Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Krótko coś byłaś qrewno z PGRu. :D Tylko 2 godzinki w krzakach miał dla ciebie? :D Pewnie żonie powiedział, że jedzie na myjnie, żeby auto wyszorować i przed pucowaniem samochodu ciebie w krzaczunach zaliczył. Pośmiać to ty się będziesz mogła, ale baranim głosem, gdy kochasia przypadkiem ujrzysz razem z żoną w czyściutkim aucie. Przejadą, a ciebie jak powietrze potraktują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrewny z PGRu to totalne pustaki , plecie brednie , się nie myje a na koniec głośno wyje . A wyj wyj i zażeraj te sychotropy dziwko i niech cała okolica się z ciebie śmieje , że nie uszanowałaś swojego męża , swoich dzieci a przede wszystkim siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jedna taka qrewna zPGRu jak poszła do roboty to od razu tyłkiem zaczęła kręcić bajerować swojego pracodawcę matka trójki dzieci . Jak jej mąż wyjeżdżał w trasę teściowa opiekowała się dziećmi a ona z tym żonatym szlajała się po okolicznych krzaczorach . Najstarszy syn zaczął brać narkotyki jak się zorientował co matka wyprawia i ąż pod ich wpływem zginął w wypadku . A to ciele dalej puszczało się , aż w końcu ludzie donieśli żonie i pogoniła to dziadostwo a teraz ta szmata wyje i leczy się u psychiatry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finał szmacenia to albo rynsztok albo psychiatryk a na pewno pogarda i brak szacunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrewny zPGRu mają pogardę odrzucenie rodzina się ich wstydzi i brzydzi , wszyscy je omijają jak śmierdzące jajo , często mają choroby weneryczne i skórne , obniżenie samooceny , depresję , koszmary senne , bezsenność itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego całymi nocami wyją na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do żon: Dlaczego pozwalacie Waszym mężom do Was wracać? Dlaczego nie pozbieracie dowodów i nie założycie sprawy o rozwód? Chcecie być z kims to pukał jakąś laskę na boku, a jak mu się znudziła to do Was wrócić, bo zrozumiał swój błąd (aka gacie się same nie upiorą). Pytanie do kochanek: Dlaczego ufacie komuś kto zdradza matkę swoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:36 i czym Ty sie dziewczyno szczycisz? Tym ,ze facet wymyslil dogodna scieme aby wyleciec na chwile za miasto i sie w Ciebie spuscic? :-) Powoedzial zonie,ze wyniesie smieci,moze zalatwi cos w pracy bo zapomnial waznych dokumentow lub zapomnial o jakims waznym spotkaniu. Ona jest glupia bo NIE WIE a Ty Jestes kretynka bo wiesz a mimo to mu wierzysz :-) Wiesz z czego on sie tak naprawde smial? Z Twojej glupoty,ze tak ladnie lykasz kazda scieme o jego "glupiej" zonie. Powtorze za kims tutaj...facet sam ja sobie wybral wiec jesli ja nazywa glupia to sam jest idiota :-) skoro nie stac go bylo na lepsza tylko na idiotke i nie stac go na to aby ta idiotke zostawic :-). Jesli do Ciebie smieje sie z niej to badz pewna,ze przed nia bedzie Ciebie wyzywal od najgorszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna co się zeszmaciła to strasznie wyła a najgłośniej to przed świętami i w święta jak jej dziecko powiedziało , że nie chce z nią spędzać świąt bo jest ku/rwa i szma/ta i on się wstydzi takiej matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze im tak naiwniarom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona się nie szczyci ona marzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do żon: Dlaczego pozwalacie Waszym mężom do Was wracać? x Wracać? Mężowie nigdy nie odeszli od żon i nawet nie myśleli o odejściu. Oni tylko pukali na boku, w krzakach naiwne frajerki, a z żonami cały czas byli, są i będą. x Dlaczego nie pozbieracie dowodów i nie założycie sprawy o rozwód? x A co ciebie to obchodzi? To jest prywatna sprawa żon, a nie twoja. x Chcecie być z kims to pukał jakąś laskę na boku, a jak mu się znudziła to do Was wrócić, bo zrozumiał swój błąd (aka gacie się same nie upiorą). x Jeszcze raz powtarzam, że mowy nie ma o żadnym powrocie, jeśli odejścia nie było. Kochankom jakoś nie przeszkadza, że liżą brudną pałę cudzego męża, po porannym seksie z jego żoną, a mężowskich gaci to żony celowo nie piorą, żeby szmata wyciągała fujarę z brudnych i śmierdzących pantalonów. x Pytanie do kochanek: Dlaczego ufacie komuś kto zdradza matkę swoich dzieci? x Zapomniałaś dodać i kobietę swojego życia. Tak, wybrał ją sam na żonę, oświadczył jej się, ożenił dobrowolnie i mówił jak bardzo kocha. A może dalej mówi to żonie? Nie musiała wydzwaniać do niego i błagać o godzinkę w krzakach, jak robi to kochanką, bo to on biegał za nią, proponował spotkania i przynosił kwiatki na randki, bajerował, aż w końcu się ożenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....bo to on biegał za nią, proponował spotkania i przynosił kwiatki na randki, bajerował, aż w końcu się ożenił. x Az w końcu z tej pięknej miłości zaczął zdradzać żonę z koofami z okolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem tak że nie byłoby zdrad gdyby nie było tyle cichodajek rozkładających chętnie nogi przed cudzymi mężami. do burdelu rzadko który facet by poszedł bo tam trzeba płacić za każdy numerek a taka kochankę to zawiezie się do pobliskiego lasu wygrzmoci w krzakach w powrotnej drodze kupi się jej hot doga i wraca się do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tirówki