Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
A po zabawie ta tempa dzida wyje i mówi a obiecywałeś mi małżeństwo rodzinę mi rozwaliłeś a on na to ty jesteś tylko zwykłą Q z taką w życiu się nie zwiążę mojej żonie do pięt nie dorastasz ( to z życia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała atrakcji to dostała, znudzona dziunia tylko nie sądziła że taki rachunek dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zony to jebane szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wykrzycz się to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>I tak ci go zabiorę.<<< Zesrasz się wieśniaro z końskim ryjem. :D Już tyle lat próbujesz, że się pi/e/r/do/lca nabawiłaś, tłumoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, odzywaj się do tej kochanki kulturalnie bo ona ma klasę hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to ścierwo żony od szmat wyzywa . Szmacisko zamaszyste szoruj do rynsztoku do takich samych jak ty i tam gnij i zgnij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nosz kurde wreszcie ktos napisal prawde 13:06 ale one tego nie pojma tepaki jedne. TA od psychiatruki zaraz ci wmowi ze jestes kochanka zonatego,nawet jak jestes facetem " x Nie to ty głupia szmato wmawiasz wszystkim, że maż zdradza, nawet facetom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jesteś żadną kochanką ty jesteś seksopiekunkąmiernoty , Żona się już na nim poznała , że na seks z nim szkoda jej czasu wygoniła na kanapę to bidok szuka kretynki co będzie chciała się z nim szmacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle razy ją w chuja zrobili że teraz ma misję, łazi po klubach i ostrzega wszystkich przed zdradami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest dobry w te klocki to tak potrafi rozkochać żonę , że ona szaleje na jego punkcie ale egoista leń miernota myśli tylko o sobie i wszystko spieprzy małżeństwo wlezie do czyjegoś związku narobi bałaganu i tak skacze a potem płacze i narzeka ,że żona niedobra każda kochanka to kurwa a on kryształowy ha ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepe qrwiska supiaja z prawiczkami i kawalerami a porzadne szanujace sie kobiety z zonatymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakim trzeba.byc.dnem i miernota zeby maz spierdzielal od.was do innej :-! Jestescie wszystkie zalosne i probujecie tutaj z sibie zrobic kobiety silne hahaha a.przyjdzie.co do czego to i tak wybaczacie wy durne.roszczeniowe.suki. Maz.jest z wami a i tak w wolne dni od pracy spiertala z domu do kochanki by z nia spedzic czas a wy wszystkie durne kwoki slenczycie na kafe i wyzywacie dziewczyny.ktore dobrze bawia sie teraz z waszymi mezami :) Bo gfybyscie byly szczesliqe to wyszlybyscie teraz z zonkisiami na spacerek a gdzie oni teraz sa co??:D Wam zostawiam odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak facet jest dobry w te klocki to tak potrafi rozkochać żonę , że ona szaleje na jego punkcie ale egoista leń miernota myśli tylko o sobie i wszystko spieprzy małżeństwo wlezie do czyjegoś związku narobi bałaganu i tak skacze a potem płacze i narzeka ,że żona niedobra każda kochanka to k**wa a on kryształowy ha ha ha . xxxxxxxxx No twój ciamajda z mikro ptaszkiem to potrafi co najwyżej smrodu wokół siebie narobić. :D Wykąp tego starego dziada, bo wali od niego na kilometr :D i odwal się od cudzego męża, zapijaczona paszteciaro z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 Paszteciara zapijaczona z patologi to twoja mamcia ktora wysrala takie gowno ktorym jestes ty :D Idz poszukaj sobie nowego mezosua bo twoj juz cie nie chce i masz bol doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką trzeba być szmaciara kochanką że od ciebie uciekł tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś miernoto na spacery to chodzi taka patologia jak ty a małżeństwa na poziomie spędzają niedzielne popołudnie we własnym ogrodzie popijając kawkę poobiednią. czytają wspólnie brednie jakie tu smarujesz i śmieją się jakie z ciebie sfrustrowane dno moralne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba tego czytać. Sam fakt jej istnienia jest zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16:15 Paszteciara zapijaczona z patologi to twoja mamcia ktora wysrala takie gowno ktorym jestes ty Idz poszukaj sobie nowego mezosua bo twoj juz cie nie chce i masz bol doopy xxxxxxxx Moją mamcie to ty brudna ściero możesz w tyłek cmoknąć chwilę po zrobieniu kupy, a wysrała to ciebie twoja stara wieśniara w stogu siana, gdy wracała z pastwiska. :D W przeciwieństwie do ciebie męża szukać nie muszę bo znalazłam go już dawno. On chce mnie i ja chcę jego, a ty odpadzie komunalny masz z tego powodu nieustający ból dopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:34 A gdzie jest teraz twoj maz? Wolisz siedziec tutaj niz spedzac z nim czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:39 no jak to gdzie? U kochanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:34 Wybacz,ale cos mi aie.zdaje ze jestes zdradzona zona. Czemu calymi dniami tu siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16:34 A gdzie jest teraz twoj maz? Wolisz siedziec tutaj niz spedzac z nim czas? xxxxxxxx Siedzi koło mnie i się z ciebie śmieje, debilko. :D Dobrze, że sąsiadów za płotem nie mamy tylko las, bo przez te nasze wybuchy śmiechu sąsiedzi mogliby pomyśleć, że coś bierzemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślajcie jakieś lepsze bluzgi bo nuda trochę, powtarzacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tylko takie niedorozwinięte barachło jak ty bredzi bzdury ze cudzy maż jest u kochanki. chciałabyś dziffko co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat ku/rwo zacięłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat ku/rwo zacięłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat ku/rwo zacięłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat ku/rwo zacięłaś, żeby twoje było na wierzchu, ale zaraz będzie na dnie jak się tylko odblokuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×