Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
tak tak my jesteśmy żałosne a tylko ty jesteś cudowna stara obciągaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fdGfd th vc fg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kdFürth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyndi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowod milosci to dopiero maja zdradzane zony ktore na sile trzymaja sie meza , zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pracuje i zabiera mu cala wyplate haaa haaa , ze nie pracuje to wiadomo siedzi na lasce i nie lasce meza ,dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż spędził sylwestra ze mną x Gdybyś spędziła sylwestra z mężem to nie miałabyś takiej k*****icy macicy x Kurwice macicy to masz ty desperatko, dlatego czepiasz się tu każdej żony, bo ci się już wszystko miesza we łbie. :D Idź do psychiatry po receptę na silniejsze leki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dno to jesteś ty co zazdrości tej żonie. nie zesraj się tylko prostytutko za dyche he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami ujadajacą żonę kochanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,23 zazdrosci zonie tego ze jest zdradzana przez meza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zdziro przyszło ci ciągnąć za darmo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie utrzymanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślała że coś ugra a teraz musi kryć się po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafisz odpowiedziec na pytanie z 18,58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wypowiem , jestem z mezem 4 lata po slubie kocham go mysle ze on mnie tez , ale gdyby zaczal mnie zdradzac dla mnie oznaczaloby to koniec malzenstwa , nie potrafilabym wybaczyc i zyc z nim pod jednym dachem , wszystkie tu wyzywacie kochanki a zadna z was nic nie pisze o mezu ktory zdradza moim zdaniem to facet decyduje czy zdradzi jak kocha i szanuje zone , partnerke to jej nie zdradza i nie romansuje z innymi , jestem w szoku co wy tu piszecie ktos napisal , ze kochanka spedzila sylwestra sama bo maz zostal z zona , i to jest powod do radosci dla zony ze zostal z nia w sylwestra a do kochanki pojdzie po sylwestrze , albo ze kochanka zazdrosci zonie , kochanka moze zazdroscic zonie meza ale takiego ktory dba o zone , rodzine i co nie zdradza , a zdradzanej zonie to mozna tylko wspolczuc ze maz ja zdradza i prowadzi podwojne zycie , dziwi mnie postawa zon ktore za zdrade obwiniaja tyko kochanki i dalej zyja z partnerami tak jakby nic sie nie stalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś lepiej ty napisz nam o swoim mężu co cię zdradza. No dawaj i zrób przyjemność sfrustrowanej kafe kochance,co każdemu wmawia zdradę. Nie zdradza cię twój mąż? Kłamiesz, bo co w takim razie robisz w tym temacie i dlaczego tak bronisz kochanek? Tobie z pewnością nie ma czego zazdrościć, bo ty o mężu to marzysz od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zrozumieć pustaka to trzeba wiedzieć, ze tępej kafe kochance zawsze się wydaje, że jak bronisz żonę, a nie zdzirę, to już na pewno jesteś zdradzana żona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bronie kochanek !! poprostu dziwie sie zonom co zyja z facetami co ich zdradzaja , a zajzalam tu z ciekawosci , poprostu napisalam ze nie wybaczylabym zdrady czy to takie dziwne , ludzie opanujcie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie nimi one są nieszczęśliwe a Twój wpis był jedyny rozsądny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,31 dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bronie kochanek !! poprostu dziwie sie zonom co zyja z facetami co ich zdradzaja , x a sama sobie się nie dziwisz? x a zajzalam tu z ciekawosci x Wyobraź sobie, że inne żony niekoniecznie zdradzane też tu zaglądają z ciekawości i komentują. Ile ludzi tyle zdań/opinii na dany temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradza cię twój mąż? x napisała wyżej , ze nie zdradza xxx Kłamiesz, bo co w takim razie robisz w tym temacie i dlaczego tak bronisz kochanek? x Wyobraź sobie, że inne żony niekoniecznie zdradzane też tu zaglądają z ciekawości i komentują. Ile ludzi tyle zdań/opinii na dany temat x sama sobie zaprzeczasz ;) jakoś ty nie możesz wyobrazić sobie tego;) A może ty jesteś zdradzona zona? xxxx Tobie z pewnością nie ma czego zazdrościć, bo ty o mężu to marzysz od dawna. x napisała wyżej ,ze jest mężatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.07 nie bronie kochanek !! poprostu dziwie sie zonom co zyja z facetami co ich zdradzaja , a zajzalam tu z ciekawosci , poprostu napisalam ze nie wybaczylabym zdrady czy to takie dziwne , ludzie opanujcie sie . xxxxxxx Jesteś tak pewna, że cię mąż nie zdradza? To co twój mąż jest impotentem, penisa nie ma czy jest tak szkaradny, ze ludzie uciekają na jego widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.07 nie bronie kochanek !! poprostu dziwie sie zonom co zyja z facetami co ich zdradzaja , a zajzalam tu z ciekawosci , poprostu napisalam ze nie wybaczylabym zdrady czy to takie dziwne , ludzie opanujcie sie . xxxxxxx Jesteś taka pewna, że cię mąż nie zdradza? To co twój mąż jest impotentem, penisa nie ma czy jest tak szkaradny, ze ludzie uciekają na jego widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza kafe kochanka poszła na interie wyzywać żony i brednie smarować. Tam też dostała rozdwojenia jaźni i pisała jako facet :D:D ale ją wyśmiali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zacięło się gowno i poczytać nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzzzzzaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się dziw dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×