Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

miało być że nie rozwijało się za pomocą podbojów zaborczych a dobrowolnego łączenia wolnych narodów zagrożonych obca ekspansją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
Gromi co tu się k u r c z e dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam se radę. No jak to gdzie byłam? Tu byłam, rozdygotana, meliskę piłam, a wadera mnie głaskała po głowie. A tobie jak zwykle popieprzyły się kierunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, stworzyłeś mnie swoim manifestem, ale gdzies po drodze nastąpił błąd. W procesie mojego powstawania wykształciła się cecha samotnika, który pojawia się żeby zaspokoić chwilową potrzebę towarzystwa, a za chwilę zarzuca fiskarsa na ramię, oddala się i rozpływa we mgle. Dlatego, pełen szacunku dla podwalin filozofii które nam tu nakreśliłeś, podązając za nimi w niemal każdej literze, jestem zmuszony działać na własną rękę. Nie ważne jak destrukcyjnie takie rozdarcie działa na moje Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ból d**y" ?? serio?? to wszystko? myślałem, że jestes cwanym podszywem. Ale ty naprawdę jesteś imbecylem. Nie gadam z Tobą tępa k****o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
czytam i oczom nie wierzę myślałem o lekkich niezobowiązujących dyskusjach na różne bliskie nam tematy a tu dramaturgia różnie szybciej niż w filmach grozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gromi i reszta:-) na bacowke nie wchodze tam rozboj pomarancza nazwała mnie suką, ale to mniejsza o to całe popołudnie spędziłam na działce a teraz kąpiel i do łozka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele spokojna przystani zamieniła się w burzliwy port .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I m back again
Miałeś ze mną nie rozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana Wadero w jakich sytuacjach tak się wijesz ,po wijemy się razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie Wadera Meliska pomogła? Bądź co bądź ominęło Cię wczoraj gorące spotkanie na pięterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
nie wiem co myśleć i czy w ogóle to robić :) Trewor olej psy szczekają karawana jedzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie takie emocje też są potrzebne, bo byśmy całkiem zdziadzieli przed tymi kompami. Na szczęście jest tak jak w tej piosence: a po nocy przychodzi dzień,a po burzy spokój nanana :) Marysiu, Wadero 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1496 w sumie to siedziałyśmy we dwie, mogłeś nas odwiedzić ;) no ale pogoniłeś z fiskarsem w siną dal i pretensje miej do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilku 1496 ciągle mnie bawią Twoje wpisy pod adresem 1946. Inteligencja mnie kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadera, kochana, od komplementowania Ciebie jest tu ex szef. Ja nie wierzę w takie historie na piękne oczy. Masz szczęście że wczoraj atmosfera była przygnębiająca, i wpłynęło to negatywnie na moja samczość alfa. Ale jeśli moja piękna Wilczyca nie wróci z giganta, prędzej czy później spotkamy się na niedźwiedziej skórze. To sie również tyczy Ciebie Gromi. Chyba że szef nie pozwoli mi jej zabrać z bacówki, wtedy będzie problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I m back again
Ty i ten twój porąbany szef...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 22.14 Wyczuwam zmysłem wilka północnego że Ty szukasz inteligentnych. Rozpoznaje takie Wilczyce na kilometr. Polecam wilka o nicku I am back, I am back again, lub po staropolsku Kur.wa Wodna. Zaręczam, nie zawiedziesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi Wadera wy dwie macie coś w sobie nie wiem co to ale mnie przyciąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
Wedera ja to bym pchał ale nie karawanę zresztą nie znam takiej :) Trewor może we czwórkę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×