Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
uuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopa dopa dopa dopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata szmata szmata szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gowniany temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku/rwy temat jadem zapluły :D i się zaciął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisała wyżej ,ze jest mężatką x ja też mogę napisać, że jestem królową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby była mężatką toby takich bredni nie smarowała bo sama nie wie co robi jej mąż gdy nie jest z nią. Przecież nie śledzi go non sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu, że gdyby dowiedziała się, że jest zdradzana to by odeszła. Jak się nie wie o zdradach męża to nie ma się nic do kochanek i żyje dalej w nie wiedzy z zdradzaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisała wyżej ,ze jest mężatką x ja też mogę napisać, że jestem królową smiech.gif Xxx Ty to cały czas tu piszesz, że jesteś szczęśliwą żoną;) dlaczego mielibyśmy ci wierzyć skoro ty wszystkim kobietom wmawiasz, że są kochankami;) i tej mężatce nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to cały czas tu piszesz, że jesteś szczęśliwą żoną dlaczego mielibyśmy ci wierzyć skoro ty wszystkim kobietom wmawiasz, że są kochankami i tej mężatce nie wierzysz. x ty masz masz za to jakieś zwidy albo manię prześladowczą i wydaje ci się, że pisze z tobą tylko jedna osoba. lecz się wariatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wiemy, że tylko jedna jest taka co tu wariuje od rana do wieczora i ujada na kochanki oraz każdej kobiecie wmawia, że jest kochanką a meżatkom, że są zdradzane przez męża, żeby zaraz po tym odwrócić kota ogonem i krzyczeć na wyimaginowaną kochankę, że ona wmawia żonom zdrady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co nie zmienia faktu, że gdyby dowiedziała się, że jest zdradzana to by odeszła. Jak się nie wie o zdradach męża to nie ma się nic do kochanek i żyje dalej w nie wiedzy z zdradzaczem. xxxxxx O to właśnie chodzi tobie i innym kochankom, żeby zona się nie dowiedziała, bo koorestwo wtedy kwitnie, a jak się żona dowie to koniec. Żonaty klnie i pluje na ciebie oraz nie chce cie znać. Każda żona będzie krytykować kochanki. No chyba, że wcześniej była taką koorrwą jak ty, ale wtedy to nie żona tylko dalej k******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można krytykować kochanki ale od koorfiarza odejść i to właśnie napisała wyżej mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem kochanką więc zejdź ze mnie żono niezdradzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś My wiemy, że tylko jedna jest taka co tu wariuje od rana do wieczora i ujada na kochanki oraz każdej kobiecie wmawia, że jest kochanką a meżatkom, że są zdradzane przez męża, żeby zaraz po tym odwrócić kota ogonem i krzyczeć na wyimaginowaną kochankę, że ona wmawia żonom zdrady xxxx A my wiemy, że tu jest tylko jedna zidiociała kochanica, co z każdym się wykłóca, każdemu wmawia zdradę, dostaje rozdwojenia jaźni i osobowości i za każdym razem jest kimś innym. Jeszcze cudze dzieci też wyzywa, bo sama wysrała bękarta do którego nikt się nie przyznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można krytykować kochanki ale od koorfiarza odejść i to właśnie napisała wyżej mezatka. x To po co siedzisz ze swoim mężem? Odejdź od niego. Nie zdradza cię? Kłamiesz, bo co w takim razie tu robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiony zatopiony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś męża k****arza to masz ty durna babo z patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co siedzisz ze swoim mężem? Odejdź od niego. Nie zdradza cię? Kłamiesz, bo co w takim razie tu robisz? smiech.gif X Napisała, że z ciekawości a ty jej mężowi zdrady nie wmawiaj bo chłopa na oczy nie widziałaś a już jego kootasa się czepiasz denna kochanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można krytykować kochanki ale od koorfiarza odejść i to właśnie napisała wyżej mezatka. xxxxxxxxx ty nie będziesz głupia ku/rwo mówić żonom co mają robić. Co kochaś nie chce się rozwieść to jego żonę chcesz zmusić żeby odeszła? Zapomnij dzi/wko z dworca i odwal się od nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co siedzisz ze swoim mężem? Odejdź od niego. Nie zdradza cię? Kłamiesz, bo co w takim razie tu robisz? smiech.gif X Napisała, że z ciekawości a ty jej mężowi zdrady nie wmawiaj bo chłopa na oczy nie widziałaś a już jego kootasa się czepiasz denna kochanko. x Odwal się pustaku. Ja też tu jestem z ciekawości a ty mi non stop zdradę wmawiasz choć mojego męża nigdy na oczy nie widziałaś psychiczna kochanko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wy durne baby zrozumiecie, że nikt nikogo do niczego nie zmusza. Ożenił się bo chciał, zdradził bo chciał, odszedł do kochanki bo chciał, został z żoną bo chciał, każdy ma wolną wolę a jeżeli mówi inaczej to kłamie aby nie ponosić odpowiedzialności za własne czyny i wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała, że z ciekawości a ty jej mężowi zdrady nie wmawiaj bo chłopa na oczy nie widziałaś X ale ja widziałam. Jej maż jest stary, brzydki, śmierdzi i ma na imię Jacek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co siedzisz ze swoim mężem? Odejdź od niego. Nie zdradza cię? Kłamiesz, bo co w takim razie tu robisz? smiech.gif X Napisała, że z ciekawości a ty jej mężowi zdrady nie wmawiaj bo chłopa na oczy nie widziałaś a już jego kootasa się czepiasz denna kochanko. x Odwal się pustaku. Ja też tu jestem z ciekawości a ty mi non stop zdradę wmawiasz choć mojego męża nigdy na oczy nie widziałaś psychiczna kochanko. smiech.gif X To się czep swojego męża a od jej męża odwal się ku/rwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciamajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosna patologia co wszystkiego zazdrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś tak nagle ryja zamknęła dzi/wko z bramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×