Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Ciociu Gromi :-) bądź precyzyjna nie piecze Cię nic prócz tych miejsc po solidnych klapsach od M :-) Przynajmniej wtedy to On może czyś w Ciebie uderzyć a nie jak zawsze Ty w niego gromem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku ze tak z buta powiem :) masz jednak cos w sobie ? ? Masz ten zwierzęcy magnetyzm ktory przyciąga :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet Marysiu nie wiesz ile Wilk ma wad w zyciu na codzien to naprawde egzemplarz dla koneserek nie bojacych sie trudnych wyzwań:-) I umiejacych kochac pomimo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna piorunem walnij na niektorych idiotow z bacowki , cos sapią do mnie? Małolaty zapewne i obzykaniu nawijają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi i Toledo :-) dobranoc oraz wilku jak tu zajrzysz. Spij nocą snij... Kiedy ciemna noc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ktoś mi nadał nową ksywkę.. pogodynka heh :) i to chyba niezbyt wiarygodna, bo zapowiadam burze a siedzę i smęcę. fakt, jestem taka rozciapciana ostatnio. jak tam zdrowie Senior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zbieram się do jakiejś konstruktywnej pracy. Może zacznę od ubrania się? A zdrowie bardzo dobrze jak na mój wiek.:) Dużo masz pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jeszcze nie. powoli się dziś rozkręcam. dzisiejszy dzień poświęcę chyba nauczeniu się tego jak spać z otwartymi oczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super kawałek Toledo. Dawajcie jeszcze. Senior chciałam napisać, ze za pół wieku będę na emeryturze i wtedy to dopiero będę sobie spać, ale potem sobie policzyłam... nie będę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×