Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki Odchudzające Phen375

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś stosował? Jeśli tak to czy były faktycznie jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam 1miesiac 1 tabletka dziennie i nie schudłam dużo tylko 1kg nie uprawiałam sportów i żadnej specjalnej diety ale tez nie jadłam w nadmiarze starałam sie jeść mniej i unikałam słodyczy Na mnie nie działały i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te tabletki zawierają phentermine czy tylko z nazwy przypominja ten składnik? Ze spisu zawartości widzę, że to suplement diety z roznych wyciągów roślinnych a nie zamiennik adipexu. Czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny posiadam zamiennik Adipex Retard 15mg. Nazywa się Phentermine 37,5mg , to identyczna substancja czynna, zawiera 30 mg czystej fenterminy. 90 kapsułek kosztuje 260zł. Julia 513-897-857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie wierzcie w jakieś super polskie zamienniki. To oszusztwo. Ja poświęciłam sporo czasu na poszukiwanie „zamienników” znanych i skutecznych tabletek na bazie sibutraminy i phenterminy, ale niestety przez jakąś debilną zmowę koncernów i komisji - zabronionych. Jest mega problem z zakupem produktu z takim składem - a pisałam już do USA, Chin, aptek w Europie itd. Nie wierzcie, że ktoś za 50-200 zł zaoferuje Wam coś sprawdzonego i przede wszystkim - skutecznego, na bazie wyciągu z mango, annasa itd. Sam zakup dobrego produktu hamującego łaknienie to za granicą koszt ok. 300 zł! Zapytajcie wobec tego czy „oferent” działa charytatywnie? Nie, oferuje bubel. Co do Phen375. Koresponduje z dostawccą, który zapewnia, że tabletka nie zawiera substancji zakazanych - czyli phenterminy, ale jest równie skuteczna. Jakoś w to nie wierzę... Nie widzę też żadnych neutralnych opinii na temat tego suplementu - poza reklamą, jawną lub ukrytą. Dziwne, że to co było skuteczne zablokowano, a buble masowo się sprzedaje. Komu zależy, byśmy nie mieli do tego dostępu i dlaczego??? W USA, Kanadzie i Czechach te leki są dostępne, czemu u nas nie? Wódkę kupicie wszędzie, a leku - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto truć organizmu tymi tabletkami, zwykły bubel. W kwestii odchudzania bardzo polecam Pana Igora, on napewno dobierze coś odpowiedniego :) www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie tabletki odchudzające to jedna wielka ściema. Polecam poczytać trochę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phentermine 37,5mg
Dnia 27.06.2016 o 00:56, Gość gość napisał:

Stosowałam 1miesiac 1 tabletka dziennie i nie schudłam dużo tylko 1kg nie uprawiałam sportów i żadnej specjalnej diety ale tez nie jadłam w nadmiarze starałam sie jeść mniej i unikałam słodyczy Na mnie nie działały i nie polecam

to cos Ci nie pyklo albo mials podrobe -orginał nie idzie jesc  polkniesz dwa kawałki i wszystko stoi w gardle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phentermine 37,5mg
Dnia 5.03.2018 o 18:06, Gość gość napisał:

Dziewczyny, nie wierzcie w jakieś super polskie zamienniki. To oszusztwo. Ja poświęciłam sporo czasu na poszukiwanie „zamienników” znanych i skutecznych tabletek na bazie sibutraminy i phenterminy, ale niestety przez jakąś ...ną zmowę koncernów i komisji - zabronionych. Jest mega problem z zakupem produktu z takim składem - a pisałam już do USA, Chin, aptek w Europie itd. Nie wierzcie, że ktoś za 50-200 zł zaoferuje Wam coś sprawdzonego i przede wszystkim - skutecznego, na bazie wyciągu z mango, annasa itd. Sam zakup dobrego produktu hamującego łaknienie to za granicą koszt ok. 300 zł! Zapytajcie wobec tego czy „oferent” działa charytatywnie? Nie, oferuje bubel. Co do Phen375. Koresponduje z dostawccą, który zapewnia, że tabletka nie zawiera substancji zakazanych - czyli phenterminy, ale jest równie skuteczna. Jakoś w to nie wierzę... Nie widzę też żadnych neutralnych opinii na temat tego suplementu - poza reklamą, jawną lub ukrytą. Dziwne, że to co było skuteczne zablokowano, a buble masowo się sprzedaje. Komu zależy, byśmy nie mieli do tego dostępu i dlaczego??? W USA, Kanadzie i Czechach te leki są dostępne, czemu u nas nie? Wódkę kupicie wszędzie, a leku - nie.

nie stosowałas to po co sie udzielasz czy to działa???
ja brałam i schudłamponad 20 kg  wiec nie bredz co -badania po odstawieniu -super nic sie nie dzieje -TYLKO TRZEBA Z MÓZGIEM TO ROBIĆ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNB

https://kobietanabombie.blogspot.com/2019/01/redukcja-po-swiniomasie.html

jak spiłam 10kg

opsi streninu diety i suplemencjai

polecam każdemu WIARYGODNE sposoby

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×