Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
Ale owszem, wrzuć na swój profil na facebooku link ze stroną kafeterii, najlepiej tą. Masz na to 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA dla zainteresowanych i wkręcanych. Temat zgłoszono do usunięcia, to bezprawne wykorzystywanie wizerunku osoby Piotra K. z Wrocławia na podstawie ogólnodostępnych informacji. Osoba która to robi ma wyjątkowo niskie morale, myśli że wszystko jej wolno, nie tylko wykorzytywać czyjś wizerunek podając się za tę osobę, ale także nabierać czytelników. Może o tobie za chwilkę założymy temat? Informacji w internecie wystarczy. Wiedząc o tym, sumienie nakazuje zareagować. Możecie sobie bablać z tą personą w kółko macieju o tym samym jeszcze 100 stron, ale 1. to nie jest człowiek, za którego się podaje 2. nie ma on moralnego prawa podawać się za konkretną z imienia i nazwiska osobę w internecie, którą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"swój"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć na "swój" profil na facebooku link ze stroną kafeterii, najlepiej tą. Masz na to 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"UWAGA dla zainteresowanych i wkręcanych. Temat zgłoszono do usunięcia, to bezprawne wykorzystywanie wizerunku osoby Piotra K. z Wrocławia na podstawie ogólnodostępnych informacji. " XXX TO STRASZNE! XXX a ja już się z nim przespałam i jestem w ciąży. i od kogo teraz będę brać alimenty? :( :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma się czym ciekawić i z czego śmiać (AlicjaDonnikova). To obrzydliwe traktowanie ludzi, jak przedmiociki do własnej zabawy. UWAGA dla zainteresowanych i wkręcanych. Temat zgłoszono do usunięcia, to bezprawne wykorzystywanie wizerunku osoby Piotra K. z Wrocławia na podstawie ogólnodostępnych informacji. Osoba która to robi ma wyjątkowo niskie morale, myśli że wszystko jej wolno, nie tylko wykorzytywać czyjś wizerunek podając się za tę osobę, ale także nabierać czytelników. Może o tobie za chwilkę założymy temat? Informacji w internecie wystarczy. Wiedząc o tym, sumienie nakazuje zareagować. Możecie sobie bablać z tą personą w kółko macieju o tym samym jeszcze 100 stron, ale 1. to nie jest człowiek, za którego się podaje 2. nie ma on moralnego prawa podawać się za konkretną z imienia i nazwiska osobę w internecie, którą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wrzuć na "swój" profil na facebooku link ze stroną kafeterii, najlepiej tą. Masz na to 10 minut." x A pocałuj się w nos, szantażyst(k)o :P Nie mam zamiaru niczego udowadniać, a jeśli już, to moderacji serwisu, a nie jakimś przygodnym "gościom". Spadaj na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A taka ciekawa dyskusja sie zapowiadala. Dawno juz mnie zaden topik tak nie wciagnal. Autorze : dla mnie mozesz byc nawet z Honolulu. Temat podejme jesli sie zjawisz. Bardzo jestem ciekawa Twoich przemyslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ja już się z nim przespałam i jestem w ciąży. i od kogo teraz będę brać alimenty?" x Od "interneta", of kors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak bylo wczesniej ? Byles kiedys tak do konca wkrecony ? Tak zeby oddychac istnieniem tej drugiej osoby ? " x Byłem wkręcony na maksa, w znajomość w której była gigantyczna chemia. Ale tak w gruncie rzeczy, gdy patrzę na to teraz, z perspektywy lat, to było to... hmmm... jakby to ująć...? "niedojrzałe" albo "płytkie" to nie są właściwe słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie udowodnisz, Wojciechu W. z Krakowa, bo bawisz się kosztem innych ludzi, wykorzystując tego faceta. Niczego nie jesteś w stanie dać na jego profil, z oczywistych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorze : dla mnie mozesz byc nawet z Honolulu. Temat podejme jesli sie zjawisz. Bardzo jestem ciekawa Twoich przemyslen. " x Jakich przemyśleń? Jestem tu cały czas, i rozmawiam głównie z Tobą :) (kto bystry ten wyłapie mój styl pisania :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od "interneta", of kors" XXX wypłaci mi chyba w GB :P XXX a tak serio - jakąś pannę strasznie zabolało, że nie jest w nurkowym typie i rozpoczęła ofensywę. moja propozycja - zignorować. sama odpadnie, jak gówienko od podeszwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to jest wojciech w z krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niczego nie jesteś w stanie dać na jego profil" x Może chociaż jakąś darowiznę...? Przydałoby się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak serio - jakąś pannę strasznie zabolało, że nie jest w nurkowym typie i rozpoczęła ofensywę. jedna zdjęcie wysyłała dzisiaj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie, nie, Alicjo. Co do mnie należało, to zrobiłam, reszta mnie nie interesuje. Co do osób, które mi nie wierzą, niech przykładowo napiszą do tego człowieka na facebooku, z informacją o tym, co tu się dzieje. To powinno rozwiać Wasze wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To powinno rozwiać Wasze wątpliwości. " x Tylko, widzisz, jakoś tak się składa, że nikt tutaj (oprócz Ciebie) nie ma żadnych wątpliwości :P A jeśli nawet ma, to mu (jej) nie przeszkadzają, bo czerpie satysfakcję z kontaktu z człowiekiem myślącym - a tego się akurat podrobić nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam jeszcze na moment, by Ci podziękować za tak obszerny komentarz, Piotrze/Wojciechu ;) Dobra, a teraz spadam bo mnie rodzina zabije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek, takie bujdy dla zabawy możesz tworzyć pod własnym nazwiskiem i używać sobie wtedy do woli. Tak ciężko pojąć? Okopuj się dalej przy swoim i udawaj greka, to ci najlepiej wychodzi, ale wiedz, że to, co robisz jest perfidne. Szkoda mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
OK. Jedna mniej. Mniejsza konkurencja. Wieksze szanse na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Weszłam jeszcze na moment, by Ci podziękować za tak obszerny komentarz, Piotrze/Wojciechu" x Trzymajmy się Piotra, bo jeszcze dostanę rozdwojenia jaźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zawsze jeszcze mozesz podac swoje imie od bierzmowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Tak. Poznane go. To ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zawsze jeszcze mozesz podac swoje imie od bierzmowania.... " x Zaraz, zaraz, jak to było? A, już wiem - Ateista :) Tylko wciąż nie wiem, kiedy mam z tej okazji imieniny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Aaaaaa...... Teista.......???? No to juz wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×