Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gromi to nie chodzi o drobiazgowość ale o o zwykłe poczucie piękną, nie mogę przeżyć że mając takie boskie ciało tymi białymi paskami jak jarzeniówy niszczysz to piękno, to takie zboczenie zawodowe. Ja się sama nie opalisz w strategicznych miejscach to zobaczysz sam do ciebie wpadnę i wysmaruje taka długą szczotką do mycia pleców samoopalaczem, albo w ogóle włożę Cię całą do beczki. Gromi jutro zaczynasz się opalać w strategicznych miejscach:-) Bycie bosko piękną zobowiązuje:-) Chyba że chcesz dołączyć do tych tłustych ba co chodzą po plaży z transparentami typu 'Pokochaj swój celulitis" "tłuste jest piekne" "kochamy swoje owłosione nogi" " Nie ma jak afro na cipce". Przypomnij sobie widok faceta który jest super opalony i wysportowany, łysy czyli Twój ideał jaki tam masz i nagle w sypialni przy świecach i kominku biała jarzeniówka na dupie:-) Pytałem czy masz taką miejscówkę jak Bacówka blisko Siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi to nie chodzi o drobiazgowość ale o o zwykłe poczucie piękną, nie mogę przeżyć że mając takie boskie ciało tymi białymi paskami jak jarzeniówy niszczysz to piękno, to takie zboczenie zawodowe. Ja się sama nie opalisz w strategicznych miejscach to zobaczysz sam do ciebie wpadnę i wysmaruje taka długą szczotką do mycia pleców samoopalaczem, albo w ogóle włożę Cię całą do beczki. Gromi jutro zaczynasz się opalać w strategicznych miejscach:-) Bycie bosko piękną zobowiązuje:-) Chyba że chcesz dołączyć do tych tłustych ba co chodzą po plaży z transparentami typu 'Pokochaj swój celulitis" "tłuste jest piękne" "kochamy swoje owłosione nogi" " Nie ma jak afro na cipce". Przypomnij sobie widok faceta który jest super opalony i wysportowany, łysy czyli Twój ideał jaki tam masz i nagle w sypialni przy świecach i kominku biała jarzeniówka na dupie:-) Pytałem czy masz taką miejscówkę jak Bacówka blisko Siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Seńjor Toledo ja jeszcze tre worami bo ty pewnie popherdzielasz gdzieś przez miasto z balkonikiem z przodu dziadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha..., Trewor. Poczekaj, będziesz miał swój balkonik na wory szybciej niż Ci się wydaje.:) Dostanę browara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do; Trevor i Toledo Trevor nie dawaj Toledo piwo opierdala się od miesiąca zapas nalewek się kończy w Bacówce skąd można zawsze przerzucić do knajpy Gromi"Tylko dla Łysoli" Specjalnie dla niego cały sprzęt do produkcji, 400 metrów kwadratowych kamiennej piwnicy. A on co wiersze pisze pieśni układa to niech teraz siedzi o suchym pysku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Toledo No dobra jakie chcesz i jaka temperatura:-) Ale obiecaj poprawę z tą produkcja nalewek bo My kulturalni ludzie jesteśmy i czystego spirytusu rozrobinego sokiem z herbapolu pic nie będziemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałeś mi Wilku po ambicji. Zabieram się do roboty. Zamówiłem dostawę wiśni i wkrótce zacznę produkcję. Cierpliwości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to mamy tu dużego porządnego węglowego grilla i przyniosłem 10 kg zamarynowanego dzika co go 3 dni temu strzeliłem:-) Tylko nie wiem czy Ty mięsny jesteś toledo:-) Mam też kilka serów, chleb świeżo pieczony z pieca chlebowego i wielki słój solonych ogórków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha seńjor narazie mam dwje dłonie kture trzymają moje wory ,piwko i tak masz umie zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim podasz mi piwko, bądź łaskaw umyć swe dłonie :) Wilku, jak najbardziej jestem mięsożerny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na chwilę znikam bo idę po żubra (piwko) w realu ale za 15 minut wrócę to zaplanujemy produkcję na ten rok, szczerze muszę Ci powiedzieć że marzy mi się zrobienie whisky z owsa ale tak od zera. a nalewki możemy przecież trzymać w dębowych beczkach już po zlaniu zamiast w butelkach to jak beczki opróżnimy to będą w sam raz do produkcji whisky marki Toledo z made in Poland bo co to kurwa jest żeby my Polacy nie potrafili zrobić własnej dobrej whisky. No i przemyśl swoją nową funkcję w knajpie Gromi "Tylko dla Łysoli". Będziesz bramkarzem który będzie sprawdzał czy kobiety spełniają kryterium wejścia co dla nich oznacza gładka wydepilowana cipka plus wydepilowane okolice ciaśniejszej dziurki.:-) A tak w ogóle to wziąłbyś się za siebie i otworzył własną knajpę jako właściciel musisz tylko wymysleć ja wszystko stworzę bo jestem tera Bogie dzikiej natury bo Mnie Bóg Światowid wciagnął do swojej paczki jak się dowiedział i inwazji muszek gównojadów. Wkurwił się strasznie że zasmrodzają jego dzieło:-) Rozmawiałem też z nim o Tobie , Gromi