Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość facet niezbyt przystojny
Łysy mężczyzna zawsze był wyżej w hierarchii u kobiet niż ten z włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja dzisiaj tak trochę konserwatywnie na powitanie dla naszych wszystkich pieknych kobiet dla każdej z osobona po bukiecie 21 roż czerwonych i czekoladki eksluzywne wedlowskie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wilku, za czekoladki nie podziękuję, bo nie dostałem. Ale z drugiej strony czemu miałbym je dostać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm czekoladki i kwiatki :-) a z jakiej okazji wilku? Jezeli tez były dla marii? To dziękowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem że mam w odtwarzaczu 3 albumy Tomasza, ale "Bone machine" jeszcze nie całkiem przesłuchałam. Wczoraj i dziś kilka razy przeleciałam "Swordfishtrombone" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy musi być jakaś okazja żeby podarować pięknym kobietom bukiet czerwonych róż i pudełko ekskluzywnych czekoladek:-) ??? Chyba wystarczy że samym swoim istnieniem czynicie ten świta piękniejszym i przyjemniejszym do życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro Mi Toledo nie dla Ciebie czekoladki, nawet poeta-kochanek musi się legitymować brzuchem w kratę po prostu musimy mieć jako faceci niższy procent tkanki tłuszczowej niż kobiety inaczej zaczynamy wyglądać jak worek łoju:-) Ale na pocieszenie mam dla Ciebie 5 litrowy gąsiorek 50 % nalewki z leśnych malin bez dodatku cukru może pozwoli Ci to jakoś ukoić ból istnienia wynikający z ograniczeń facetów w jedzeniu czekoladek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ; Marysia :-) Oczywiście Marysiu że kwiaty i czekoladki były tez dla Ciebie przecież pisałem o pięknych kobietach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam marysi? Kto udzieli informacji gdzie ją znajde? Hej odezwij się lala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo wątroba nawet regularnie płukana ekologiczna nalewką z malin leśnych wytrzyma do 70 roku życia a później to i tak już kutas nie staje wiec po co żyć :-) A do tego czasu My faceci musimy trzymać formę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubiłem Guns'n'Roses do czasu aż ich inteligentny wokalista błysnął mądrością życiową i powiedział że Polki są brudne bo się nie myją:-( Niestety nie było okazji żeby dać Mu w mordę w obronie honoru Polek, więc pozostało przestać słuchać i kupować płyty:-( Tak myslę że któraś z naszych rodaczek nie chciała palntowi dać dupy za darmo więc sie gwiazdorzyna obraził i mści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×