Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Zdradzana żona z dziś jak ty strzeliłaś gafę i oddałaś męża kochanicy to jeszcze nie znaczy ze każda żona ma tak robić. Widać ze żałujesz i dlatego tak się pienisz bo chcesz żeby inne żony nie miały lepiej niż ty. A skąd ty wiesz że nie ma seksu między żoną a mężem? Właśnie że jest ten wieczorny i ten poranny. Tak samo maż mówi kocham swojej żonie przytula całuje dlatego właśnie w święta w weekendy i podczas urlopu nie odbiera telefonu od kochanki albo wyłącza telefon. A myślałaś że dlaczego tak robi? Żeby sobie zrobić na złość? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja rodzinę mam i mnie to lata kto z kim zdradza swoja żonę i czy żona o tym wie. Wybrała debila to ma to co ma. Nie mój mąż nie moja broszka, mój mąż mnie nie zdradza i ja jego tez nie zdradzam. x To co się czepiasz innych żon jak ci to lata i to nie twoja broszka? Pilnuj swojego męża, bo skoro udzielasz się w takim temacie, to na pewno mąż cię zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co się czepiasz innych żon jak ci to lata i to nie twoja broszka? Pilnuj swojego męża, bo skoro udzielasz się w takim temacie, to na pewno mąż cię zdradza. x Poprzedni zdradzał i dostał kopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To co się czepiasz innych żon jak ci to lata i to nie twoja broszka? Pilnuj swojego męża, bo skoro udzielasz się w takim temacie, to na pewno mąż cię zdradza. x Poprzedni zdradzał i dostał kopa x Obecny też zdradza dlatego tu siedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta w weekendy i podczas urlopu nie odbiera telefonu od kochanki albo wyłącza telefon. A myślałaś że dlaczego tak robi? Żeby sobie zrobić na złość? xxx Żeby zrobić na złość kochance, którą tak wielbi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka cisz nastała. :D kochanka poleciała się spytać żonkosia czy kocha się z żoną rano i wieczorem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanka obwąchaj dobrze jego fujarę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kochanki mają z romansu z żonatym? Poczucie zapachu,ciepła w zagrzybionej piczy;) Czysta przyjemność pozostająca do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty facio to zostałeś zarażony hiv-em, że tak na nich nalatujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecny też zdradza dlatego tu siedzisz smiech.gif x Chyba ciebie twój ;) bo nienawidzisz kochanek ;) Mój mnie nie zdradza i ja do kobiet sypiających z cudzymi mężami nic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ciebie twój bo nienawidzisz kochanek Mój mnie nie zdradza i ja do kobiet sypiających z cudzymi mężami nic nie mam x Bo sama sypiasz z cudzymi mężami. Ty masz męża ale cudzego a ja nie mama żadnego. Mam narzeczonego i ślub w planach, a szmaty sypiające z żonatymi są obrzydliwe dla każdej szanującej się kobiety bez znaczenia czy jest już żoną czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ciebie twój bo nienawidzisz kochanek xxxxxxx każda normalna kobieta ich nie trawi tylko takie barachło jak ty co się pieprzy z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do laski z 9:11- no niech ci bedzie ze jest mi teraz zle , bo oddałm męza kochance.chcesz to w to wierz- nie ma problemu :) Takze szanowne żony siedzcie przy zdradzajacych męzach, pierzcie mu skarpety,gotujcie obiadki i dajcie sie bzyknąc dwa razy w miesiacu zeby nie było :) Ja podziekowalam ze takie zycie, wy zrobcie co chcecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś daj namiary na swojego mężusia. Zaraz zobaczymy jaki jest ci wierny i czy będziesz nas uwielbiać, gdy się zajmiemy jego wackiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha- seks poranny i wieczorny z męzem- hahah jasne :) no to sie usmiałam :) Ja nie mam problemów małżenskich ale jak rano miałoby byc jakies stukanko przed pracą o 5tej to chyba dostałby w łeb wiec nie pierdolcie ze w długoletnich zwiazkach jest tak super i kolorowo. Wystarczy bywac w towarzystwie i mężczyzn i kobiet by wiedziec ze to bzdury . Jest rodzina,problemy, dzieci,przyzwyczajenie wiec nie pieprzcie ze jak w misiacu miodowym stukacie sie jak króliki. Po co tak kl;amac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do laski z 9:11- no niech ci bedzie... xxx Prymitywna dziewczyno laski to mają stare babcie do podpierania się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam narzeczonego i ślub w planach, a szmaty sypiające z żonatymi są obrzydliwe dla każdej szanującej się kobiety bez znaczenia czy jest już żoną czy jeszcze nie x Taka szanującą się z Ciebie kobieta co sypia przed ślubem ;) Narzeczony to nie mąż i mężem może nigdy nie zostać a i jeszcze nie przysięgał Ci wiec wszystko możliwe ;) Oczywiście żadnej tego nie życzę i Tobie tez ale rożnie to w życiu bywa. Nie sypiam z żonatymi ale nie mam nic przeciwko bo każdy człowiek sam wybiera swoja drogę życia. Nie toleruje tylko hipokryzji a taka jest