Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
czy bydgoszcz juz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagness
Czy ktoś wie cos o egzaminie praktycznym w zawodzie opiekun osoby starszej co było pomocy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekun osoby starszej ma to samo co opiekun medyczny to jeden i ten sam egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagness
Niestety nie ma to samo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66666
Hej chodzi o.zadanie 2. Materiały i środki i sprzęt i przybory? Trzeba wymienić te co były w zadaniu praktycznym czy można np dodać np kółka z waty?... Proszę o odpowiedź pełna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekun123
Czyli jak dziś ktoś miał mycie w swojej szkole o 8 to następnego dnia o 8 będzie wózek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...taka kolejność obowiązywała do dziś, jutro na pewno tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie a jakie zadanie bylo dzis o 8 w Zabrzu z opiekuna medycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ktorego zadania zaczał sie dzis o 8 egzamin w Chorzowie z opiekuna medycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zadanie bylo dzis o 8 rano w Chorzowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam do Was kobietki pytanie słyszałyście może jaki był egzamin opiekunki środowiskowej?Nie wiem gdzie już szukać nigdzie nie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy pacjenta na wozku odwozimy dalej by miec miejsce do przescielenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odstawiłam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś ma wiadomości co może byc w Siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie w ktorym zadaniu 1 wozek czy 2 mycie bylo juz wczesniej podniesione wezglowie tak ze nie my musialysmy to robic?? Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezglowie lekko uniesione do zadania z przesadzaniem pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie od ktorego zadania zaczal sie egzamin w Chorzowie dzis o 8 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to istotne od którego? masz gotowe oba zadania przecież, tak trudno się nauczyć? nie mówcie, że co roku wszyscy zdawali do tej pory mając gotowce. Z nami zdają 3 osoby egzamin jako poprawkowy bo źle rok temu nakarmiły przez sondę, a rok temu zdawały dwie, które pochrzaniły kartę gorączkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w 1 zaglowie trzeba opuścić na plasko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do przeniesienia pacjenta z łozka na wozek inwalidzki zakladamy rekawiczki bo zglupialam,jesli tak to czy do przescielenia nalezy zmienic te pierwsze i zalozyc nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgoska
szukam osoby która zdawała o 16godz.Jakie były zagadnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala2602
Mam pytanie, jest tu ktoś z woj. Wielkopolskiego ? Zastanawiam się co mogę mieć.. i tak jak wyliczylam to zestaw z przesadzaniem podopiecznej i scielenie łóżka.. jutro mam egzamin o godzinie 16stej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala2602
Jakby ktoś wiedział co było dzisiaj na egzaminie w woj. Wielkopolskim proszę napisać maila: allf23@wp.pl Z góry dziękuję ! :-)) I życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo co wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie same jak o 8:00 i i wczoraj o 12:00 :D,.... nie przeginajcie, bo strasznie jest mi Was żal, ja rozumiem stres, nerwy itp, ale ludzie macie dwa egzaminacyjne gotowce i jeszcze Wam mało?. Może poprosicie komisję żeby wypisała na tablicy problemy pacjenta oraz plan działania. Komisja będzie zaszczycona Waszą obecnością pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rękawiczki i fartuch zakładasz PO!! przyniesieniu na stolik tacy ze środkami czyszcz. parawanu, koszy, wózka itp, dezynfekcja rąk i powrót do pacjenta dopiero zakładasz fartuch i rękawiczki i zaczynasz pracę z pacjentem, po posadzeniu na wózek zdejmujesz rękawiczki i fartuch, dezynfekcja rąk, wracasz do pacjenta znowu ubierasz czyste rękawiczki i fartuch i zaczynasz kolejne zad prześcielenie łóżka....na koniec wynosisz wszystko i dezynfekujesz szafkę, taboret, wszystko to co zostało użyte.. i to cała filozofia zestawu 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rękawiczki i fartuch zakładasz PO!! przyniesieniu na stolik tacy ze środkami czyszcz. parawanu, koszy, wózka itp, dezynfekcja rąk i powrót do pacjenta dopiero zakładasz fartuch i rękawiczki i zaczynasz pracę z pacjentem, po posadzeniu na wózek zdejmujesz rękawiczki i fartuch, dezynfekcja rąk, wracasz do pacjenta znowu ubierasz czyste rękawiczki i fartuch i zaczynasz kolejne zad prześcielenie łóżka....na koniec wynosisz wszystko i dezynfekujesz szafkę, taboret, wszystko to co zostało użyte.. i to cała filozofia zestawu 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle wpisałam godz w karcie pacjenta :( zamiast o której zaczęłam daną czynność wykonywać to ja wpisałam jej zakończenie.. to wszystko ze stresu, jak myślicie dużo stracę punktów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisane godziny są bardzo ważne zarówno na egzaminie jak i w życiu/ pracy- w karcie pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×