Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość I m back again
Poza tym nie jestem wilkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1496
Faktycznie nie, jesteś zwyczajnym smutnym c****em, ale to nie było akurat najważniejsze w mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : wilk1496 Wyjątkowo odpowiem tutaj bo do mnie napisałeś;-) Idź własną drogą pamiętaj o ideii Wilka rozjemcy co w realnym stadzie pełni bardzo ważną funkcję:-) Mniej Fiskarsa a więcej mądrej mediacji i zabawy choć Fiskarsa zawsze nos przy pasie jako symbol Twojej władzy i pozycji ale używaj go w ostateczności. A napisałem do Ciebie bo omyłkowo kliknąłem na nie ten "przejdź do ostaniej strony" i myślałem że wróciłeś co Mnie bardzo ucieszyło bo brakuje Mi Cibie i jakoś tak pierwszy raz poczułem jak dobrze było Cię mieć u swego boku pomimo wszystkich Twoich wyskoków:-). Ale rozumiem że czasami Wilk musi odejść od stada i poszukać własnej drobi by móc zrozumieć sam Siebie. A jak masz ochotę to skorzystaj z mojej propozycji nowego imienia dla Ciebie to będą dla Ciebie takie drugie narodziny i moc pokoleń co krew przelewała żeby tu wszyscy po Polsku jeszcze mogli gadać jest w tym tym imieniu zaklęta i zawsze Ci będzie przypominać skąd twe korzenie i że jesteś Wilkiem a to zobowiązuje. Pamiętaj co nieśli Powstańcy Styczniowi na sztandarach i w sercach "Wolni z Wolnymi- Równi z Równymi". Dbaj o to Twoje nowe stado bo choć Grom dobre ma serce dla gównojadów to za mięka jest dla nich i jak jej nie pomożesz to z tego pięknego i wesołego miejsca gównojady zrobią wielką cuchnącą kupę gnoju:-) Pamietaj czego Cię uczyłem Autorytet Wilka nie wynika z Fiskarsa ale ze świadomości ze Wilk ma mężne serce i zawsze podejmie walkę w obronie stada choćby mu życiem przyszło za to zapłacić i zawsze pociągnie za Sobą do Hadesu kilku wrogów i dlatego wszyscy boja Się Wilka bo wiedza jak tchórzliwe ich serca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadeos zwami wszystko przepchnę będzie to dla mnie wielka przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, wybacz te proste, żolnierskie słowa, ale cisną mi się one na usta we wzruszeniu. Ty to kur.wa potrafisz chwycić za serce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I m back again
Miałeś się do mnie nie odzywać... :D Nie pamiętasz? "Wilk1496 dziś "Ból d**y" ?? serio?? to wszystko? myślałem, że jestes cwanym podszywem. Ale ty naprawdę jesteś imbecylem. Nie gadam z Tobą tępa k****o"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wilku 1496.. dobrze wyczuwasz erudyto od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 Trevor a żona Ci się rewanżuje finałem w ustach z połykiem czy jest małą łóżkową słodką egoistką:) ? Ostatnio wywołałem burzę wśród kobiet stawiając tezę że kobiety które nie chcą tego robić bo to poniżające, bo spermy nie taka i te wszystkie feministyczne babskie bzdury powinny dobrowolnie zrezygnować z wymagania minetki od swojego chłopa do końca życia bo smak objętość, konsystencja, zapach kobiecych soczków jak są mocno napalone niczym się nie różni od naszej spermy. A przecież My je połykamy bo nie wypluwamy w chusteczkę, przynajmniej Ja połykam Wilczycy i strasznie Mnie to kręci bo smakuje wybornie i czuję się jak lekko pijany jak tak Sobie trochę poliżę:)Czyli zasada nie ma loda z połykiem nie ma minetki i faceci wszystkich miast i wsi w tym kraju niech stworzą wspólny front w przestrzeganiu tej zasady to jak się żaden Facet nie wyłamie zaraz baby pójdą po rozum do głowy i zaczną połykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I m back again
Nauczyciel i jego uczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
Trewor ciekawe co na to Gromi i Wedera ?bez łaskawego uznania nie będzie pchania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wilk 1496 albo może już Wilk 1863 :-) A skóra niedźwiedzia to prezent dla Ciebie pożegnalny ode Mnie i używaj jej często pamiętając o Wilczej mądrości że Wilczyce dobrze nie zerżnięte to w stadzie same kłopoty i niesnaski:-) Więc rżnij je najczęściej jak Ci siły pozwolą dla dobra całego Twojego nowego stada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka wieczorem
Dobry wieczór :) Szczególnie dla babeczek :) za morze spokoju, którego mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1496 ja znowu klaszczę :) No i spadam spać. Wczoraj mi nie daliście no i się porobiło. nie pozabijajcie się please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szef! Kto wie czemu bacówka nie działa? wybieram się tam po koc 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi Wadera dobranoc słodkich snów kochane ,Amadeos Wilki dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
Gromi ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
dobranoc Trewor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka wieczorem
Spokojnej nocy Gromi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I m back again
Dobranoc, dobranoc mężczyzno Zbiegany za groszem jak mrówka Dobranoc, niech sny Ci się przyśnią porosłe drzewami w złotówkach Złotówki jak liście na wietrze czeredą unoszą się całą Garściami pakujesz je w kieszeń a resztę taczkami w P.K.O. Aż prosisz by rząd ulżył Tobie i w portfel zapuścił Ci dren Dobranoc, dobranoc mój chłopie już czas na sen Dobranoc, dobranoc niewiasto Skłoń główkę na miękką poduszkę Dobranoc, nad wieś i nad miasto jak rączym rumakiem wzleć łóżkiem Niech rycerz Cię na nim porywa co piękny i dobry jest wielce Co zrobił zakupy, pozmywał i dzieciom dopomógł zmóc lekcje A teraz tak objął Cię ciasno jak amant ekranów i scen Dobranoc, dobranoc niewiasto Już czas na sen Dobranoc, dobranoc ojczyzno Już księżyc na czarnej lśni tacy Dobranoc i niech Ci sie przyśnią pogodni, zamożni Polacy że luźnym zdążają tramwajem, wytworną konfekcją okryci i darzą uśmiechem się wzajem, i wszyscy do czysta wymyci i wszyscy uczciwi od rana, od morza po góry, aż hen Dobranoc, ojczyzno kochana już czas na sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, wyrobiłeś normę słów na post na najbliższe 10 lat. Pozdrów Jeremiego Przyborę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I m back again
Miałeś się do mnie nie odzywać. Zapomniałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego mięcha Wadera? W życiu jedynie kilka razy nazwałem kogoś "kurw.ą", i zawsze moim zdaniem zasłużył na to. Dziś przyszedł kolega i przedstawił się w ten sposób. Rozumiem, że tak mam się do niego zwracać. I sprawia mi to frajdę, nie ukrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka wieczorem
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, to dziwne, ale tez fajne uczucie zwracać się do kogos imieniem jakbym go bluzgał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś chyba nie będzie skóry niedźwiedzia, Wilkowi coś sypie się bacówka. Przepraszam Waderka, musimy przełożyć nasze szaleństwa na inną noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×