Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

O właśnie, szukajmy muzyki łysych wykonawców :D Tylko bez Połomskiego, please :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że teraz nie mogę przesłuchać wszystkiego, potem nadrobię ;) A i dzięki Wilku za róże i czekoladki. Chociaż moje ulubione kwiaty to tulipany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy wilka
ogoliłem sobie jajka nadam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulujemy Ci gościu. jednak sadząc po tym co piszesz, raczej się nie nadasz. Fajny awek Lafi :) Toledo, nie wiedziałam, że lubisz bawić się lalkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu Gromi:-) Wilk ma wiele wad, w tym nie ma ręki do kwiatów, ale miło że doceniłaś intencje nie wykonanie:-) Zgodnie z Twoją radą otworzyłem bramy Bacówki dla kulturalnych gości nawet tych przypadkowych bez zaproszenia co w trakcie wędrówki zabłądzą pod nasze bramy:-) Ale dla tych nie kulturalnych co bez pytania wejdą pozostaje moje jakże słodkie "Wypierdalaj !!!" oraz pasy na goła dupę w realu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gromosławna 😘 Chociaż przyznam, że akurat nie z Twojej strony spodziewałam się zainteresowania nowym awatarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo, twój typ się nie nada :) a takie większe lalki posiadasz?;) Lafi, ranking fajny, Statham mniam. Ale łysy Travolta? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×