Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Ta wielka kochanka kafeteria.pl blokuje Twoje posty. Idz i nastukaj administracji, że takie przymulone forum mają, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sypiam z żonatymi ale nie mam nic przeciwko bo każdy człowiek sam wybiera swoja drogę życia. xx ej jak nie masz nic przeciwko to daj namiary na swojego męża. będziemy się z nim bzykać w twojej sypialni w waszym łożu małżeńskim hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zdecyduj sie wreszczie kim jesteś, kochanką co chce wyrwać jakiegoś męża, szczęśliwa żoną bzykajaca się dwa razy dziennie z mezem, czy narzeczoną? Ja przynajmniej piszę, że jestem obecnie szczęśliwa mężatką ale kiedyś byłam zdradzona mężatką a Ty mi wmawiasz zdradę moją i mojego obecnego męża. Plujesz na mnie jadem tylko dlatego, że nie toleruję zdradzaczy bo to mąż rozwala swoją rodzinę i zdradza żonę a nie jego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wystarczy że już ty się skarżysz gdzie tylko się da jak piszą nie po twojej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty szczęśliwa i wyzwolona mężatka no dasz te namiary na swojego męża czy nie? nie odwracaj kota ogonem teraz. i tak ci chłopa przelecę :D zobaczymy jak będziesz śpiewała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie sypiam z żonatymi ale nie mam nic przeciwko bo każdy człowiek sam wybiera swoja drogę życia. xx ej jak nie masz nic przeciwko to daj namiary na swojego męża. będziemy się z nim bzykać w twojej sypialni w waszym łożu małżeńskim hihi X Wy to znaczy kto? Mąż wie, że mu rogi doprawiasz? Zresztą moj mąż to człowiek z klasą a Tobie jeszcze dużo, dużo brakuje aby polasil się na takie intelektualne nic. Sama jesteś kochanką i sama siebie obrażasz, wirtuozja głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślę ci fotę jak twojemu staremu druta ciągnę. na pewno poznasz jego korniszonka mniejszego od jaj kurzych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś daj namiary to zaraz się przekonamy jaki ten twój mężulek jest enteligent z klasą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co jest strach cię obleciał szczęśliwa żono niedorajdy życiowego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dobrą kumpelą twojej szwagierki. razem kiedyś w bramie stałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilet do Australii sobie i kuzynce kup ale najpierw wizę załatw to odbiorę Was na lotnisku. ;) Podaj dokładną date i godzinę przylotu :) I już nie pluj tak jadem na siebie i kuzynkę bo to urodzie dzkodzi nie mówiąc już o tym jakie spustoszenia w psychice robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vjolcia nie martw się twój stary tak często cię nie zdradza jak inni mężowie bo do zdrad to trzeba mieć sprzęt a nie odcisk. tylko czasami jak do roboty szłaś te śmieci sortować to dzwonił do starych znajomych żeby przyszły mu dobrze zrobić i płacił im za to a tobie mówił żebyś do starej na wieś po kasę skoczyła bo się właśnie skończyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vjolka ty wiejska ku/rwo z PGRu, dzi/wko z wiejskiego przystanku - twój żonaty kochaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH TEMATÓW
kocham czytać ten temat, hahaha!!! kobiety, robicie mi dzień, hahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4444
Powiem tak, ja ne mialam nic poza rozmaiceniem czasu. Mam kochanego męza ktory jest sto razy lepszy w seksie od kochanka. Zal mi zony kochanka. To dno(kochanek). Tak przyznaje upadłam na dno ale dzieki tem dzis wiem co jest dla mnie wazne. A kochanek.... ciągle wypisuuje chce się spotykać (seksu nie było od kilku miesiecy). Kochanka traktje jak kolege czasem mi pomaga przy aucie ot tyle . Co do żony bardzo jej współczuje gdyby moj mąż tak sie zachowywał w stosunku do innej kobiety pekło b mi serce. Dziś jestem dobra zoną, doceniam męza , wyciszam znajomość z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vjolka sama jedź do Australii, bo kangury się o ciebie pytały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Vjolka sama jedź do Australii, bo kangury się o ciebie pytały smiech.gif x A pani Viola to kto? Czekam na datę przylotu, możesz przylecieć i z panią Viola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z najlepszych tematów, bo jakaś wściekła pizda dostała rozczłonkowana jaźni. Chora baba ze Skierniewic co leczyła się w psychiatryku bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vjolka i czego kłamiesz? To ty latałaś za mną za mną z wywieszonym jęzorem, jakbyś miała wściekliznę macicy. Mówiłaś mi, że twój mąż ma tak małego penisa, że ty go znaleźć w gaciach nie możesz, a co dopiero, żebyś go poczuła. Mówiłaś, że twój mąż kończy zanim jeszcze zacznie i seksu potrzebujesz, bo jesteś potwornie wyposzczona. To wszystko musiała być prawda, bo inaczej nie histeryzowałabyś tak, gdy nie chciałem cię roochać. Poszłabyś do męża, co jest ponoć taki ogier w seksie. Przecież ten człowiek ledwo dycha. Jest po zawale i kilku operacjach, chodzić nie może, bo ma ciągle bóle, a ty bredzisz, że z niego taki super kochanek. Za młodu też się do seksu nie nadawał. Sam się kiedyś przyznał chłopakom po pijaku, że siostra go uczyła jak się bzykać, w jego urodziny, gdy skończył 24 lata. Z resztą byłem z nim kiedyś w kiblu i inni chłopacy też byli i jak sikaliśmy na stojąco to ani ja ani chłopacy nic nie zauważyli poza strumieniem sików płynących prosto z rozsuniętego rozporka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz chorym trzeba współczuć. Ta pani jest raz szczęśliwa żoną, nigdy niezdradzona przez męża, czasami kochanka poszukująca jakiegoś męża a czasami szczęśliwą narzeczoną co za chwilkę wyjdzie za mąż. Atakuje wszystkich, mężatki zwłaszcza ale tylko te co wywalIły z domu męża, który zdradził a później płacze i oskarża inne osoby o to, że obrażają mężatki i twierdzi z całą pewnością te osoby to jedna kochanka, którą rzekomo zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vjolcia a wiesz co robił twój maż gdy ty się gziłaś z cudzym mężem? Szukał ptaszka w slipach a jak znaleźć nie mógł to dzwonił po stare znajome. One przyjeżdżały brały lupę i mu pomagały. Zawsze znalazły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop vjolcia hop szukamy ptaszka twojego staszka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pisze jako mężczyzna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vjolcia nie gadaj sama ze sobą ty latawico :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop vjolcia hop szukamy ptaszka twojego staszka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vjolcia przecież to ty przed chwilą pisałaś, ze jesteś szczęśliwą mężatką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak vjolcia jesteś chora, bo wiecznie ci się kiełbasi we łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie blokuj tchórzliwa qrwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój stary kaleka o wszystkim się dowie że trzyma w domu prostytutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vjolka ty wiejska ku/rwo z patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×