gdy zdradzana zona próbuje wmówić kochance męża ,ze ona sypia z jej mężem i z nią a przecież ona tez sypia ze swoim mężem i z jego kochanka. Mnie trójkąty nie bawią ale każdy ma wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A stać Cie na bilet do Australii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda normalna kobieta ich nie trawi tylko takie barachło jak ty co się pieprzy z kim popadnie. x Kazda normalna kobieta wybiera sobie takiego mężczyznę na męża, który kocha ja i nie szuka wrażeń na boku a takie jak Ty łapią każde portki aby tylko kootasa miały. Nawet jak wybijesz wszystkie kochanki to jeszcze musisz wybić tirówki i cichodajki ;) Jak kootas chce zdradzić to i z dmuchana lalka to zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka szanującą się z Ciebie kobieta co sypia przed ślubem Narzeczony to nie mąż i mężem może nigdy nie zostać a i jeszcze nie przysięgał Ci wiec wszystko możliwe Oczywiście żadnej tego nie życzę i Tobie tez ale rożnie to w życiu bywa. Nie sypiam z żonatymi ale nie mam nic przeciwko bo każdy człowiek sam wybiera swoja drogę życia. x Jesteś żałosna. Nie masz nic przeciwko sypianiu z cudzym mężem, który przysięgał innej kobiecie i wziął z nią ślub, ma dzieci, a czepiasz się tej, która sypia z narzeczonym, bo za chwilę jego żoną zostanie? Przysięgnie mi za kilkanaście dni, a tobie szmato żaden nigdy. :D Co najwyżej w krzakach z żonatym chwilę pobaraszkujesz i on wróci do żony, a ciebie po wszystkim wysadzi gdzieś przy drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś każda normalna kobieta ich nie trawi tylko takie barachło jak ty co się pieprzy z kim popadnie. x Kazda normalna kobieta wybiera sobie takiego mężczyznę na męża, który kocha ja i nie szuka wrażeń na boku a takie jak Ty łapią każde portki aby tylko kootasa miały. Nawet jak wybijesz wszystkie kochanki to jeszcze musisz wybić tirówki i cichodajki Jak kootas chce zdradzić to i z dmuchana lalka to zrobi xxxxxxx zdesperowana kochanko nie wściekaj się trak bo ci żyłka pierdząca pęknie i nawet już jako tirówka nie będziesz mogła robić :D:D ja nie muszę nikogo wybijać bo takie naiwne szumowiny społeczne jak ty same zadławią się własnym jadem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie słowo jak sarkazm znasz? Chyba nie. ;) Jeżeli zarzucasz innym brak szscunku do siebie i złe zachowanie to bądź przynajmniej konsekwentna w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>hahahaha- seks poranny i wieczorny z męzem- hahah jasne no to sie usmiałam Ja nie mam problemów małżenskich ale jak rano miałoby byc jakies stukanko przed pracą o 5tej to chyba dostałby w łeb wiec nie pie**olcie ze w długoletnich zwiazkach jest tak super i kolorowo. Wystarczy bywac w towarzystwie i mężczyzn i kobiet by wiedziec ze to bzdury . Jest rodzina,problemy, dzieci,przyzwyczajenie wiec nie pieprzcie ze jak w misiacu miodowym stukacie sie jak króliki. Po co tak kl;amac?<<< Ja mam seks rano i często wieczorem choć żyję w długoletnim małżeństwie. Nie o 5 rano tylko o 6.15 się budzimy z mężem i szybciutko seksik poranny. Mąż coraz częściej spóźnia się do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby baby ! glupie baby. Kłoca sie i wyzywaja a faceci robia co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda normalna kobieta wybiera sobie takiego mężczyznę na męża, który kocha ja i nie szuka wrażeń na boku a takie jak Ty łapią każde portki aby tylko kootasa miały. Nawet jak wybijesz wszystkie kochanki to jeszcze musisz wybić tirówki i cichodajki Jak kootas chce zdradzić to i z dmuchana lalka to zrobi xxx A ty jakiego sobie wybrałaś? Starego dziada co już nie może, nie staje mu i teraz po kątach z cudzym mężem się pieprzysz? Jak twój stary fajtłapa się dowie, że mu rośnie bujne poroże, to wpadnie w szał i cię przez okno wywali qrewno z PGRu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzający zarówno baby jak i chłopy to kupa gówna , niska samoocena bez zasad i honoru . Nie wymagam , żeby mąż był z niedobrą żoną , niedobra rozstań się i wtedy idź i rób co chcesz . Jak to kur/wienie jest takie och i ach to czemu oficjalnie nie chwalicie się swoimi sukami i gachami , bo pomimo swoich zaburzeń macie świadomość , że to zły czyn , nieakceptowalny przez społeczeństwo a szmaciory na zawsze pozostają w pogardzie znajomych , rodziny . Mo znajomy szmacił się ze swoją pracownicą -oboje w związkach a po kilku latach powiedział " to jest zwykła kur/wa "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanko żonatego nie blokuj ludzi. argumentów ci ściero zabrakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby sie gryzą a faceci bawia- norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanko żonatego nie blokuj ludzi. argumentów ci ściero zabrakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tłumoku masz opóźniony zapłon. nie nadążasz z czytaniem i kumaniem to blokujesz ludzi pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×