Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

corka meza nazywa mnie pasztetem

Polecane posty

Gość gość

corka mojego meza nazywa mnie pasztetem trolem, dowiedzialam sie o tym przypadkiem , powiedzcie prosze czy ja musze miec z nia kontakt, bo mam ochte go zerwac. Czy mam do tego prawo, czy musze z nia spedzac swieta, wakacje , co z mezem , jak pownien sie zachowac w tej sytuacji wiedzac, ze jest to dla mnie przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz. Wyszłaś za niego, jego dziecko, jego byłą i wszystkie jego poprzednie teściowe. Mąż w tej sytuacji powinien zafundować ci operację plastyczną jeśli go stać. A jeśli go nie stać to torbe ekko z biedronki (w plastikowej mogłabyś sie udusić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencja.. to chyba częste u dzieci, których rodzice mają swoich partnerów. Wzięłaś człowieka z przeszłością która zawsze będzie jego częścią... Ja bym jasno powiedziała co czuję, że nie życzę sobie takich odzywek. Nie musicie się kochać, ale tolerować się należy. I tak za plecami powie o tobie co chce.. to z zazdrości. Kiedyś musi dorosnąć i zaakceptować stan rodzinny, ale zanim to nastąpi to na pewno będą zgrzyty. Ja mam ponad 35 lat a sama czasem walnę tekst babie mojego ojca, która doi z niego kasę. Jawna nienawiść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężowi powiedzieć, i niech coś z tym zrobi. A ty nie musisz spędzać czasu z jego dziećmi, skoro cię nie lubią i nie szanują. Zajmij się sobą, niech dziećmi zajmuje się ojciec, ty nie jesteś im do niczego potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak mówi na ciebie to pewnie jesteś takim pasztetem!Obrażać się za prawdę?po co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech mąż zrobi z tym porządek. jeśli nie zrobi - odejdź od męża, bo cię nie kocha i nie szanuje jeśli pozwala na takie zachowanie wobec ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, chyba nietrudno sie domyslec, ze dzieci nie beda akceptowaly nowej zony swojego ojca. A wobec tej, przez ktora ojciec zostawil ich matke, beda sie zachowywaly wrecz wrogo. Trzeba brac to pod uwage, podejmujac decyzje, czy byc z rozwodnikiem, czy lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe wspolczuje, trzeba bylo poszukac bezdzietnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×