Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
opiekunowie z Chorzowa wiecie moze od czego jutro zaczyna sie egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18.29 nie wprowadzaj ludzi w błąd po pierwsze koszule zakładasz po umyciu pleców po drugie basen basen i jeszcze raz basen w kryterium było napisane wziął basen do podmycia chorej, zapytasz skąd wiem, otóż kiedy zdawały moi koledzy ja czekałam cierpliwie wypełniając cześć pisemną i kiedy akurat egzaminator stanęła kolo mnie zerknelam gdzie było to napisane akurat koleżanka niw wzięła basenu i od razu poleciała literka N czyli nie wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś zdawał może z Limanowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torun dzisiaj ostatnia 3 grupa.... To samo co rano czyli przesadzenie na wozek i przescielenie lozka Zrobilam kilka błędów komisja prawie wcale nie patrzyla na zdajacych... Na luzie... Powiedzieli ze nie mamy sie czym martwic wiec jest ok Choc stres na miejscu jest i to duzyy wiec robcie powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przy zadaniu z przesadzeniem pacjenta zakładam chustę na drżącą ręke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zakładasz żadnej chusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz gościu czy literka N (nie wzięła basenu) oznacza złe wykonanie, bo może to jest na plus.. przypadek tej pacjentki absolutnie zaprzecza temu by podmywać ją na basenie. Można Wam tłumaczyć jedno, a Wy i tak swoje. Każdy algorytm dostosowujemy do pacjenta i jego zdrowia. TO PODSTAWA W PIELĘGNACJI. Jeśli traficie na pacjenta w stanie agonalnym to też będziecie go tarmosić by zrobić toaletę całego ciała? ludzie , myślcie trochę, TO NIE BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udawaj profesjonalistki bo nia nie jestes... Mozna podlozyc basen i podkladajcie... Konsultowana ta kwestia byla z"zawodowcem" to ze ty nie podlozylas i wmawiasz sobie i innym ze dobrze zrobilas to nie znaczy ze inni maja cie słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie bylo stanu agonalnego.. Basen podkladamy bo dla jaj go tam w szafie nie podlozyli... Podlozyli za to dla jaj czepiec i suszarke do wlosow ktore nam sa niepotrzebne i to te rzeczy olewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy myliscie rece przy zmianie rekawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co piszecie ze jutro Szczecin mycie ,a skąd wy możecie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość walu
cześć, zdaję w kujawsko pomorskim, mógłby kto na emaila podesłać co było na praktycznym, ja piszę 24 czerwca, na godz. 12. mój email - internatowa95@wp.pl będę wdzieczna za informacje. slyszalam, ze sa 2 zadania, ale doklanie nie wiem co i jak, bo dosc mi zamącili. pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie- wstyd. Dziecko kochane, nie myśl, że skoro piszesz jako anonim to nie można trafić na Twoje IP komputera. Ja egzamin zdawałam lata temu, od 8 lat jestem przy egzaminach. Współczuję ludziom chorym, którzy trafią na taką opiekę z takim podejściem, skoro nie potraficie szanować innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprostowanie dla tych co mają problem ze zrozumieniem: "...jeśli traficie w pracy zawodowej na pacjenta w stanie agonalnym..." nikt nie napisał, że agonia jest w zadaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościówa 21:11 Jak na razie to Ty wszystkich pouczasz, nie dasz nikomu nic od siebie powiedzieć , bo tylko ty wszystko wiesz i dobrze robisz - nikt inny. Wyluzuj majty trochę lub się zamknij, bo siejesz zamęt. Każdy czyta, sam wyciąga wnioski i przygotowuje się do swojego egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kzs
Hej mam pytanie ,czy jeżeli przy profilaktyce odleżyn w tej drugiej rubryce wypisałam środki pomocnicze nie w żadnej kolejności tylko wszystkie co wiedziałam,a nie dopasowane do tej 1 rubryki to będzie to błąd? I w tej karcie co godziny się zaznaczało dałam na końcu zmianę koszuli to pewnie będzie źle,eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rece myje sie na poczatku zadania pozniej tylko dezynfekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pacjentka jest w takim stanie, że basenu można spokojnie przy niej użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze pomoc jesli ktos wie od czego jutro zaczyna Warszawa ja mam o 12 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALLO SZCZECIN! co będzie na 8 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Wasze grupy zaczynają dopiero zdawać to zaczniecie o 8 od przesadzania na wózek, potem mycie i dalej na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin dzisiaj na 8 mial wozek I przescielenie lozka na 12 toalete ciala I podmycie przekladaja zadania sie mozna wywnioskowac co bedzie jutro na 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co było w Szczecinie, ale boje się że jutro będzie na odwrót bo ktoś pisał ze będzie jutro o 8 mycie, co MYSLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na 16 dzis byl wozek to jutro rano mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z Chorzowa odwiedza ktos kafeterie jakim zadaniem rozpoczyna sie jutro egzamin,a moze w calej Polsce sa tak samo wszedzie 1 i 2 zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmegi
Halo! Toruń nasza szkoła ma od 27,28,29,czerwiec może ktoś już zdawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie proszę napiszcie czy bydgoszcz już zaczął praktyczny .......a może chociaż szkoła żak albo inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubuskie zdaje ją w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zmieniam rekawiczki to musze umyc przed zalozeniem czystych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zmieniam rekawiczki to ide potem je umyc higienicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×