Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość owocowa staraczkaaaa  hihi
Czesc Dziewczyny! Ja zmienilam testy owu na duzo tansze i nie bardzo sie moge w nich polapac. Zobacze za kilka dni co test mi pokaze i wtedy bede wiedziala. Ale mysle, ze u mnie juz po owu dzis, ale tym razem na luzie i bedziemy kontynuowac staranie jeszcze przez kilka dni. Badanie na progesteron mam we wtorek, ale nie wiem czy od razu beda wyniki czy nie. A niektorzy mowia, ze testy ciazowe mieli z wynikiem negatywnym a byly w ciazy. Oby! Ktorejs z nas musi sie udac niedlugo Milego dnia. Wkoncu weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Zoe - Ciesze się że pozbyłaś się infekcji :) Ja testowałam się wczoraj wyszła blada druga kreseczka. Radość wielka , jakiś cień nadzieji. Szkoda że nie mogę wam pokazać. Dziś powtórzyłam test i II kreska prawie nie widoczka a powinna być przecież mocniejsza niż wczoraj. Wczoraj z tej radości poszłam do lekarza i poprosiłam o skierowanie na hcg z krwi. Dostałam skierowanie ale jak zobaczyłam dzisiejszy test to nigdzie nie poszłam. Brzuch mnie boli jak na @ piersi też bolesne. Jestem w czarnej d.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaaa
Oj Kasiek, bedzie dobrze. Dziwne sa takie objawy o ktorych piszesz. Czasami mi sie wydaje, ze same sie nakrecamy, albo wczesniej nie obserwowalysmy swojego ciala na tyle dobrze, zeby zwracac uwage na kazdy bol itp. Teraz czasami mi sie wydaje, ze ciagle cos ze mna nie tak... Kasiek, moze przydalyby Ci sie wakacje dla zmiany klimatu i otoczenia :) Szkoda nerwow, to tylko praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaaa
Tusiek, moglas isc. Wiedzialabys na 100%. Mam nadzieje, ze to jeszcze nie jest przesadzone. My tu wszystkie w czarnej d**** wiec nie przejmuj sie Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
A wczoraj rozmawiałam z Panią doktor - lekarzem rodzinnym. Nie za bardzo chciała mi dać skierowanie na hcg z krwi bo jestem przed miesiączką więc jak powiedziała wszystko może się jeszcze zdarzyć nawet jeśli udało się. 1 miesiączka jest najbardziej zagrażająca. Powiedziała że najlepiej poczekać do dnia miesiączki. Łatwo powiedzieć :( ale chyba ma rację bo od kilku dni żyje jak na bombie a ten dzisiejszy test mnie zdołował kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Malinowa staraczkaaa - Daj koniecznie znać jak będziesz miała wyniki progesteronu. Jeśli do poniedziałku nie dostane @ pójdę na krew hcg. Swoją drogą mam dość że nie mogę iść po prostu do laboratorium zapłacić i zbadać się tylko tłumaczyć każdemu lekarzowi że chce skierowanie i dlaczego chcę. Wrrr ale się nakręciłam :/ Mimo wszystko życze wam miłego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Dlatego zalecaja testowanie nie wczesniej niz w pierwszym dniu spodziewanej @. Tylko czasami ciezko wytrzymac do tego czasu Tak sie wlasnie zastanawialam ile razy zdarzylo mi sie zajsc, ale nie utrzymac... Pamietam jeden cykl gdzie od owu do @ tak mi bylo niedobrze, zle sie czulam i potem przyszla @ i byla inna, bardziej obfita niz inne i jeszcze dluzsza niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Tusiek, takie mam doswiadczenia z lekarzami, ze mowisz, ze cos jest nie tak, a oni wiecznie, ze mloda jestem i na pewno wszystko w porzadku. tak na oko juz wiedza. Gdybym byla w PL to bym zrobila sobie potrzebne badania odplatnie, mialam przy domu prywatne laboratorium, ludzi zawsze bylo tyle ze szok! Tutaj gdzie mieszkam byle badanie jest okropnie drogie wiec nie chce robic prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Tusiek blada kreska to tez kreska! Oszczędzając się teraz! Mam wielka nadzieje ze @ nie przyjdzie do ciebie i będziesz pierwsza z nas której się udało. Test na drugi dzień nie musi być wyraźniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Malinowa staraczkaaa nie dość że stres z zajściem w ciąże to jeszcze stres bo chesz zrobić badania. Paranoja. Już nie raz przyjeżdżałam do PL i prywatnie robiłam badania a potem prywatnie do lekarza bo tataj jak szłam i mówiłam w prost co potrzebuje to patrzeli na mnie jak na nawiedzoną i zawsze był problem. Może się myle ale skoro kobieta chce sprawdzić czy jest w ciąży to chyba ma do tego prawo a nie tłumaczyć dlaczego chce badanie na krew. Przecież są testy w aptekach również skuteczne usłyszałam odpowiedz. Krew mnie zalewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusiek ty to naprawde glupia jestes! Umiesz czytac i to ze zrozumieniem???? Ulotki?? Z testu ciazowego?? Chyba nie wiec ci wytlumacze. Test przed miesiaczka wiec stezenie hcg male i blada kreska na ulotce napisane jest zeby powtorzyc test po uplywie 48 h zeby hormob wzrosl!!! Trzeba byc tepa blondi zeby myslec ze w tak wczrsnej ciazy hormon rosnie codziennie sie zmienia stezenie..... ludzie, myslcie i czytajcie instrukcje!!! Poczekaj palo 2 dni i znow zrob test. Nie do wiary ze tacy kretyni beda mieli dzieci ( bo w ciazy jestes) wspomnisz moje slowa. Ogarnij sie bedziesz matka durna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Tusiek, taka prawda. U mnie to czasami z roznymi schorzeniami isc od razu do apteki niz do lekarza i lepiej Ci doradza. Ale oczywiscie nie ma reguly. Nawet powiedzialam teraz lekarce, ze maz zrobil ten test w domu, to ona nawet nie miala pojecia, ze cos takiego mozna kupic. Byla bardzo zdziwiona, wiec ja uswiadomilam co i jak ;) Mnie wkurza to, ze placi sie na ta sluzbe zdrowia, wszedzie naokolo trabia jak to sie nalezy badac regularnie, a jak pojdziesz do lekarza raz na ruski rok, to czujesz sie jak jakis dziwolag. Tusiek, nie zwaracaj nawet uwagi na ostatni komentarz, nawet nie czytaj bo nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Cieszę się że znalazłam to forum. Ja staram się o dziecko już od roku i niestety na razie nic. Od następnego cyklu zaczynam brać clo i mam nadzieję że teraz już się uda. Cykle mam ok 27 dni.Miałam robiony monitoring trzech cykli. Wygląda na to że potrzebuję brać clo by moje pęcherzyki były większe. Dodatkowo przeczytałam dziś (na forach z ubiegłych lat) że warto zażywać olej z wiesiołka, który wspomaga zajście w ciąże, bo poprawia jakość i ilość śluzu .Dziewczyny naprawdę cieszę się, że będę miała z kim porozmawiać na te tematy i podzielić się swoimi rozmyślaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Witam Beti. Kiedy zaczynasz nowy cykl? Nie wiem skąd w ludziach tyle agresji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jest zawsze
dziewczyny ja tez narazie bede tlyko was podczytywac rowniez nie mam o oczym pisac:/ja czekamc na 22 lipca i wtedy juz sie dowiem co i jak i kiedy bede zzaczynac badanka a potem czekanie na in vitro......bo u mnie staran nie ma........... teraz tylko skupiam sie na pracy dzis wrocilam nie dawno padama na ryj cos zjesc i spac poki co sie odmeldowywuje i dam znac 22 lipca po wizycie teraz moje dwie moje znjoame czekaja w sierpniu na in vitro dodam ze sa sisotrami jedna ma 32 lata a druga 26 i niestety obie po kilku inseminacjach a jedna z nich po 1 nie udanej probie ivf buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Witaj Betiii. To jestesmy w podobnej sytuacji. My tez staramy sie od ok roku, ale u nas wydaje mi sie, ze nie staralismy sie wystarczajaco, za szybko chyba przestawalismy w danym cyklu. Dzisiaj akurat czytalam o oleju z wiesiolka i podobno jest dobry. Ale jednego nie lubie. Czytasz np ze olej z wiesiolka pomaga przy staraniu sie ale w pierwszych 3 miesiacach ciazy nie powinno sie stosowac. A co jak nie wiesz przez dluzszy czas, ze jestes w ciazy? Ja tam wole za duzo nie brac, nie stosowac, chociaz nie da sie wszystkiego wyeliminowac. Ja stosuje rozne olejki na skore, a podobno tez nie powinno sie stosowac. Ale z drugiej strony jak to ma zaszkodzic, jesli i tak uzywam np kremu z cala masa chemii Nadzieja, to przynajmniej bedzie wiedziala co i jak, jak te znajome sa w takiej samej sytuacji. