Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość gość marta
Hej, jestem w 21tyg ciąży w środę byłam u giną i robił mi badanie na posiew oprócz tego dała mi tabletki pimafucin bo mam jakiś stan zapalny :-( dzisiaj zauważyłam na bieliźnie taka malenka grudke galaretki przezroczystej :-( martwię się a lekarka będzie dopiero w środę. Co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Nemezis jak tam? Trzymasz się w dwupaku? Moja Ola niebawem 9 miesięcy i dopiero ząbkujemy. Wychodzą 4 jedynki jednocześnie. Mała aż gorączkuje. Ale jakoś dajemy radę. A jak u was mamuśki? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Hej :) trzymam się, trzymam :) dzisiaj 36+0 a według USG 36+5 więc według USG donoszona za 2 dni :) męczą mnie skurcze, bywa że przez kilka godzin i potem się wycisza. brzuch opadł 1,5 tygodnia temu, co potwierdził lekarz :) do terminu z USG 23 dni :) wczoraj byliśmy na wizycie w szpitalu, dokumenty wypełnione, obejrzałam sale... :) pokoik gotowy na tip top, torba spakowana :) powoli jestem gotowa :) Biedna Ola z tym ząbkowaniem :( aż 4 na raz?? dorosły by nie przeżył :( maleństwo się męczy... buziaki dla Was żeby było jak najlżej z tym ząbkowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej::)) u nas wszystko wporzadku ::)) po woli wprowadzam obiadki i jemy po lyzce po dwie::)) mala na razie ladnie je nie marudzi i nie pluje::)) ojej jagodowe ziarenko te zabki ale wszystko sie przezyje::)) napisz ile twoja mala pila mleka jak miala 4 miesiace::)) nemezis nie martw sie juz masz koncowke nie dlugo bedziesz sie cieszyc malenstwem::))ciaze donoszona juz::)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jak tam dziewczynki? :) my dalej w dwupaku, już przeterminowane :( Dzisiaj 40+4 i nic się nie dzieje. w piątek idę na kontrolę do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Rozpakowana :) Emma przyszła na świat 10.02.2016 o 22.52 :) poród ciężki, naturalnie bez znieczulenia. Córeczka 48 cm i 4150 g :) rano o 6 rozpoczęły się skurcze, rozkręcały się ale pojechałam do szpitala dopiero około 16... były już co 4 minuty i 3 cm rozwarcia :) po kolejnych 7 godzinach mała była z nami :) jest cudowna <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Zapraszam na mojego bloga na Fb. In vitro- nasza droga do szczęścia.. Zachęcam do obejrzenia strony, również dla tych ktorzy sie staraja o maleństwo droga naturalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Nemezis gratulacje. Emma piękne imię. Opowiedz jak wam razem. Dywan nie pamiętam ile dokładnie piła w 4 miesiącu ale mniej więcej tyle co w zaleceniach na opakowaniu mleka. Może troszkę mniej bo czasem nie dopijała mleczka. Dziewczyny napiszcie co u was. U nas fajnie. Ola za miesiąc będzie miała rok :) Jest zdrowa i grzeczna. Przebudza się w nocy (a jak była malutka to przesypiała całe) ale dajemy radę. W weekend idzie na 2 noce do dziadków a my na randkę :D:D jednocześnie boję się i nie mogę doczekać hehe na jedną noc już ze dwa razy oddawaliśmy dziadkom. polecam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Mała wczoraj skończyła 5 tygodni :) Jest cudna :) Poród wspominam wspaniale, od pierwszych skurczów 17 h z czego 7 h w szpitalu (pojechałam już z 4 cm rozwarciem). 100% naturalnie bez znieczulenia i nawet nie pękłam (małe obtarcie w środku i 1 szew) :D więc uważam to za sukces urodzić 4,15 kg bez zzo i bez szwów :D ogólnie poród mi się podobał i wspominam miło :) mimo bólu... A malutka cudowna, w nocy śpimy od ok 22 do 8 rano z 2 przerwami. NA początku były problemy z karmieniem, urodziła się duża, dużo jadła a mało ssała, ja miałam problemy z karmieniem i pokarmem... zaczęliśmy dokarmiać ale miała problemy z brzuszkiem i praktycznie nie spała, ciągle płakała... teraz jesteśmy tylko na butelce i jest super :) Jest strasznie bystra i silna :) Mając 4 tygodnie przewróciła się z brzuszka na plecy ;) a głowę podnosiła jeszcze w szpitalu :D A oto nasz cudzik <3 http://i63.tinypic.com/juyamr.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×