są tanie wiec jak mąż by chcial zdradzić to by sobie poszedł na tirówki. Rożnica jest tylko taka ,ze tirówka takich cudownych mężów ma 20 dziennie a kochanka jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:06 niekoniecznie,chcialabys aby tak bylo. Moj dobry znajomy szczerze mowil o swoim romansie. Zdradza bo z zona nie , Moze i NIE CHCE robic wszystkiego,bo zona jest dla niego aniolem,cudownym i wspanialym,ktory caluje jego dzieci nie chce kochac innej ani nie pozwoli jej nigdy plakac (nie planuje aby sie kiedykolwiek dowiedziala)z ta "k***a" (cytuje dokladnie)moze robic co chce i moze ja zeszmacic w kazdy sposob a ona jeszcze sie z tego cieszy :-) a wiec bujaj w oblokach dalej ,ze zony sa zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [08:15 każda zona ma to co sama wybiera a ta ma męża w pakiecie z koffami ;) Jej życie , jej sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:14 i to czyni ja lepsza od tirowki? :-) Tirowka chociaz ma kase a kochanka jest darmowa :-) bo jakis motel i butelka taniego sikacza chyba jednak kosztuje mniej niz wizyta w burdelu? :-) To takie slodkie yc w lozku z facetem i w sumie jednoczesnie z jego zona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś do tirówki to strach iść żeby nie złapać hiva czy innego syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie slodkie yc w lozku z facetem i w sumie jednoczesnie z jego zona x i vice versa , zona ma seks z mężem i jego wszystkimi kochankami lub tirówkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:19 no ok ale zadna zona skladajac przysiege przed oltarzem raczej nie sadzila,ze otrzyma taki pakiet i dlugo zyje w nieswiadomosci, w przeciwienstwie do kochanek. Rozumiem takie,ktore nie wiedza,ze facet jest zonaty ale jak facet narzeka i obraza wlasna zone,pluje na kobiete ktora nosila pod sercem jego potomstwo to kochance powinno zapalic sie czerwone swiatlo z kim ma do czynienia...a nie jedna z druga jeszcze sie cieszy ,ze on obraza zone. Ciekawe tylko jak rozmawia o kochance z najlepszym kumplem albo tlumaczy zonie gdy romans sie wyda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:23 a czujesz roznice,ze zona nawet o tym nie wie ?:-) a kochanka wie i mimo to sie zgadza byc kloaka :-) i lize po zonie i innych kochankach :-) smacznego zycze :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rożnica jest tylko taka ,ze tirówka takich cudownych mężów ma 20 dziennie a kochanka jednego. xxx Jednego dziennie chyba. Dziś ma jednego, a jutro drugiego. :D Tirówka to prawie to samo co kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepszy taki po tirowkach i kochankach niz prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie slodkie yc w lozku z facetem i w sumie jednoczesnie z jego zona x i vice versa , zona ma seks z mężem i jego wszystkimi kochankami lub tirówkami x O nie moja droga, ty się do rodziny nie zaliczasz, więc żona nie ma z tobą nic wspólnego. Żona nawet nie wie o tobie, a żonaty facet ma rodzinę, żonę, i wiadomo ci, że się z nią kocha, wiec jak się bzykasz z żonatym, to i jednocześnie z jego żoną. Nie przeszkadza ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów się gowno zacięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów się gowno zacięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrwa tępaku przestań ludzi blokować. jesteś szmatą żonatego czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoj no to sie porobilo :) laski - zony- o jakim super mężu wy mowicie? ze niby nigdy nie odszedł? k***a - stuka obca babe na boku, przytula, wyznaje uczucia i ie wiadomo co jeszcze robi a wy mowicie ze nigdy nie odszedł? no naprawde wstyd mi za takie kobiety. Ja nie mowie o stukaniu laski za kase w krzakach,mowie o realnych zwiazkach na boku trwających latami. Nie wmowicie mi ze was kocha- i zeby nie bylo nie jestem kochanka! bylam zdradzana zoną wlasnie w taki sposob. Odeszłam bo jak inaczej? ...kochal mnie? moze kiedys.Jakby kochal nigdy by o innej kobiecie nawet nie pomyslał.Nie raz rozmawialam z kolezankami na takie teamty- nie opowiadajacie glupot ze was bzyka rano przed pojsciem do pracy i tego typu inne cuda. Fakt jest taki, ze seksu dawno nie ma bo sie znudzil . Do kochanek- nie mam z wami problemu. DO laski męża zadzwonilam i podzielkowałam jej ze zabierze pasozyta z domu.Tyle w temacie. Żony!!! wiecej klasy i kultury w wypowiedzich bo inaczej wygladacie jak zdesperowane, probujace odreagowac kompleksy stare baby. A tu sie nie ma co oszukiwac.otwórzcie oczy- rozwód nie kosztuje / emocjonalnie / wiecej jak siedzenie ze zdradzajacym mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To takie slodkie yc w lozku z facetem i w sumie jednoczesnie z jego zona x i vice versa , zona ma seks z mężem i jego wszystkimi kochankami lub tirówkami x O nie moja droga, ty się do rodziny nie zaliczasz, więc żona nie ma z tobą nic wspólnego. Żona nawet nie wie o tobie, a żonaty facet ma rodzinę, żonę, i wiadomo ci, że się z nią kocha, wiec jak się bzykasz z żonatym, to i jednocześnie z jego żoną. Nie przeszkadza ci to? x Ja swoja rodzinę mam i mnie to lata kto z kim zdradza swoja żonę i czy żona o tym wie. Wybrała debila to ma to co ma. Nie mój mąż nie moja broszka, mój mąż mnie nie zdradza i ja jego tez nie zdradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×