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Hej dziewczyny mnie tu tez dawno nie bylo:-) ale podczytywalam was:-) Zoe wiesz co mialam iść do lekarza po pierwszej miesiaczce dopiero i zobaczyć co z ta cysta ale pojade dopiero po wakacjach... tak się zapieram przed tymi tabletkami anty. Tusiek moj pierwszy test tez mial jasniusienka druga kreskę i chyba dopiero w 6 tyg byla ona super wyraźną. Tagze ja ci juz gratuluje bo taka blada kreska zawsze oznacza ciążę tylko hormon HCG nie jest jeszcze wysoki. Musi to być wczesna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evealyn
Witaj Betiii86 :) Tusiek gratuluje Ci już teraz bo wierzę, że wszystko będzie dobrze :) nie dołuj się kochana, stres jest Ci teraz nie potrzebny - nie jesteś już sama :) WIELKI BUZIAK DLA CIEBIE :* i ja nie mam dla Was żadnych dobrych wiadomości :/ dostałam dziś @... A miałam taką cichą nadzieje, że chociaż mi się spóźni (urlop lepszy bez wszystkich tych dolegliwości chwilę przed @) ale nie @ przyszła i to w miarę idealnie na czas... z czasem zorientowałam się, że to były bóle owu ale mnie to cieszy, to znaczy, że chyba mi wszystko powoli wraca do normy po tym inofolicu :) miłego dnia życzę każdej z Was kochane :) myślmy pozytywnie, starajmy się (te które mają męża koło siebie, ja niestety do nich nie należę :/ ) i w końcu któraś musi napisać jakieś pozytywne wiadomości :) to podbuduje KAŻDĄ z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Tusiek, chyba wszystkie nie mozemy sie teraz doczekac na Twoje wyniki... Trzymam kciuki!!!!! Zoe, ja tez nie cierpie tabletek anty! Bralam je kiedys i nic dobrego z tego nie wyniklo, poza faktem ze chronily mnie przed ciaza... Ja juz nie wiem co sie ze mna dzieje. Testuje owu teraz innymi testami niz wczesniej i mam 21dc i nadal nie wykrywa. To wszystko robi sie dla mnie coraz bardziej zawile. Opisze Wam moj obecny cykl. @ dostalam 22.06. Skoczyl sie 28-29.06. Staramy sie od 3.07. Testy owu zaczelam robic 7.07 i ciagle wynik negatywny. Jesli bedzie tak jak w ostatnie miesiace to @ powinnam miec 21-22.07. Czyli nawet jesli test owu bedzie pozytywny jutro/pojutrze/nie wiem to i tak juz jest za pozno. Mam nadzieje, ze jak pojde we wtorek co czegos sie dowiem... Co o tym sadziecie Dziewczyny? Troche sie podlamalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Malinowa ja bym się spodziewała w 3 najbliższych dniach. Jeśli dobrze pamiętam ty masz owu jakieś 10 dni przed @(pamiętasz rozmawialiśmy czy nie za krótka faza folikularna). Rob testy nadal, takie moje zdanie. Ja tez zaczelam robić je za wcześnie w tym cyklu. Teraz zaczynam drugie opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evealyn
Malinowa a może miałaś teraz cykl bezowulacyjny? Ja mam zrobić badania (jak dobrze pamiętam prolaktyne chyba w 21 dc) i jak będzie podwyższona znaczy, ze owu była, jeśli nie znaczy, że jajeczka nie dojrzewają... Dlatego pije ten inofolic bo u mnie jak to gin powiedzial '' jajniki są takie trochę policystyczne... Ponad rok temu miałam problemy z @ ale po luteinie to wszystko wróciło do normy i @ miałam co 28 dni teraz co ok 30 dni i to bez brania luteiny... Żadnych torbieli też nie mam dlatego one są "trochę" policystyczne ;) dobrze, że to wcześnie mam wykryte bo nim wcześniej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Hej wam dziewczyny Dziękuje za pocieszenie , wsparcie i gratulacje :) ale chyba na to jeszcze za wcześniej. Co prawda na teście był jakby