Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety nie potrafią obronić się przed gwałtem ?

Polecane posty

Gość gość
Damian wsadził ci ktoś kiedyś w d**e? Ale tak na chama, bez nawilżenia? Pewnie to lubisz, skoro mówisz, że to fajne psychopato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko drogie, czekam, aż to powtórzysz, kiedy ktoś zgwałci ci matkę lub siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian, ale dlaczego wykluczasz, że to się nie przytrafi komuś z twojej rodziny? Możesz jutro wpaść pod samochód, mogą cię okraść, ale tobie się to nie zdarzy, bo nie przyjmujesz do wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona obroniła koleżanke przed gwałtem To co zrobiła było bardzo niebezpieczne , mogła mu urwać jądra i mieć wytoczony proces w sądzie o uszczerbek na zdrowiu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wariatka jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćopi
Łatwo się mówi nie wiadomo,jak kazdy zareagoje w stresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafią :) Ja zawsze obawiałam się, że zostanę zgwałcona i chciałam kupić gaz pieprzowy i paralizator, ale nie chciałam wydawać niepotrzenie pieniędzy. Miałam obsesje na punkcie tego, że kiedyś będe wracała po ciemku do domu i ktoś mnie nagle zaatakuje. W sumie nadal mam i dlatego przelałam sobie do plastikowej buteleczki z spryskiwaczem trochę perfumów i dolałam spirytus, dodałam pieprz i kwasek cytrynowy. To taki mój przepis na "gaz pieprzowy". Zawsze kiedy idę w ciemnościach mam w jednej kieszeni ten mój "gaz", a w drugiej scyzoryk. Kiedyś już miałam taki przypadek, że ktoś chciał mnie zgwałcić. Wyglądało to tak: Wracałam od koleżanki, już w nocy i szłam przez las. Nagle ktoś złapał mnie od tyłu i szepnął: To co? Może się zabawimy?. Już ściskałam buteleczke i scyzoryk, lecz na początku powiedziałam: - Tak, tak... zgwałć mnie. Nie tylko ja pożałuję. Mam hiv zboczeńczu! - Widzę, że koleżanka niedostępna. Jak nie po dobroci to trzeba będzie siłą. No wkurwił mnie koleś i musiałam skorzystać z mojej broni. Na początku mieszanką prysnełam mu prostu w oczy. Odsoczył i wydarł się, a ja wbiłam mu scyzoryk w ramię i uciekałam co sił w nogach. O całym zdażeniu powiedziałam rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz kiedyś w takiej sytuacji, poradzisz sobie to tu napisz autoreczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po prostu chca byc gwalcone szczegolnie przez muzulmanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskajakobieta
hm,zależy z jakiej perspektywy na to spojrzeć: -psychologicznie kobiety są słabsze,poza tym ich edukacja nie polega na biciu się tylko wychowaniu na grzeczne-więc po 1 psychika -biologia to niefajne,ale kobieta biologicznie jest niższa od mężczyzny-jest słabsza,ma mniejszą szybkość,reakcji,słabszą zdolność podjęcia szybkiej decyzji,czuje się lepiej kiedy ulega,a nie dominuje-gorsza jakość -w efekcie jest podatna na atak bo nie wie jak zareagować,boi się,nie wie czy uda jej się obronić, ale te 2 rzeczy da się obejść-trzeba podjąć 3 działania: po 1 świadomość każda kobieta w wieku 0-45 lat to potencjalna ofiara gwałtu, i ględzenie,że ja nie nic tu nie zmieni po 2 świadomość gorszych predyspozycji-czyli jako kobieta musisz ćwiczyć umysł i ciało,i żadne opowiadanie,że nie umiesz być twarda nic tu nie zmieni po 3 uświadom sobie,że około dużo mężczyzn to zboki,i tyle po 4 ćwicz siłowo,a nie tylko sylwetkę po 5 nie ubieraj się wyzywająco i nie słuchaj głupich siks,które mowią,że one mają prawo,jak wystawiasz cycki,tyłek,brzuch lub nogi,to wysyłasz sygnał,który zboczeniec czyta ona mi chce dać,więc po co robić sobie problemy 6 zboczeńcy atakują idiotki-jak zachowuje się idiotka-nie patrzy przed siebie,idzie ze spuszczoną głową,idzie wolno,obowiązkowo nosi klapki albo szpilki,jakby mogła to by chodziła bez butów bo jej nie wygodnie albo w szpilkach 50 cm,słucha muzyki,jest jaskrawo wymalowana,ma przeświecające ubranie,jest tak zajęta sobą,że nie widzi nic wokół siebie,uśmiecha się do obcych facetów,przychodzi sama do knajpy,wraca sama w nocy,chodzi w opuszczone miejsca,szuka faceta w internecie,zamiast na imprezach znajomych lub uczelni,pracy-sama szuka problemu wniosek trzeba nie być idiotką 7 każda kobieta może się obronić,ale powinna się nauczyć bez tego nie da rady-żeby się nauczyć trzeba się uczyć: -do walki w wielkim skrócie nadają się wyłącznie opisane style- -nowoczesne-krav maga,combat 56,sambo -sportowe-boks,kick-boxing,mma -reszta to znaczy np. ju-jitsu,karate,taekwondo,kung fu,judo itd.- albo nadają się tylko do sportu,albo do niczego,albo opanowanie umiejętności walki zajmuje kilka lat...,a na krav-maga,combat,sambo,boksie,kick-boxingu,mma nauczysz się skutecznie walczyć po 1-2 latach,a pogonić pijaczka po kilku treningach więc nie ma po co zawracać sobie głowy treningami bez sensu -kobiety mają słabsze mięśnie,więc trzeba ćwiczyć-drążek,pompki,ekspander,hantle itd.,a nie narzekać 8 kobieta jako potencjalna ofiara powinna nosić bron- czyli gaz pieprzowy,najlepiej 2 i pałkę teleskopową, gaz musi być jak najsilniejszy,jak nie jest napisane jakie ma stężenie to jest do niczego-musi mieć co najmniej 2 mln jednostek,pałka powinna być hartowana i jak najdłuższa -typowa obrona-widzisz,że facet się szykuje odsuwasz się, jak startuje do ciebie,olewasz,ale jak atakuje kopiesz 3 razy -krocze,kolano,krocze,a jak jest blisko to 3 razy kolanem w krocze, i 2 łokciem w twarz,jednocześnie dajesz gazem w oczy i w nos -jak jest dalej i się drze albo coś,to dajesz gazem zanim podejdzie i uciekasz,jak nie masz gazu,który powinnaś mieć zawsze w kieszeni,albo gość jeszcze chce to walisz pałą w kolano,w brzuch,uda,i plecy i uciekasz -noś długopis i jak coś wbij mu w twarz -noś zapalniczkę-w razie czego podpal pysk -przestań się usprawiedliwiać,jak cie zgwałci twoja wina-najgłupsze są kobiety,które jak zbok się dobiera czekają co dalej-powinny kopać w jaja choćby 30 razy,walić w pysk,drapać oczy,gryźć,itp bronić sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczysz się skutecznie walczyć po 1-2 latach,a pogonić pijaczka po kilku treningach więc nie ma po co zawracać sobie głowy treningami bez sensu x jezuu, co za głupoty.... :( widac ze ani cie nikt nie napadł, ani nigdy za wiele na zadne walki nie chodziłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×