Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
kochanki to desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki to skończone desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj żono dumna ze swojego męża oby twoje rogi zmieściły się w bramie cmentarnej Leżę i kwiczę bo nic innego ci nie pozostało jak tylko leżeć i kwiczeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mezatka. Mam kochanka. Nie faceta do bzykania jak mysli wiekszosc tylko kochanka. On tez ma rodzine. Co z tego mam? Chwile wytchnienia, zrozumienie itd. itp. no i oczywiscie cudowny seks. Czyli to czego nie mam w domu. I myslicie ze krzywdze męża? Otoz robie tylko to co On robil przez wiele lat. A że kocham i jestem kochana...to chyba dobrze. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś czyli zostałaś kochanką tylko dlatego, bo męża masz do bani? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to czego nie mam w domu. I myslicie ze krzywdze męża? Otoz robie tylko to co On robil przez wiele lat. x Jak cię mąż zdradzał latami i wiedziałaś o tym to mogłaś się rozwieść głupia babo bez godności i honoru a nie się czepnełaś cudzego męża żeby się z nim pieprzyć o kątach. Jesteś zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:58 źle wybrałaś partnera życiowego i takie są konsekwencje. Zamiast rozwodu,który wymaga odwagi lepiej poprawiać po kimś i wycierać cudze gacie. ;-/ Ciekawi mnie czemu ludzie w związkach małżeńskich nagle stają się tacy leniwi, mają całą litanię ''bo ona (żona/mąż) to, tamto...już się nie stara ,już o siebie nie dba,mnie zaniedbuje itp...a że tak zapytam co ty zrobiłaś/eś aby dostać w domu to co masz ''na mieście''? Co ty dałaś/eś od siebie dla tej drugiej osoby i czemu każde zdanie zaczyna się od: ''JA'', zamiast MY''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie wiedziec do czego zmierza Was romans, co on mysli, co czuje, napiszcie do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:10 weź już kobieto w*********j z tą wróżką ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytający
Jak cię mąż zdradzał latami i wiedziałaś o tym to mogłaś się rozwieść głupia babo bez godności i honoru X Ciekawe czy żona kochanka będzie taka honorowa i mądra kobieta jak dowie się, że mąż ją zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tego po co byc z osoba ktora oszukuje? to ma byc przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba która wchodzi w czyjś związek i chce budować swoją radość na czyimś smutku łzach i rozpaczy zasługuje tylko na pogardę i potępienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytający
A osoba, która niszczy swój związek na co zasługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc nie zostalam kochanką dlatego że mój mąż jest jaki jest, tylko dlatego że spotkalam odpiwiedniego czlowieka. Fakt, ze zachowanie mojego męża postawilo kropke nad i. Po drugie, czy jesli mój mąż miał kochanki to nie On powinien wystąpić o rozwód? Zgodziła bym się. Po trzecie...czy przypadkiem nie powinno byc napisane "jestes zerem" zamiast "jestes zero" ? I dodam jeszcze ze nie rzucilam się na pierwszego lepszego i że nie polowalam na nikogo. To raczej ja przez dwa lata bylam zwierzyną. Wspomnę również że nie interesuje mnie fala krytyki osób sfrustrowanych i nieszczesliwych. Odpowiedzialam na pytanie zawarte w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpytający dziś Jak cię mąż zdradzał latami i wiedziałaś o tym to mogłaś się rozwieść głupia babo bez godności i honoru X Ciekawe czy żona kochanka będzie taka honorowa i mądra kobieta jak dowie się, że mąż ją zdradza? X A co ciebie obchodzi żona kochanka pytająca stara ku/rwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej ja przez dwa lata bylam zwierzyną. x Byłaś i jesteś zwierzyną a nie człowiekiem, bo gonisz się jak typowa suka w rui :D x Wspomnę również że nie interesuje mnie fala krytyki osób sfrustrowanych i nieszczesliwych. x Sfrustrowana i nieszczęśliwa to jesteś ty i to od dawna dlatego wypinasz tyłek cudzemu mężowi żałosna desperatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wybielenie szmaty lepszy perhydrol niż forum pani szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być albo nie być...oto jest pytanie. Pisać czy nie pisać? Nie pisać...bo sępy tylko czekają zeby pokazać swoją klasę. Nie opowiem swojej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytający
A co ciebie obchodzi żona kochanka pytająca stara ku/rwo? X Gdyby kochankę obchodziła żona kochanka to nie byłaby kochanką żonatego;) Pytam bo ta żona kochanka też jest zdradzana a więc jak będzie miała honor i dumę to rozwiedzie się z mężem. No chyba, że nie rozwiedzie się to będzie taką samą głupią babą bez honoru jak kochanka jej męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sępy tylko czekają aby wpier się to czyjegoś związku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz czy kochanka jest zdradzana, sa zwiazku w ktorych od 16 lat nie ma zblizen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię wypinac d**e zonatemu bo jest wspanialym kochankiem. I lubię jak w łóżku nazywa mnie szmatą bo tego akurat mi potrzeba. W normalnym zyciu to ja musze rozkazywac. Nawet mężem muszę kierowac. No a teraz jazda po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sile sie kogos nie uszczesliwi, i tak pojdzie tam gdzie jest ktos kogo kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×