jaśniuteńki ślad 2 kreski ale nie chce się cieszyć za wcześnie. Dziś mój 30 dzień cyklu bóle nadal jak na @ czyli bez zmian. Najgorsze że złapałam jakąś grypę i mnie rozłożyło.No cóż wszystko trzeba znieść. Evealyn - bóle owulacyjne to dobry znak. Teraz wakacje , relaks i działaj :) Betiii86 - witaj :) Pozdrawiam was wszystkie kochane. Miłęgo weekendu i trzymam kciuki za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusiek właśnie wiem i pomimo, że dostałam @ to się cieszę bo widzę zmianę :) w szczególności, że nigdy nic nie czułam przy owulacji (jak wspomniałam wcześniej możliwe, że mi jajeczka nie dojrzewają - cykle bezowulacyjne) i zdrowiej kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia877
Cześć dziewczyny, ja również staram się z mężem już jakiś czas o dzidziusia. Do tej pory brałam jedynie zwykły kwas foliowy. Ostatnio lekarz wspomniał mi coś o tym, że mogę mieć defekt enzymatyczny i tego kwasu w ogóle prawie nie przyswajać. Czy wiecie coś na ten temat? Jaki produkt polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Malinowa staraczkaaa - U mnie w 1 miesiącu stosowania testów owul. wychodziło cały czas brak owulacji. W tym miesiącu kupiłam inne trochę droższe i przy cyklach 32 dniowych pokazał mocno pozytywny wynik 17 stego dc. Może to też wina testów. Fajnie monitorować też swój cykl jeśli ma się możliwość bo wtedy wiadomo na 100 % czy jest pęcherzyk dominujący i że owulacja tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
Paulinka - Dziś nie robiłam testu jutro rano zrobie. Jeśli się bardziej to pójde w poniedziałek na krew ale i tak chyba coś jest nie tak bo ten test który robiłam ma czułość 12.5 mIU/ml więc 11 dni po stosunku powinna być chyba wyraźna kreska a nie ledwo coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Tusiek niekoniecznie. test 12,5 to jeden z czulszych ale hormonu jeszcze mało we krwi a w moczu jeszcze mniej. Dlatego należy robić z porannego bo po nocy bardziej skoncentrowany i hcg może być wykryty. 11 dni po stosunku to może być 3-4 dni po zagnieżdżeniu także jeszcze chwila do grubych kresek. Ale cień kreski to też kreska :) także gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
malinowa ja też w tym cyklu pierwszy raz robiłam testy owu. Kupiłam takie najtańsze z allegro żeby sobie nie żałować :D i tak od 8 dc testowałam a kreska zaczęła pojawiać dopiero ok 18 dc. codziennie myślałam że to już ale dopiero w 20 dc po południu wyszła ciemniejsza niż kontrolna a później już coraz jaśniejsze. Także nie martw się i testuj do końca, przynajmniej będziesz wiedziała co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Zoe, tak pamietam jak rozmawialysmy. Nawet sobie nie zdawalam sprawy, ze ta faza nie moze byc za krotka. bo teraz sie martwie, ze jest moze za krotka i dlatego nie moge zajsc :( Tak tez moze byc, ze mam cykl bezowulacyjny. Wkurza mnie to juz, bo to takie zgadywanie. Pogadam z pielegniarka we wtorek, mam nadzieje, ze mi cos poradzi, bo juz mam dosyc. Takie celowanie na slepo. Evealyn, to mowisz, ze prolaktyne mialas sprawdzana, a ja bede miala progesteron. Moze to to samo badanie... Bo tez chyba stwierdzi czy byla owu czy nie. A juz sama nie wiem, mam takie metlik w glowie. Tusiek, nie chce Cie podpuszczac, ale podobno dolegliwosci grypowe moga byc na ciaze... Moze lepiej nic nie bierz, samo przejdzie. Zobacze do konca tego cyklu, jak mi nic nie pokaze i potwierdzi sie u lekarza, to kupuje drozsze testy, przynajmniej problemu nie bylo. Chociaz znam kilka osob, ktore wlasnie stosowaly te tanie testy i zaszly przy ich pomocy w ciaze. Jagodowe ziarenko, a jakie dlugie masz cykle? Bo ja sie teraz martwie, ze jak mam cykl ok 30-31 dni to pozytywny test w 20-22 to moze bardzo pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×