Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WIZYTA U PSYCHOLOGA DZIECIĘCEGO.

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny.Jutro mam wizytę u psychologa z moim dwulatkiem,z powodu słabej mowy.Powiedzcie mi jak wygląda taka wizyta,o co pyta lekarz?Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz popuka się w czoło i powie, że to za małe dziecko by cos z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wyglada wizyta 2 latka. Byłas juz wczesniej sama i psychplpg robił wywiad? Taka wizyta to obserwacja dziecka. Ja btyłam ze starszym dzieckiem to były rozmowy zabawy, ksiazeczki, a potem opinia o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto Ci kazał iśc z 2latkiem do psychologa z powodu słabej mowy? chyba jakis idiota! przeciez dziecko 2letnie ma jeszcze czas na rozwoj mowy. eh mamuski chyba na sile szukacie chorób u swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba raczej do logopedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9:43 Uważasz, że można spokojnie czekac do 3 lub 4 urodzinzaż dziecko zacznie mówić? W wiekszszosci przypadków napewno, ale to w wiekszosci.aSą jescze wyjatki, dzieci którym trzeba pomóc, gdzie kompletnym brakiem odpowiedzialnosci jest bierne czekanie. Autorko wydaje mi sie, ze bardziej wskazana będzie wizyta u logopedy. O co pytaja? Wywiad jest dość szczegółowy. Ciąża, poród i rozwój malucha od pierwszych dni praktycznie. Gluzenie, gaworzenie, rozwój fizyczny. Dobry wywiad trwa conajmnjej 1, 5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćq
1,5 godziny?? gdzie? chyba jak wydasz 200zł za wizytę. normalnie to 10 minut i wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a co sie dzieje z Twoim dzieckiem ze idziesz z nim do psychologa? na mowe ma jeszcze czas a jak juz to do logopedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka.Skierowanie dostałam od lekarza rodzinnego,tak jakoś od słowa i zeszliśmy na temat mowy synka,dał mi też jeszcze skierowanie do neurologa.Powiedział,że pewnie i tak okaże się,że jest wszystko w porządku ale lepiej sprawdzić,bo około 30 słów to za mało jak na dwulatka.Nic mi nie szkodzi pójść do niego,przynajmniej będę spokojna,że niczego nie zaniedbałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:01 Nie wiem gdzie wizyta u logopedy lub psychologa trwa 10 min!!!!! Z racji choroby mojego syna dość czesto bywam u różnej maści specjalistow i moge cię zapewnić,eże pierwsza wizyta u psychologa z wywiadem trwa 1, 5 godz. W poradni psychologicznej. Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest większy problem to taka krótka wizyta nic by nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej udać się do renomowanego ośrodka, ja z dzieckiem chodziłam do http://www.poradnia-rodzinna.pl/ Szczecin, logopeda bardzo pomógł mojemu dziecku, postępy pojawiły się szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Ja od 3 roku życia z córką chodziłem i dzieki temu teraz nie ma zadnych nalogow i jest szczesliwa 🙂

antonibraniewo.pl/wizyta-u-psychologa-dzieciecego-pomaga-mlodym-ludziom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×