Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lenka2804

Jak schudłyście?

Polecane posty

Hej :) Mam pewien problem,pwnie mało orinalny...Od dawna próbuje schudnąć.Mam 161 wzrostu i ważę 59 kg,chcę ważyć 48.Czuje sie jak prosiak. Najbardziej nienawidzę moich rąk(całe lato chodzę w długim rękawie ://) poza tym mam ogromne cycki (75F) Zaczynałam diety już z 20 razy.Najdłużej wytrzymałam tydzien,schudłam wtedy 2 kg ale znów przerwałam.Teraz odchudzam sie od początku od dwóch dni.Zamierzam warzyć 53 kg do lipca.Może wam udało się schudnąć i macie dla mnie jakis rady ,szczególnie jak powstrzymać sie od jedzenie słodyczy ;/.Pozdrawiam :)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlam w pol roku 20kg. Cwiczylam codziennie na orbitreku 1godz plus dwie godziny fitnessu w tygodniu. Staralam sie jesc regularnie zbilansowane posilki 4-5dziennie. Polozylam nacisk na bialka, ktore powinno sie jesc zwlaszcza po poludniu i wieczorem, bo ja uwielbiam weglowodany. I jakos poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syyllwa
Mi pomogła dieta z Perfect Diet! O wiele lepiej się czuje, jem regularnie i takie odchudzanie to ja lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafka90
Ja wzięłam się za siebie jakiś rok temu i dałam radę zrzucić 7kg. Dużo ćwiczyłam, prowadziłam dietę i dodatkowo popijałam Slim Coffee, który korzystnie wpłynął na moje trawienie i wsparł mój proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia41
A ile można tego Slim Coffee pić dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu reklamy tabletek , kawy a tu c\hodzi jak schudnac bez tej chemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryśka22
Na ulotce piszą, że 3 filiżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem studentką socjologii i pisze swoją pracę magisterska na temat diet, dlatego poszukuje dziewczyn które są chętne udzielić mi wywiadu przez internet na temat ich doświadczeń tych udanych i tych nie z dietą. Chętne proszę o kontakt lori1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limona229
paryśka22 a nie wiesz czy diabetycy mogą go stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryśka22
Z tego co się orientuję, to dla osób z cukrzycą jest SlimCoffee Diabetic. Sprawdź ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Slim Coffee
Witam, To prawda - z myślą o diabetykach przygotowana została Slim Coffee DIABETIC. Polecamy ją wszystkim, którzy chcą zadbać o prawidłową masę ciała, a jednocześnie nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki kawy. Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert SlimCoffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8kg w 13 dni Dzień 1. 8 śniadanie: kubek czarnej kawy ze słodzikiem lunch: 1 jajko na twardo ,pomidor obiad: mała pierś z kurczaka smażona bez tłuszczu sałata Dzień 2. 9 śniadanie: kubek czarnej kawy ze słodzikiem lunch: pierś kurczaka bez tłuszczu 3 listki sałaty obiad: plaster szynki, jogurt naturalny Dzień 3. 10 śniadanie: kubek czarnej kawy ze słodzikiem, tekturka wasy lunch: chuda pierś kurczaka z sałatą obiad: plaster szynki , jogurt naturalny Dzień 4. 11 śniadanie: kubek czarnej kawy ze słodzikiem lunch: tarta marchew, jajko na twardo , pół serka wiejskiego obiad: pół jabłka , jogurt naturalny Dzień 5. 12 śniadanie: marchewka lunch: chuda ryba obiad: chuba pierś z kurczaka ,brokuł Dzień 6. 13 śniadanie: kubek czarnej kawy ze słodzikiem lunch: chuda pierś , sałata z olejem i cytryna obiad: jajko na twardo, duża marchew Dzień 7. śniadanie: czarna herbata lunch: pierś z kurczaka chuda obiad: nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie czy wcześniej wspomniana slim coffee jest przeznaczona dla kobiet karmiących piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Slim Coffee
Niestety, muszę Panią rozczarować. SlimCoffee nie jest wskazana w okresie karmienia piersią. Zachęcam do sięgnięcia po nią, kiedy czas ten będzie już za Panią. Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRenata
Mi schudnąc pomogły tabletki Foreverslim.Nie wyobrażam sobie teraz jak wcześniej mogłam odchudzać się pomocy tych tabletek.Przez dietę przeszłam bez żadnych komplikacji.W sumie przez trzy miesiące udało mi się zrzucić ponad 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka87
jak długo musiałabym pić slim coffee, bym mogła dostrzec pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonik
Przez wiele lat katowałam się różnymi cudownymi dietami,wszystkie miały pomóc.Pomagały ale po skończonej diecie utracone kilogramy wracały z nadwyżką typowy efekt jo-jo.W styczniu postanowiłam przejść na kolejną dietę tym razem wspomagam się Foreverslimem.Efekty na razie są takie że zgubiłam 12 kg.Dietę i Foreverslim stosuję nadal i wieżę że efektu jo-jo tym razem nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Milena
