kilkulatek wsiada do auta w którym jest fotelik za to codziennie widać pod przedszkolem i szkołą jak wysiadają dzieci z aut w których jest podkładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam problem- kupiłam podstawke dziecko ma 125cm wzrostu, niestety pas przechodzi centralnie ocierając o szyje :o I co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie mogła jechać tyłem bo bym się pożygała i nie mam zamiaru na to narażać mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są specjalne adaptery trójkąty na pas które obniżają linię pasa dziecku an podstawce, koszt kilkunastu zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak ma sie cos stać to i tak sie stanie z fotelikiem czy bez. (...) Rozumiem noworodek ale kilkulatki nie potrzebują fotelika" - glupszej rzeczy od dawna nie slyszalam. Znalazla sie mamusia madrzejsza od ekspertow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam zaraz mu się ta szyja nie utrze :-) ale masz problem kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trony niech wstawia do auta albo sofy. moje dziecko tez na podstawce siedzi i przypiete jest pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga niektóre foteliki na testach zderzeniowych wypadają tragicznie pasy sa wyrywane brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 15:11 akurat ekspertów mam w d***e. Moje dziecko moja sprawa w czym jak i za ile je woże w aucie. Widzę że nie masz większych problemów niż jaranie się durna dyskusją na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nizinami społecznymi i intelektualnymi i już. A wasze dzieci to kolejne pokolenie pajaców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że twoj oblesny bachor jezdzi na tronie za milion milionów i pajacem nie bedzie :-) oglos to na kazaniu w niedziele a i na sedes tez mu kup tron jak do samochodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam bachora, tylko dziecko i przynajmniej zapewniam mu minimum jakim jest bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu nie chodzi o to ile fotelik kosztował, tylko ma być bezpieczny!!!!! Puste idiotki. Cóż z tego, że pozujecie na bogaczki, a nie stać was na foteliki samochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam cię że masz bachora i to takiego któremu chce sie dac po pysku na sam jego widok. Dzieci maja normalne osoby, ty masz bachora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie woziłam tyłem. Jeszcze na głowę nie upadłam żeby na fotelik wydać więcej niż 100-200 zł. Ale to MOJA sprawa wy róbcie co chcecie nic mnie to nie obchodzi ale nie narzucajcie komuś swojego zdania i nie wyzywajcie tych co nie mają bzika na punkcie fotelikow jak wy bo to już się robi śmieszne. Mają po jednym dzieciaku i trzęsą się nad nim jak galarety a potem się żalą na kafe że dziecko jest kaleczne bo zawsze mamusia nad nim wisiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaleczne :D????? Patologia z was i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaleczne :D????? Patologia z was i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Moje dziecko moja sprawa w czym jak i za ile je woże " - policja moze miec troche inne zdanie. "akurat ekspertów mam w d***e" - nie ekspertow masz w d***e a swoje dziecko, jego zdrowie i bezpieczenstwo. Normalny rodzic troszczy sie o swoje potomstwo i zapewnia mu najlepsze mozliwe warunki, a wiesz dlaczego? bo je kocha. normalny czlowiek ma tez na tyle rozsadku, by sluchac madrzejszych od siebie, czyli wlasnie takich ekspertow. Ciekawe czy gdybys miala stluczke i twoje dziecko polamalo sobie konczyny to z taka sama latwoscia spojrzalabys mu w oczy, wiedzac ze cierpi przez twoja glupote??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś wizualnie nie wyobrażam sobie np. trzylatki w foteliku tyłem do kierunku jazdy. Co ja bym miała zrobić z Jej nogami. Gdzie je niby wsadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojmuję jednego. Rozumiem, że ktoś może z różnych powodów (mądrzejszych lub nie) chcieć wozić dziecko przodem, mimo iż wie, że bezpieczniej jest wozić dziecko tyłem (dlaczego, to już wiadomo). Nie pojmuję jak można wyzywać o walniętych i psychicznych rodziców, którzy zdecydowali, żeby wozić dziecko poprawnie, czyli tyłem. To jakby wiedzieli, że od zbyt gorącej herbaty dziecko może ulec poparzeniu, a i tak dawali ją dziecku do picia. Bo tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, które twierdzą, że poduszki, podstawki wystarczą chyba nie rozumieją w jakim celu stosuje się foteliki. Otóż możecie sobie pisać, że tyle lat wozicie na poduszce, podstawce, czy foteliku montowanym przodem - i co z tego? Fotelik ma chronić dziecko w RAZIE ZDERZENIA - KOLIZJI, WYPADKU, a nie podczas normalnej jazdy. Tak, fotelik kupuje się na ten jeden pechowy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne sa te powyginane giry bachorow. A noscie sobie dzieci w nosidelkach nawet do 13 roku zycia tak jak w parodii zmierzchu ojciec nosi w nosidelku 18 letnia dziewczyne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sobie kupuj, ja nie zamierzam. Mam podstawke i wystarczy. Nie narzucaj komus swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 4 czy 5 latek niech jezdzi przodem.ale ktoras tu pisala ze od zawsze wozi przodem nawet niemowlaka tego to nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i są bezpieczniejsze, ale nie wyobrażam sobie moich dzieciaków na dłuższym dystansie z nogami w takich pozycjach. Przecież jak np. zaśnie (a wiadomo, że w dłuższej podróży dziecko śpi) to te nogi cierpną czy jak są podniesione do góry i oparte o zagłówek czy podgięte. No i ja muszę widzieć dzieciaki jak jadę a fotelik tyłem do kierunku jazdy mi tego nie zapewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 15.42 widac poziom twojego intelektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×