Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągnij k***o ciągnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kochanek ma żonę:-)ukrywalismy się trzy lata.niestety wyszło na jaw.żona mego kochanego przeczytała smsa którego nie skasował:-)i bum afera.ale nie przejęłam się tym szczególnie bo wiem że jestem ważniejsza. Nie zależy mi na związku stałym niech sobie tam żyje ze swoją rodziną.szczerze to mam satysfakcję że jestem ważniejsza. Niestety żona mego lubego to kura domowa, która całe życie nie pracowała tylko siedziała w domu przy dzieciach.nawet nie może od niego odejść bo nie ma gdzie i brak pieniędzy. Więc napewno ciężko jej się żyje wspólnie z moim love wiedząc że jest zdradzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby sa durne i nic to nie zmieni.dalej beda tu siedziec i ujadac na siebie nawzajem.fakt fakte- żony biją w tym ujadaniu kochanice o głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem tu nowa przeczytalam wszystkie strony i rzeczywiście zauwazylam ze jest tu jedna wariatka która nazywa prawie każda kobietę od kochanka :o używa podobnych slow typu lecz sie.weź,leki,bredzisz,ujadasz,tępa qrwa,uroilas cos sobie itd :D można tego osobnika poznać właśnie po takich słowach :o to straszne jak bardzo sfrustrowane kobiety fu siedzą. Ta juz od marca? To ta co przykleila się do męża na 24/24 i pracuje z nim podobno w jednej firmie tak tak :D Tylko ze całymi dniami przesiaduje na kafe i pluje jadem. Kobieto jakie ty musisz mieć smutne życie ? Widać ze jesteś zdradzona zona niestety tego nie ukryjesz i większość ludzi którzy to czytają. Ale wiesz co? ja ci wspolczuje. Zapewne zaczniesz mi wmawiac ze jestem kochanka czy cos..nie. nie jestem. Mam męża tak dla sprostowania. Mam rade dla ciebie. Weź wylacz ten komputer,ubierz się ładnie,pomaluj i wyjdz do ludzi. Mowie ci życie jest piękne tylko trzeba tez dac cos od siebie. Może kiedyś znajdzie się ktoś kto cie jeszcze pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się czep swojego męża a od jej męża odwal się ku/rwo. x Ku/rwa to jesteś ty psychiczna d***** z dworca z halucynacjami i rozdwojeniem jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.01.11 Jesteś psychiczna ku/rwa z urojeniami, a rady to możesz dawać takim dzi/wkom jak ty przy drodze. Żoną to ty nigdy nie byłaś, nie jesteś i nie będziesz, bo żaden mężczyzna nie zwiąże się ze stukniętą prostytutką, która raz twierdzi, że jest kochanką żonatego, a za chwile już pisze, że jest żoną. Idź prymitywny pustaku do dobrego psychiatry, a nie całymi dniami siedzisz w necie na forach i bredzisz od rzeczy. Kłócisz się z każdym kto nie pisze po twojej myśli, bo ci się wydaje kretynko, że to jest cały czas jedna osoba. Nawet tematy ci się już pomajtały w tym ptasim móżdżku. Jesteś obłąkana :D bo kochaś kopnął cię w dopsko w sylwestra i znać nie chce, to teraz czepisz się na forum każdej mężatki licząc na to, że trafisz na żonę byłego kochasia. Tylko nie pisz teraz mi wariatko, że jesteś właśnie z moim mężem po dobrym seksie, bo chyba pękniemy z mężem ze śmiechu i nie zdążymy uszykować się do pracy. Jak dojedziemy to poczytamy twoje brednie psycholko, pośmiejemy się i w wolnej chwili ci odpiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty k***a z rozdwojeniem jaźni co czepia się każdej żony twój śmierdzący jacuś wyszorował zgniłe jaja i spleśniałego korniszona czy dalej od niego tak wali? hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest kiełbasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szuka gacha Bogdana a wcześniej rzygi po nim sprzątała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ale się usmiałam z waszych wpisów :D jaki iloraz macie ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliasz86
Zastanawiam sie dlaczego niektóre panie tutaj nie potrafią zrozumiec jednego- nie każda kochanka jest szmata licząca tylko na sens, d***** i dupodajka a nie kazdy zdradzający maz wraca do zony i udaje ze ja kocha. Czasem ludzie, nawet żonaci, spotkają kogoś innego i sie zakochają tak po prostu, zdarza sie, zwłaszcza jak żona jest taka jak pani reprezentująca tutaj pogląd ze maz musi sobie "zasłużyć" przez cały dzien na seks z żona. To seks ma byc nagroda? Za co? Za wypielenie ogródka, umycie naczyń? Udany zwiazek to taki w którym daje sie od siebie bez proszenia o cos w zamian, a nie oparty na karach i nagrodach. Jeśli jesteście z tych co to groza spaniem na kanapie i tygodniem bez seksu za to jak maz wróc***ijany z wyjścia z kolegami to nie dziwcie sie, ze on w końcu wróci i oświadczy ze poznał inna i odchodzi. Nikt nie chce byc taktowany jak pies na uwięzi. A traktowanie dzieci jako karty przetargowej w sytuacji "odejdziesz to nie zobaczysz więcej dzieci" swiadczy tylko o tym jak beznadziejnymi jesteście matkami, przejrzyjcie na oczy żałosne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwieczna kłótnia zdradzanych żon z kochankami ich mężów ;) Wyrywają sobie misia i każda myśli ,że jest ta najważniejsza dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nataliasz86 to niech tobie wraca do domu pijany mąż, bo chlał z kumplami, a obcym ludziom nie wpieprzaj się do małżeństwa patologiczna koorffo z rozdwojeniem jaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nataliasz86 to niech tobie wraca do domu pijany mąż, bo chlał z kumplami, a obcym ludziom nie wpieprzaj się do małżeństwa patologiczna koorffo z rozdwojeniem jaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć co on myśli i czuje, jakie ma intencje, czy to przerodzi się w cos wiecej, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gowno znów się zacieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem ale czytając niektóre posty to włos się jeży że mogą to pisać kobiety, dziewczyny ogarnijcie się bo naprawdę żal to czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowniany temat to i się wiecznie zacina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zacięło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×