Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ludzie wyrzucacie meble itp zamiast dać potrzebującym?

Polecane posty

Gość gość

Nieraz widzę fajne meble czy kanapy na śmietniku i zastanawiam się czemu ludzie nie dadzą choćby na tablice że oddadzą za darmo. Na pewno niejeden chętny by się znalazł. Nie rozumiem czemu ludzie nie chcą się dzielić z innymi a wiadomo że na śmietnik iść po coś i przytaszczyć do domu to troche wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz rózne są czynniki moze jakies robaki sa w meblach albo po zmarłej osobie to jest .Lub wola wyrzucić niż dać komuś bo nie chca sobie pupy zawracać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu wstyd? ja sobie przytaszczyłam meble ze śmietnika, mimo, że stać mnie na nowe - akurat przyuważyłam coś fajnego, to wzięłam, odnowiłam i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyrzucam dlatego ze kiedys chcialam oddac za darmo to ludzie byli tak upierdliwi, ze wole wywalic, zamiast: 1. zrobic zdjecia 2. opisac dokladne wymiary 3. odpisac na 30 maili osob, ktore chetnie wezma ale mam im jeszcze za darmo dowiezc 4. strace kilkanascie godzin na umawianie sie z osobami ktore nie przyjda na umowiony odbior i nie racza poinformowac Trzeba sie strasznie nameczyc aby ktos laskawie odebral rzeczy za darmo. Wole wywalic i oszczedzic czas. Jak ktos chce wezmie sobie z altanki smietnikowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×