Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety nie potrafią obronić się przed gwałtem ?

Polecane posty

Gość gość
kobiecie jest trudno obronić się przed gwałtem bo najczęściej gwałcą partnerzy czyli osoby niby nie groźne, trochę czytałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zawsze może obronić się przed gwałtem bo liczy się spryt a nie siła, młode Polki są wysokie mają koło 170 ale młodzi Polacy też są wysocy bo mają ponad 180 ale i tak da się obronić ! W całej Europie tak jest, i się da obronić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
)1:13 ale może szybko biegasz. Gdybym była mniej stanowcza pewnie nie przyśpieszyłabym wtedy na próbę i pewnie by mnie dorwał ale pół godziny wcześniej Bóg dosłownie Bóg zawrócił mnie z tego samego miejsca mówiąc-,,jeśli juz musisz iść tym zaułkiem wróć do domu i ubierz coś czarnego" Wróciłam, to zajęło mi 10min. i już byłam z powrotem. Zareagowałam natychmiast bo wyraźnie czułam że powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się zawsze obroniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałcona2015
Gwałt, zostałam zgwałcona kilka dni temu, zgłosiłam to, zgwałcił mnie mój chłopak rzucił się na mnie , umieścił moje ręce za plecami, zatkał buzię i zgwałcił , zatkał buzię, żałuje że nie chodziłam na samoobronę wtedy pewnie bym się obroniła ja mam 170 cm i 60 kg kg a mój chłopak ma 188 cm i 75 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Nie jestem raczej szybka a i tak najdłużej ile pobiegne to 5 min max na pełnej szybkości nie dłużej, kilka razy jak próbowałam ćwiczyć to kończyło się to omdleniem albo w tym lepszym przypadku całkowita utrata sił na parę min w której nawet palcem nie potrafię kiwnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałcona2015
on już nie jestem moim chłopakiem zerwałam z nim teraz dobrze dogaduje się z moim przyjacielem dobrze że użył gumkę bo pewnie byłabym w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam również jak mając 11 lat szłam z koleżanką nad jezioro. To nie była moja przyjaciółka tylko o wiele bardziej dynamiczna ode mnie osoba która niczego się nie bała była starsza dwa lata. Szedł przed nami, było bezludnie same pola i łąki Koleżanka mnie poganiała a ja już czułam że coś jest nie tak jak powinno. Wiedziałam że to zbok-czułam całe życie wyczuwam takich ludzi! Ona pośpiesz się a ja zaczekaj but mi się rozwiązał Ona no szybko a ja -poczekaj drugi but mi sie rozwiązał Poczekaj zgubiłam ręcznik muszę sie wrócić Poczekaj zgubiłam pierścionek cholera Dopiero jak zobaczyłam że zbok zrezygnował i sobie poszedł wszystko mi sie odnalazło i mogłam przyśpieszyć. Nad jeziorem był tłum ludzi ale zbok siedział i machał fujarką do dzieci...I CO? Mówiłam że całe życie wyczuwam takich typów. Nawet teraz jak jestem matką widzę że pełno ich na placach zabaw-ja ich wyczuwam na odległość mam taką zdolność od dziecka już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje Wam , kobiety muście chodzić na dobra samoobronę bo to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zadałabym się z facetem który potrafi użyć przemocy seksualnej. Dlaczego? Bo to słaby typ. Niezaradny samolubny posiadający same wady-a ja takich nie lubię. Raz trafiłam na typa który podniósł na mnie rękę i sekundę później już miał pręgi od wideł na ciele. Nie wyobrażam sobie tolerować kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjrzyjcie się ludziom na ulicy a zwłaszcza w pobliżu skupisk dzieci a sami być może ich dostrzeżecie. Przysięgam że jakbym miała zastrzyki kastrujące to bym ich kastrowała bo potrafię ich wskazać palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinny byc takie zastrzyki z igłami cienkimi jak żądło komara Celowałabym do nich z ukrycia;) Nie byłoby pedofilii na ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy politycy to pedofile- to cholernie trąca od człowieka i widać kto jakie ma seksualne potrzeby. Jest niestety wielu szanowanych ludzi którzy potrzebują takich zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra odkąd prawie została zgwałcona, chodzi z alarmem w kieszeni. Wyciąga sznurek i wyje syrena prawie tak głośna jak ambulansu czy policji. Kupcie sobie to dziewczyny i noście w kieszeni. Napewno odstraszy potencjalnego gwałciciela, albo kogos kto próbuje was napaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgwałcił mnie mój chłopak, nie mogłam się obronić, rzucił się na mnie umieścił moje ręce za plecami, zatkał mi buzię i zgwałcił, w kilka sekund mnie obezwładnił, zdążyłam zareagować dopiero wtedy gdy mnie obezwładnił ale ja miałam siły się wyrwać, żałuje że nie chodziłam na samoobronę wtedy bym się pewnie obroniła on mnie przepraszał ale zerwałam z nim i to zgłosiłam teraz dobrze dogaduje się z przyjacielem to było kilka dni temu. W sumie mam ponad 170 ważę 60 kg ale mój były ma 188 i waży 75 kg więc nie wiem czy miałam szanse ale może mogłam się lepiej bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja umię się obronic uczyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze da się obronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przez stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glen Benton
Po co kobieta miałaby się bronić przed dobrym seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glen Benton 2015.06.13 nie żartuj z gwałtu dla kobiety to coś strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kobiety zawsze możemy obronić się przed gwałtem, nie będziemy gwałcone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja umiem zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiem się bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dam radę zawsze się obronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta zawsze może się obronić przed gwałtem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste wystarczy mężczyznę kopnąć w jajka i uciekać ! Bo jeśli nie to mężczyzna usiądzie kobiecie na nogach, jedną ręką dociśnie jej dwie ręce do jej ust, a drugą ręką ją rozbierze aby ją zg*****ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×