Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ostatni niedziel

wreszcie coś mi się udało

Polecane posty

przy naleśnikach się poddałem... potem drogą dedukcji odkryłem że zapomniałem dodać wody do ciasta a miarka której używałem miała 0,5L a nie 0,25L jak myślałem, jajecznica wyszła mi bardziej w smaku jak jako sadzone, zamiast zupy pomidorowej wyszedł mi makaron z sosem... hmm... rosołowo-pomidorowym... ale dziś... własnie jem kisiel, ugotowałem kisiel i nie spierdoliłem go :classic_cool: jestem z siebie dumny :classic_cool: czuję już że mam talent do gotowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kogo to obchodzi? nudny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy talent i to niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzuć przepis na kisiel pewnemu znanemu blogerowi kulinarnemu,może go wykorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na kisiel... no więc trzeba kupić kisiel, np w Tesco, ja kupiłem w Tesco, a wlać 0,25L wody do jakiegoś naczynia, wsypać zawartość torebki, rozmieszać, zagotować drugie 0,25L wody i jak się zacznie gotować to wlać tamto pierwsze 0,25L z kisielem i trochę gotować mieszając. Jestem zajebisty, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz posmakowac naleśnika? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z naleśnikami się poddałem :P nie mogłem sobie poradzić z przewróceniem ich na drugą stronę... :/ ale jutro za to znowu będę miał kisiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Niedziel ? To Ty wstawiales do stopki "Ostatnia Niedziela" Fogga? A gdzie sie podziewales przez tyle czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna79xxx
Podrzuć przepis na kisiel pewnemu znanemu blogerowi kulinarnemu,może go wykorzysta usmiech.gif to ostatni niedziel 30.05.2014 Przepis na kisiel... no więc trzeba kupić kisiel, np w Tesco, ja kupiłem w Tesco, a wlać 0,25L wody do jakiegoś naczynia, wsypać zawartość torebki, rozmieszać, zagotować drugie 0,25L wody i jak się zacznie gotować to wlać tamto pierwsze 0,25L z kisielem i trochę gotować mieszając. Jestem zaj**isty, co? xxx zapomnij,nie dam rady,to jak rownanie z 3 niewiadomymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Oczywiscie ze ta sama. Milo Cie znowu widziec. Co robiles przez tyle czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Co to za kisial? Zurawinowy ? Z paczki czy samodzielnie robiony od podstaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... pracowałem, spałem, pracowałem... teraz dużo się zmieniło, nie mam pracy i jestem sam w wielkomiejskiej dżungli... prawie jak Robinson Crusoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja ciagle. Przyzwyczailam sie. Ale nowa szata mi sie nie podoba. Ciezko sie pisze. Masz moze jakiegos maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
Stara gwardia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×