czekoladka87 niestety nie ma uniwersalnej metody ani dawki. Ja piję jedną filiżankę dziennie, ale dopiero od niedawna. Życzę powodzenia i wytrwałości w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtamaryndowiec
Ja również próbuję się odchudzać z tabletkami Foreverslim, t, bo zamierzam nie tylko brać te tabletki ale też zadbać o aktywność i mocno zmieniać dietę. Mam do stracenia aż 23 kg i to mnie najbardziej przeraża.Ale mam nadzieję że mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalala
hej dziewczyny dołączam się do odchudzania. Wzrost: 172cm Waga: 64kg Cel: 58kg Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalida2
Czekoladka87 SlimCoffee to suplement diety, więc samo jego stosowanie nie pozwoli Ci schudnąć. Jego stosowanie należy połączyć z dieta i aktywnością fizyczną. Ja dwa miesiące tak zrobiłam i teraz jestem lżejsza o całe 6kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrinna24
mogę trochę się wypowiedzieć, bo doszłam już do zadowalającej wagi. na początku jak większość osób pracujących wstawałam bez śniadania, biegłam do pracy, jadłam jakiś obiad i pod wieczór wracałam do domu. wtedy zaczynała się fala jedzenia, oprócz zwykłego posiłku, było podjadanie do późnych godzin nocnych. pracę miałam siedzącą, wracałam do domu i siedziałam lub leżałam, waga rosła z miesiąca na miesiąc, aż zrobiłam się zbyt okrągła. postanowiłam coś z tym zrobić. zorientowałam się w temacie i zaczęłam jeść regularnie posiłki, włączyłam oczywiście śniadanie. mój jadłospis do śniadanie ok godziny 7, obiad 15, kolacja 20, między głównymi posiłkami przegryzki z owoców. dania oczywiście rozsądne, nie tłuste, ale też nie jakieś bardzo rygorystyczne, zmniejszyłam odrobinę porcje. po kilku dniach zaczęłam też spacerować, starałam się to robić codziennie. na początku były to krótkie spacery, później coraz dłuższe. po pewnym czasie czułam się lepiej, zapisałam się na basen. waga mocno nie spadała, więc dodałam jeszcze suplement przyspieszający metabolizm, a konkretnie środek z pierwszego miejsca z rankingu http://rtno.pl, preparat rzeczywiście sprawił, że łatwiej było mi wytrzymać z mniejszą ilością pożywienia i ogólnie czułam się jakby lepiej. wszystko złożyło się na to, że zaczęłam powoli tracić na wadzę, może nie było to jakieś spektakularne, ale chudłam systematycznie i co miesiąc ubywało 3-4 kilogramy. teraz jestem już na poziomie zadowalającym, ale nie rezygnuję z racjonalnego odżywiania i sportu, bo to zawsze korzystnie wpływa na zdrowie. oczywiście w diecie niezbędny jest również odpowiedni upór, ja miałam się dla kogo odchudzać i szczerze mówiąc między nami dawno nie było tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia30
Bardzo dużo schudłam: 20 kg w 5 miesięcy. Trochę to trwało i na początku nie było łatwo, ale po pierwszym miesiącu ustaliłam sobie godziny jedzenia i nawyki żywieniowe, których się trzymałam: Po pierwsze zrezygnowałam z pieczywa i słodyczy. Po drugie rano owsianka i slim coffee. Po trzecie dużo ruchu i wody. Po czwarte mała porcja obiadu. Po piąte kolacja przed 19-stą. Żadnego podjadania, alkoholu, stałe godziny jedzenia, zamiast oleju oliwa z oliwek, aktywniejszy tryb życia. Tylko tyle, albo aż tyle. Ale warto się poświęcić i zrzucić zbędne kilogramy. Jakość życia zmienia się diametralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulika
Ja sie nie wysilam. Uregulowałam posiłki ,czyli jem 5 razy dziennie. Biegam do autobusu, jakoś zawsze za późno wychodzi mi sie z domu. I popijam slim coffee. To ta kawa wymiata mi z organizmu zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili_po
Czy ta slim coffee na mężczyzn działa tak samo jak na kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest prosty sposób na to aby pozbyć sie nadwagi.Dieta trochę ruchu i tabletki Foreverslim.To jest najprostsza metoda na to aby pozbyc się całej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim wieku tak bez żadnych wspomagaczy nie da się schudnąć dlatego popijam kawkę Slim Coffee bo jestem kawoszką i chodzę na aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynna
Czy po 60 można pić tą kawę bez problemów. Naprawdę muszę się natrudzić aby normalną wagę utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo długo szukałam odpowiedniej i skutecznej metody na pozbycie się nadwagi.I rozwiązaniem moich problemów okazały się tabletki Foreverslim.Nie musiałam wiele zmieniać wystarczyło to abym pamiętała o regularnym przyjmowaniu tych tabletek.Efekt jest taki że schudłam 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianno
Ja od stycznia do diety dodaje zieloną kawę max jak dla mnie jest ok, mam dobrą energie i waga spadła 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×