Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Ja tam pies nie jestem i na kości nie polecę. Lafi, nie mów że jest tak tragicznie. Czy Wy naprawdę musicie mieć kompleksy na punkcie swego wyglądu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie dziewczyny to mogę wam powiedzieć jak dokładnie policzyć swoją atrakcyjność seksualna dla facetów gdzie podstawowym kryterium jest odległość od optymalnego poziomu tkanki tłuszczowej w ciele, bo przyjmuje sie założenie że poziom umięśnienia jest optymalny. Ale to trochę cyferek więc nie wiem czy zainteresowane :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę leciał bo bez kobiet nie ma tego klimatu rozmowy, popatrz Toledo jak bardzo ich potrzebujemy zeby zycie miało miły smak i aromat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
A jak sexsualnie ma wyglądac kobieta.? Wilku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromoładna, Ty jako założycielka tego tematu jesteś gospodarzem. A to nieładnie, kiedy gospodarz wychodzi przed gośćmi. Od kilku dni siedzę sam do późna. Ładnie to tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyło, jak najbardziej. Tylko, że my w gościach jesteśmy, a nie było gospodyni. Ale liczę, że dzisiaj dłużej ze mną wysiedzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Senior, jak dam radę to posiedzę ;) wiesz, ja żyję na pełnych obrotach non stop, co rano zryw o 6 i wieczorami po prostu padam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu następny razem teraz idę na trening bo ta wizyta u kosmetyczki to jakas grubsza sprawa bo pisze że jeszcze z 2 godzinki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny, żeby pomalować 10 pazurków? Szybciej pokój pomaluję. Dla mnie, to Wy wszystkie młode jesteście. Dziatwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociąga mnie Twoja dojrzałość i ten życiowy bagaż, który przygniata Twoje plecy, Seniorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że oprócz bagażu przytłaczającego me starcze plecy jest jeszcze kilka cech, które Ciebie we mnie pociągają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Toledo, jesteś niezwykle sympatyczny, kulturalny, inteligentny i dowcipny :) A kosmetyczka to nie tylko paznokcie!!! U mnie wyszło słońce. Wysyłam je do was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Gromoładna, aż zaniemówiłem z wrażenia. Też jestem łasy na komplementy:). Ale faktycznie, nie wiem czy kosmetyczka dałaby sobie radę w 3 godziny z moim buszem w nosie i uszach. A propo's Himilsbacha, to mi się taka anegdotka przypomniała. Otóż wpada Himilsbach do Spatifu bodajże i krzyczy od progu: Intelektualiści wypierdalać. Na co siedzący tam Holoubek mówi do współtowarzyszy: - Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×