Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble własnej roboty czy meble kupne?

Polecane posty

Gość gość
Zrobić meble samemu to można dla zabicia nudy, ale raczej nic z nich dobrego nie wyjdzie i nie posłużą nam na wiele lat. Moim zdaniem kupne są o wiele lepsze, bo profesjonalnie i solidnie wykonane. Godna polecenia firma specjalizującą się w wykonywaniu mebli jest www.terminex-meble.pl , zrobili mi kuchnie na wymiar i myśle ze lepiej nie mogłam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiłowana
ja uwielbiam wszystko, co ręcznie robione - meble, dekoracje, dodatki... teraz oszalałam na punkcie takiej ławki ogrodowej http://www.vidaron.pl/poradnik/zrob-to-sam-lawka-do-ogrodu tylko za diabła nie wiem, czy dam radę taką zrobić, bo pracuję sama. Chyba trzeba będzie chłopa do pomocy, bo do niej trzeba dość masywne drewno... ale coś pięknego - nigdzie się nie da takiej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz taką możliwość i odpowiednie umiejętności to zdecydowanie wybierz własnej roboty. Dobrej jakości narzędzia możesz skompletować od firmy www.p-aspi.pl. Na pewno wyjdą Ci o wiele ładniejsze meble niż te kupione w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż umie sam zrobić meble i meble do kuchni zrobił sam. Zaoszczędziliśmy bardzo dużo pieniędzy. Wszystkie potrzebne akcesoria kupiliśmy w tym sklepie www.rudex.cze.pl. Teraz mamy piękną, nowoczesną kuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię sam działać, choć od niedawna zacząłem tę zabawę. Ostatnie moje dzieło to biurko pod komputer stacjonarny, bo nie mogłem znaleźć takiego jakie chciałem. Przy okazji odkryłem bardzo dobre prowadnice http://www.poettker.com/pl/produkty/prowadnice-do-stolow.html Poettker produkuje tez ramy i rózne akcesoria, na pewno przydadzą się majsterkowiczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz taką możliwość i umiejętności to ja wybrałbym własnej roboty. Zawsze oprócz wspaniałego wyglądu będziesz miał satysfakcję z tego, że to ty je stworzyłeś. Dobrej jakości drewno na meble kupisz np. od firmy www.standrew.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakozak
Bardzo jestem zadowolona z narożnika które nam Mebel Partner parę tygodni temu sprzedał. Byliśmy z mężem u nich w stacjonarnym salonie. Narożnik spisuje się perfekcyjnie, duża wygoda, dobrze koresponduje fakturą i stylem z całą aranżacją salonu. Meble można podejrzeć przez ich stronę mebel-partner.pl. Wszystko jest w miarę opisane, poza tym na zdjęciach też sporo widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz odpowiednie narzędzia, wiedzę i umiejętności możesz próbować. Ja się na tym całkowicie nie znam. Niedawno potrzebowałam nowych mebli laboratoryjnych na wymiar i zamawiałam je od firmy www.polonlabor.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebli do nowych inwestycji, zapraszamy do naszego Showroomu Robe Concept przy ul. Ostrobramskiej 126 (Praga Południe) w Warszawie. Jesteśmy producentem mebli designerskich własnych projektów, mebli na wymiar, komód, konsoli, szaf, stołów, krzeseł i reszty wyposażenia, które potrzebujecie Państwo do swoich mieszkań. www.robeconcept.pl e-mail: kontakt@robeconcept.pl tel. 502 522 660, 502 501 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam zdecydowałem się zrobić meble i nawet nieźle mi to wyszło. Jeżeli też chcecie się tym zająć własnoręcznie to polecam wam sklep www.p-aspi.pl, który ma szeroką ofertę narzędzi do obróbki drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wykonania dobrych mebli własnej roboty trzeba mieć odpowiednie maszyny do obróbki drewna. Takie maszyny ma w swojej ofercie firma www.prochera.com.pl Sam zamawiałem ich sprzęt i działa świetnie, więc polecam wam ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na własnoręczne wykonanie mebli. Dobrze mi to wyszło. Musiałem tylko kupić fronty i nóżki do mebli. Kupiłem brakujące elementy od firmy www.alumex.koszalin.pl i polecam ich również wam, jeżeli zdecydujecie się na własnoręczne wykonanie mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.rudex.cze.pl tam osoby, które chcą wykonywać samodzielnie meble, powinny znaleźć odpowiednie do tego akcesoria. Rewelacyjna firma, mają fajne akcesoria kuchenne, które szczególnie przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie własnoręcznie wykonać meble to po za odpowiednimi narzędziami do mebli będziecie potrzebowali elementów złącznych do mebli. Produkowaniem i sprzedażą takich elementów złącznych zajmuje się firma www.mocujemy.pl i polecam wam przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka92
jeżeli ktoś ma takie zdolności, to jak najbardziej :)Ja niestety takich nie posiadam, dlatego wolę zdać się na profesjonalistów w tej dziedzinie. Na przykład moim ostatnio zakupionym meblem był taboret debowy marki MoonWood. Uwielbiam go ! http://moonwood.me/produkt/taboret-debowy-modern-oak-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszW

Jeżeli chodzi o meble z palet to spokojnie można zrobić. I to różne konfiguracje. Drewno pomalować np. lakierobejcą Vidaron i będzie elegancko zabezpieczone na wiele lat. U mnie takie meble są, prezentują się super mimo upływu lat. Nie tracą np. koloru i nie atakuje ich sinizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajka

Nasze meble zrobiła firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Meble idealnie są wkomponowane w wielkość pomieszczenia mimo że kuchnia nie jest zbyt ustawna i z meblami standardowymi nie było szans, żeby coś sensownego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×