Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gromowładna nadrabiam zaległosci wczoraj gosci musiałam po nich posprzątac i 23 połozyłam sie zasnełam nie wiem kiedy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
Gromowładna ave :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Jestem jestem :) tak trochę z doskoku, bo muszę tu trochę ogarnąć. Dzięki za herbatkę. Witaj Amadeos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
muszę spadać bo jestem dziś kierowcą dla wielu osób wszystko na mojej łysej głowie :) będę później ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Seniorek pewnie nie może z neta korzystać. A jak tam nasi inni łysole?:) dzisiaj noc świętojańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Gromowładna co myslą te łysolki nie ma i nie ma. Gdzie ich powiało ? No tak noc swietojanska pewnie balują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
świecimy w ciemnościach najkrótszej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NA CHWILE TYLKO BO WILCZYCA MI PADŁA ZMECZONA WIEC ZAraz wracam sie przytulać, dzisiaj noc swietojanska czyli noc kupały, dla słowiac co stworzyli narod polski tance nago przy ogniskach i pełna rozwiazłość seksualna niekoniecznze stałym prtnerem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
kwiatka trzeba szukać :) kwiatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty bys nie uciakała gdybs w łozku miała takie słodkie i wilgotne gdzie trzeba ciało do przytulania jak Ja mam, Wilczyca lub ja spi na łyzeczkę jak dobrze naoliwionego penisa włoze jej delikaatnie od tylu i tak nie budzac jej zasypiamy, no chyba ze sie czasmi obudzi warczac cichutko :-) A wy dziewczyny jak mieszkacie blisko natury i macie jakis ogrod przed domem wykazcie szacunek dla tradacyji rozpalcie ognisko prze domem pusccie jakas starosłowianska muzyke i nago tanczcie wokoł ogniska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś Wilk wyczuje wasze wilgotne i słodkie cipeczki i przybiegnie do Was z lasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwile zostane ale niedługo:-) bo oliwke johnsona w żelu juz znalazłem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woltyżer
Mokra cipka zawiera tyle kalorycznych, ale jakże smakowitych soków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdym był wolny to Wilk wziąłby Cie brutalnie od tyły bez pytania o Twoją zgodę:-) ale Ja jestem ortodoksyjnie wierny:-) co mi przychodzi bez większego trudu bo jak mam i kocham swoja Wilczycę to inne kobiety są dla mnie kompletnie aseksualne, naprawdę nie pociągają Mnie seksualnie, zawsze tak miałem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ogniska nie zapaliłaś , muzyki na full nie puściłaś, nago nie zatańczyłaś, Spływające soczki z Twojej cipki jeszcze zewu po lesie nie rozniosły a już się poddajesz i narzekasz:-) Więcej wiary w moc dzikiej natury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz swoją wilczyce to ją kopuluj:-) i ostro ją rznij niech poczuje ruchanie w bvzke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A buzi w czółku proszę bardzo i zarzucaj ciuchy, do ogniska na czworaka wypnij cipke i zawyj do księzyca i miej wiare w moc odwieczną moc natury :-) pamietaj że wilk nie tylko słuch ma absolutny ale i węch wiec wiadomość usłyszy i wyczuje:-) A może zaszalejesz i w imię zjednoczenia z natura i nie bedziesz sie zbytnio opierała jakiemus prawdziwemu zbliżeniu miedzygatunkowemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jak śpi to czule trzeba i powolutku wjechać i mocno przytulic bo tak właśnie Wilk miłość okazuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×