Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość big_muff
i już znikam, przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big_muff
i już znikam, przepraszam jeśli kogoś uraziłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Big :) witam serdecznie kolejną łysinę! Może ma chłopak dysortografię albo cudzoziemcem jest? Ja tutaj ćwiczę swoją tolerancję na byki, na innych topikach zdarza mi się dyskretnie sugerować komuś by zrobił coś że swoim analfabetyzmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Gromi zmęczona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet nie, ostatnio jestem zbyt pobudzona i nie mogę zasnąć ;) a ty? Halo, tylko mi się tu nie obrażać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy S
Sorki zate byki dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big_muff
Cześć Gromo :) no cóż, z moim wejściem na dzień dobry nietaktem byłoby pozostawać na dłużej. Dlatego nadmienię jedynie, że nie wierzę we wszechobecne dysgrafię, dysortografię, dyskalkulię i co tam jeszcze wymyślą. wierzę w lenistwo i zwalanie na wrodzone ograniczenia. Co poniekąd zwalnia od czytania, pisania czegos więcej niz smsy itp.. Ale jeśli ktoś ma fantazję wymyślać język ojczysty na nowych zasadach- ok, napisałem co myślałem i już więcej nie zawracam gitary :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Dobranoc gromkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,w dzisiejszym świecie wszystko może być naciągnięte, ale te wszystkie dys w jakimś tam odsetku jednak występują. No i mamy jeszcze wtórny analfabetyzm. na szczęście sa przeglądarki co nam wytykają błędy ;) i sugeruję żeby z tego skorzystać ;) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk1496
Hej, hej - nie rozbiegajcie się tak po świecie. Zostańcie jeszcze chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi ja juz do wilka nie będe pisac ignoruje moje posty i nie odpowiada na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
poniósł wilk razy kulka ponieśli i wilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A łysiejący? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Witam ;) Widzę że i nas odwiedziły wilkowe podszywy fajnie, prawdziwa wataha nam się robi. Buziaki dla wszystkich co tu zajrzą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laf :) u mnie na weekend ma być 30 stopni. Już drżę gdy wyobrażam siebie na kocyku nad wodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Witaj Gromowładna:-) jak stan gardła? Ale cię pociesze zbliza się weekena:-) miłego dnia.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1946
Cześć Marysiu na dzień dobry wilczy pocałunek z języczkiem. Witam też Gromi. Marys prawdziwy wilk nigdy Cię nie ignoruje tylko ten tchorzliwy gowniarz podszyw z zaburzeniami osobości od nadmiaru netu.. Musisz tak jak radził Toledo sprawdzać po nicku. Ja dzisiaj tylkó jako gość bo Bacówce realnej siadł net, a z komorki to mordega. To moj pierwszy dzisiaj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi was słyszec Gromi i wilku:-) dziękuje za namiętnego buziaka a bym się odwdzięczyła z przyjemnoscią jestem na kolanch to lizanko było by wilku z finałem :-*cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big_muff
Ja mam celtycki wzorek na penisie :) Wygląda suuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co sobie wytatuowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ci męzczyzni prawdziwi tacy? Orły Sokoły Herosy, gdzie te łyse chłopy? No gdzie ? No gdzie? Nie ma nie ma nie ma nie ma ? No gdzie ? Gdzie Ci męzczyzni łysy tacy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na penisie??? ło matko, to musiało boleć. A propos przypomniał mi się dowcip, mam nadzieję, ze nie spalę. Pewien mężczyzna o imieniu Willy wytatuował sobie na penisie swoje imię. tatuaż powstał w trakcie wzwodu, więc jak już opał to było widać tylko WY. Traf chciał, że Willy poszedł do publicznej toalety, za tam obok niego sikał sobie murzyn. Willy niechcący (lub chcący) zerknął na jego przyrodzenie i też zobaczył wytatuowane WY. Zapytał z ciekawości: - Willy? A murzyn na to: - Nie. Welcome to Jamajka everybody. :D A co oznacza twój celtycki wzorek i jakiej jest długości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big_muff
Wygolone dokładnie pośladki też się liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×