i Marysi. Obserwował Was od dawna widzi że macie dobre i szczere serca i i che was podnieś do rangi bogów Ty byłbyś Bogieim sztuk pięknych, Gromi jak to Gromi pogoda czyli napierdal gromami, słoneczko zaświeci, deszczyk włączy, Marysia boginią miłości erotycznej. Jak byś otworzył swoją knajpę w necie mielibyśmy 3 miejsca o różnym klimacie:-) Nie wiem jakie będą u Ciebie kryteria wejścia dla kobiet może fryzurka na cipce w literkę T jak Toledo więc ja zgłaszam się na szefa bramki który osobiście będzie sprawdzał czy dziewczyny nie oszukują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevor nie wyłamuj się nie ma u Mnie u Ciebie siedzimy przy jednej ławie, razem pijemy, jemy w mordę dajemy jakby nas ktoś szacunku nam nie okazał iranoo razem kaca leczymy. Mów Trevor jakiego steka chcesz masz do wyboru 400 g lub 800 g mniejszych porcji nie robię:-) Ty Toledo tez sie zadeklaruj odnośnie steka, a masz gitare może byś coś zaśpiewał żeby nie byłoże tylko chlamy iżremy ale też kultury troche jest. O Jakbyś pociągnął Jolka Jolka toby chyba nas dobrze wprowadziło w ten samczy wieczór bo kobiet na razie nie widać na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
No tak męzczyźni przy piwku :-) no po pracy się nalezy podniebieniu dac rozkosz smaku piwka mmm a maria przy wodzie mineralnej smutki topi :-) zubra pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
Mario masz intuicję mam żubra w lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę 400g i nie nie wyłamuje się dzisiaj dziadek Toledo uwźoł się na mie ale luz przyjołem ciosy dźadka na klatę ma dobry prawy sierpowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadeos to przysiądz do wilka Toledo i Trewera i razem miło spędzicie czas przy piwku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
A Ty Mario nie masz ochoty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo odwal się od Trevora bo się skarży na Ciebie i ma rację:-) Daj mu spokój z tym tarciem wora. Tu wszyscy z szacunkiem do Siebie nawzajem. Trevor ujawnił się porzucił podszywa teraz zachowuje się w porządku, zobaczymy jak będzie dalej. Ale na razie ma u nas czysta kartę, przynajmniej u Mnie bo nie chcę decydować za innych. Musi tylko dbać żeby niczego nie spieprzyć bo zaufanie buduje się latami a stracić jednego dnia. Ja już tego doświadczyłem bo wyrzuciłem ze swojego życia przyjaciela z którym przyjaźniłem się 20 lat a zawiódł w kluczowym momencie i jeszcze dorabiał ideologie do swojej nielojalności i tchórzostwa. I zniknął z mojego życia w jeden dzień. Ale to smutny temat więc nie chcę do niego wracać. Trevor jestes pod moja opika jak ci toledo będzie dokuczał to wal do Mnie. Jeśli chcemy gównojadów nauczyć szacunku dla innych sami musimy dbać żeby każdy kto okazuje nam szacunek także od nas go dostał i czuł się z nami dobrze. A Ty Trevor masz teraz okazje sie wyspowiadac czy cos trolowałes na nas jako podszyw bo nie odpowiedziałeś choc pytałem 2 razy!!! Jak tak to teraz publicznie przepros i zamykamy sprawę bo jak mówiłem masz u Mnie tera czysta kartę. Ale jak pamiętasz z komuni tej pierwszej warunki dobrej spowiedzi to 1. Rachunek sumienia 2.Żal za grzechy 3. Wyznanie win 4. Mocne postanowienie poprawy 5. Zadośćuczynienie tym których się skrzywdziło No mój księżulo byłby ze mnie dumny. A pokutę ewentualną dla Ciebie zostawiam do wymyślenie Gromi i Marysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Gromi wymysli pokute ? Bo ja zazwyczaj za pokute mam 1 dziesiątek rozanca i sumiennie ją wykonuje. No piwko wypite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
pij pifko qfLOVE Mario ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też strzeliłam sobie piwko, bo gorąco jak s....n ;) wilku ty mi tu funkcji nie ustalaj ;) to jest topik dla łysych panów. Na głowie łysych ;) a cipki nie istotne (przy twoich wytycznych sama nie zostałabym tu wpuszczona ;) ). Hej Amadeos hej Trewor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś ty nie kituj tylko odpowiadaj na moją listę pytań powyżej:-) Ja nie 16 latek co mu wystarcz że kobieta ma cipkę:-) Myśl tez jak ma wyglądać twoja knajpa:-) Ja wszystko zbuduje rzuć tylko ogólny zarys i ideę. Ta myślałem że do ciebie pasował by taki eksluzywny klub erotyczny gdzie dziewczyny mogą zatańczyć nago przy róże i to nie te opłacane ale stałe bywalczynie z widowni, jak któraś nieśmiała może być tylko w masce na twarzy. A na pietrze pokoje gdyby się na sali jakaś para miała ku Sobie i poczuła nagłą chęć zbliżenia erotycznego:-) Będziemy mieli cztery miejsca na Cafe każde o innym klimacie:-). Gdzie w zależności od nastroju będziemy siedzieli u kogoś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
Gromowładna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×