Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

do : Gromi i Toledo Witajcie wszyscy z nad realnego Jeziora:-) Tak Sobie pomyślałem czysto teoretycznie że skoro Gromi:-) ma chwilowo wolne miejsce pracy dla stałego Łysola w domu a tak świetnie się dogaduje z Toledo, to może czysto teoretycznie rozważyłaby jego kandydaturę na to odpowiedzialne stanowisko z umowa na czas nieokreślony. Zupełnie nie wiem jaki jest status Toledo w tym zakresie w realu i nawet nie pytam bo to jego prywatna sprawa:-) Ale z boku widać pokrewieństwo dusz miedzy Wami, a łożu też byscie się chyba dogadali. A dla Toledo krótka informacja na zachęte dziewczyny z podkarpacia to prawdziwe demony sexu w łożu choć jako góralki w innych sferach pożycia na głowę wejść sobie nie pozwolą i jak się czlowiek zapomni i nerwy im naruszy to może dostac gromem w łeb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, też czasem przychodzę do mojego w pończochach i szpilach. Ale już po wszystkim, to jednak te pończochy ściągam, zanim zaśniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Wilku nie baw się w swatkę :) ja mam dość mężczyzn, przynajmniej na jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetów jest wiele ale poeta-kochanek Toledo jedyny na świecie:-) Ale już wiecej nie porusze tego tematu:-) Zwróciłem tylko uwage na rzucajace sie w oczy pokrewieństwo dusz co zdarza się niezwykle rzadko. Ja swoją Wilczycę też poznałem dzieki netowi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wilk jakies insynuacje prowadzi i chce Cię Gromi swatac ?? To wilk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje Toledo i nazwałes po imieniu prawie ze to jest Piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
W tam, nie przesadzajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze nie wiem. Na razie po prostu nie poszłam do pracy i wysłałam szefostwu takiego smsa ;) jak jutro będzie kiepsko to polezę do lekarza. gardeło bardzo boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę zdrowia. Rozumiem, że mówić nie możesz. Ale palce Cię nie bolą i będziesz z nami pisała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromowładna wracaj do zdrowia :-) ja wiem bol gardła paskudny jest! Gromi moze masz angine? Jezeli masz temperature to by na to wzkazywało.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palce nie bolą, ale oczywiście zamiast leżeć to się krzątam. Gorączki nie mam. u mnie każda choroba zaczyna się od bólu gardła, teraz czekam na katar i kaszel ;) Fajnie tak sobie czasem pochorować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_T
Ale dreszczy nie masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama widzisz Gromi jaki Toledo mógłby być użyteczny w sprawie dreszczy wstrząsających Twym rozpalonym lub zimnym ciałem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo widać że poligynia to Twoje przeznaczenie bo jest duzy popyt na Twoja osobe a honorowy facet nigdy nie domawia damom w potrzebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Mówiłam, że fajnie sobie pochorować ;) tylko u mnie uzdrowiciela niet, który by balsamem ukoił moje gardło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo boli. I mówię jakbym miała kluchy w gardle ;) a tak na serio, to nie mam siły ni ręką ni nogą. Dobrze, że mi chociaż psa wyprowadzają. Myślicie, że płukanie wodą z solą pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi jak zdrowko? No troche dałam czadu fantazji. Wracaj do zdrowia na ten moment choroby wez Toledo do przytulania.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Hej Maryś :) wirtualne przytulenie niewiele pomoże, ale dzięki ;) prawie z się popłakałam jak przeczytałam topik "pomocy!właśnie uprawiałem seks z dziewczyną.." Heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×