Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość gość
No nie wiem czy taki niegroźny, ten fiskars nie brzmiał zbyt pokojowo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Hola hola, pomarańcze, coś wam się pomyliło.tu nie bacówka. łazicie za wilkiem jak psy i skamlacie o ochłap zainteresowania :) i oczywiście wg was jak ktoś jest dla kogoś miły to koniecznie chce go przelecieć. Nie istnieje coś takiego jak sympatia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: detektyw Krzysztof Rutkowski dziś Naprawdę masz taki wielki bęben na brzuchu jak on i nosisz resztki włosów na głowie udając że to bujna czupryna na jeża:-) Jesteś naprawdę sexi. Pamiętaj że nadmierna ilość tkanki tłuszczowej obniża poziom testosteronu u faceta jak nie wierzysz sprawdź w necie. A po za tym to naprawdę wstyd jak kobieta ma niższy poziom tkanki tłuszczowej od faceta. A Ty nie obraź się ale zaczynasz wyglądać jak worek łoju a nie wysportowany facet:-) Dla Mnie nie me to kompletnie znaczenia czy wierzycie w istnienie Wilczycy:-) Możecie Sobie nie wierzyć tak nawet będzie dla Niej lepiej będzie bezpieczniejsza bo podstawowa strategia Wilka to chronić stado unikając spotkań z niebezpiecznymi ludźmi:-) No i na razie nie powiedziałeś na razie nic takiego co by Mnie skłoniło do zamienienia cie w "niemą muche gównojada":-) Mam nadzieję że tak pozostanie:-) Szukaj swojej Wilczycy nie myśl tyle o Mojej:-) Bo od tego nie znajdziesz swojej która by Ci wypięła wilgotną cipkę do ostrego zerżnięcia zawsze jak masz ochotę:-) Powodzenia w poszukiwaniach:-) Naprawdę szczerze, nieograniczony dostęp do rżnięcia zawsze dobrze robi facetowi na zdrowie:-) Musisz tylko schudnąć z 20 kg i ogól się na łyso naprawdę będziesz lepiej wyglądał:-) No i możesz wtedy zaglądać bez obaw do knajpy Gromowładnej "Tylko dla Łysoli" która ciągle w fazie planowania bo Gromi woli teraz pieścić i kąpać swe boskie ciało w promieniach słońca i nie ma głowy do rozruszania interesu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trewor
Witam piękne panie i resztę ekipy, a także natręty zostawić Wilka gamonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetowi odyebało :D lecz się wilku, bierz lekarstwa bo skończysz w psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do ; Gromi Miło Cie widzieć:-) Chyba muszę w Twojej knajpie sączyć piwko zimne i podziwiać wasze błyskotliwe wymiany z Toledo i marysia które tak lubię. Bo co się odezwę to zaraz nadlatuje cała chmara " niemych much gównojadek", mówić wprawdzie nie umieją ale bzyczą i mogą zakłocać szybkość waszych wspaniałych wymian ciosów na słowa i humor o lekkim zabarwie4niu erotycznym a czasem ostrym jak chili:-) Znalazłaś jakąś odosobnioną polanę w lesie nad jeziorkiem żeby rozwiązać proble białych jak jarzniówki miejsc na Twym boskim ciele które zostały po zakrywaniu miejsc strategicznych. Masz blisko w okolic takie miejsce zbliżone do Bacówki ale nie chodzi mi o budynki bedące połaczeniem = Las + jeziorko + góry + 5 km do najbliższej cywiliacji + chata do wynajęcia z kominkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Trevor:-) Skąd taka zmiana w podejściu do Mnie kiedyś jakiś podszyw łysy S strasznie na Mnie był cięty ale może to nie Ty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: gość dziś No i kolejny zamieniony w " niemą muchę gównojadkę" teraz możesz już tylko bzykać ale nie słodkie cipki kobiet:-) Uspokuj sie to może cofnę przemianę:-) a jak bedziesz za bardzo namolny i za głośno bzykał to zamienię Cię bakterię kałową czyli starcisz jeszcze wzrok i słuch i będziesz zesłany na roboty do oczyszczalni ekologiczne w Bacówce, kilku twoich kumpli już tam siedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowicie pozdrawiam moich pupili :-) ja soczek popijam z lodem i myslę o was co porabiacie? U mnie duchota ale nic soczek postawi mnie na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczek wiesz jaki Marysiu:-) Maryś już dawno miałem Cię prosić żebyś opisała jak wyglądasz tak żebym mógł sobie Ciebie jakoś zwizualizować:-) Łatwiej Mi gadać wtedy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz Marysiu w takich chwilach Bacówka z jej chłodnym górskim jeziorem jest idealna choć dużo tam much gównojadek ale one nie mogą mówić tylko bzyczą bo je zaczarowałem:-) Więc jak masz ochotę to wpadamy na chwileczke do bacówki zrzucamy łachy i do jeziorka a później możemy wrócić do knajpki Gromi ""Tylko dla łysoli", bramkarzem jest toledoo choć jeszczee o tym nie wie będzie własną ręką sprawdzał stan łysiny u Facetów na głowie u kobiet cipka plus okolice ciasnej dziurki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marysie soczek z lodem też dobry pomysł ja popijam chłodne piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Trewor ja tez lubie zimne piwko ale muszę zadowolic się sokiem z lodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Trewor ja tez lubie zimne piwko ale muszę zadowolic się sokiem z lodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Marys to Ja do Ciebie piszę na Bacówce przypominajac że masz chatę z Bala a Ty tutaj z trevorem. To decydujcie gdzie siedzimy bo latam jak głupi zjednego miejsca na drugie anajmłodszy juz nie jestem iswoje lata mam:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevor jeszcze rano byłem w realnej Bacówce, teraz dochodzę do Siebie, jutro musze dobebić swoje w swoim gabinecie awe czwartek wracam do Bacówki i tak całe lato:-))) No a niedługo nawet nie bedę musiał wracą do gabinetu co powoduje mój głeboki niesmak jak tylko widzę piersze oznaki cywilizacji bo robie sobie miesiac urlopu:-) A Tobie jak minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wilka1946 jestem szczupła nie za wysoka :-) włosy krotkie bląd mam piersi i tyłeczek na miejscu jeszcze wszystko na chodzie no wagi to nie powiem. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku wręcz zajebjaszczo kłutnia z szefem czyli starym o urlopje mogę zapomieć po prostu fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevor i dlatego od 10 lat jestem na swoim:-) Ale szefowi pewnie stara nie che wypinać cipki zawsze kiedy on ma ochotę i dlatego taki nadpobudliwy może zamów mu jakąś dobrą prostytutkę to chłopak znormalnieje i i para oraz inne płyny z niego zejdą:-) Bo ciśnienie spermy w worze zawsze źle wpływa na faceta i jego zdolność do komunikacji z otoczeniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trewor dziękuje za zaproszenie mm juz czuje tą leką goryczke w piwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Marys tak ogólnie to możesz mówić do 16 latka:-) Tak łatwo sie nie wywiniesz więc seria konkretnych pytań 1. Wzrost 2. Rozmiar miseczki biustu a najlepiej porównawczo a połowka pomarańczy b. połowka grejfruta c połówka małego arbuza 3. Obwód bioder 4. Obwód talii 5. Obwód uda 6. Obwód łydki 7. kolor oczu 8. kolor włosów jak naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że towarzystwo ustaliło że siedzimy dzisiaj u Gromi w knajpie pod brezentem i z 1 kegiem z tymczasowym szyldem "Tylko dla łysoli"gdzie kryterium dla facetów to ogolona głowa a dla kobiet ogolona cipka i okolice ciaśniejszej dziurki, sprawdza własnoręcznie nasz Toledo, chyba że ty Maryś chcesz przejąć kontrolę facetów od toledo:-) Warunki spartańskie ale Gromi teraz pieści i kapie swe boskie ciało w promieniach słońca i budowa knajpy jej nie w głowie:-) Ja najwyżej co jakiś czas skoczę do Bacówki po trunki i coś na ząb:-) Możemy też zrobić grilla pod to piwko bo trochę zgłodniałem:-) A w bacówce ma strzelonego niedawno dzika 60 kg ( to taki najsmaczniejszy) co się od 3 dni marynuje w chłodni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toś dowalił wilku ankietę dla Marysi heh. Marysiu nie daj się ;) Ja dzisiaj moczyłam tyłek w basenie. W międzyczasie się opalałam. Oczywiście mam białe ślady od stroju, ale mi to wilku zupełnie nie przeszkadza. A jeśli mężczyzna jest tak drobiazgowy, że mu tak - to jego problem ;) teraz przeszła u mnie burza, jest rześko i przyjemnie, więc pójdę nasyci spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Wilku a ty nie mozesz mnie sam sprawdzic? Ciebie znam tu najdłuzej :-) własciwie wszystko wydepilowane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×