Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma chyba taką żonę jak ta idiotka co odpowiada na każdy post. Jakiś czas temu złożył pozew o rozwód, bo nie mógł znieść baby, która łaziła za nim 24 godziny na dobę, w domu, w pracy i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy? :-o do pracy jeździła z nim? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś debilko to mój mąż chodzi za mną wszędzie i sam chciał żebyśmy razem pracowali w naszej wspólnej firmie. obawiał się, że może się do niego przyczepić takie ścierwo jak ty, co wyrasta nagle jak chwast spod ziemi. a natrętną babą co łazi non stop za chłopem to jesteś ty ułomna qrwo bez godności i honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:43. Pracowali razem, jak ta tępaczka co się denerwuje każdym wpisem :D Wisiała na nim całą dniówkę + w domu non stop, nie miał 30 minut, żeby w spokoju coś obejrzeć itd. No to skończyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pyskuj, tylko mężusiowi koszule wyprasuj i gacie wypierz :D :D :D Do kochanki musi iść elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meza niby masz a caly czas tu piszesz ehh ;-) watpie w to. Zapewne cie maz zostawil dla innej kobiety skoro takimi pradami walisz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech... miał mniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj no bo to prawda. dla kumpla jest najważniejsza rodzina i żony nigdy nie zostawi dla laski co mu obciągnie z połykiem. a ciebie to uwiera, że takie laski łykają dosłownie wszystko czy jak? X Uwiera mnie to, ze takiemu facetowi tylko pozornie zależy na żonie, bo zarazić żonę jakimś syfem od dupodajki to już jest nie problem. I jeszcze jedno jestem żoną i gdyby mój mąż miał takie poglądy to dawno już nie byłby moim mężem bo ja dziwkkarzy nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam z romansu z zonatym? To co najlepsze!czyli fajny sex po kilka orgazmow w ciagu spotkania. Czule slowa ,komplementy,fajne spotkania prezenty i kolacje.I WOLNOSC. Nie musze dla niego prac gotowac i sprzatac i taki uklad mi odpowiada.Trwam w nim od 6 lat i nie chce zmian;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uznałam że zadzwonię do kochanka Popiescilismy się, zrobił sobie dobrze kilka razy i ja też. Uznał że chyba mamy problem ze sobą bo nie umiemy bez siebie żyć i to idzie coraz dalej. Powiedziałam żeby przestał bo nie ma żadnego problemu. Wszystko super a chodzi tylko o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie pyskuj, tylko mężusiowi koszule wyprasuj i gacie wypierz Do kochanki musi iść elegancki. xxx Nie pyskuj szmato, bo będziesz fujarę kochasia wyciągać z brudnych gaci, a przepocone koszule i śmierdzące skarpety przywiezie tobie do prania. Jak nie wypierzesz to będzie waliło w tej twojej melinie i kochaś zwieje do kolejnej kretynki podobnej do ciebie, a ty zostaniesz z tym smrodem i będziesz rwać kudły z głupiego łba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.17 i 8.28 fajny seks to ma żona, a ty masz byle jakie pieprzenie na szybko, żeby nikt nie zobaczył. Majaczysz tłumoku jak zwykle. Nikt ci nie uwierzy, bo każdy doskonale wie, jak wygląda to całe kochankowanie z żonatymi. W robocie na biurku, w zakładowym kiblu, wypinasz dope w kącie, a jak ciepło to w krzakach. :D Jak kochaś weźmie urlop i czas spędza z żoną, to ty własnym jadem się dławisz i wydzwaniasz do niego po 15 razy dziennie. On nie odbiera, bo telefon celowo w samochodzie zostawi, albo wyciszy dzwonki i włączy pocztę głosową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, super seks ma z żoną która mu się przejadła lata temu- i dlatego lata do kochanek czy kochanki. Baby jakie wy jestescie głupie!- przede wszystkim żony- bo kochanki maja cos wiecej z takie przygody- pisze z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś więcej w postaci przychówku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.41 akurat w ostatnie wakacje byl ze mna w Chorwacji 2 tygodnie a zonie powiedzial ze jedzie na szkolenie :D i nie odbieral telefonow od zony wysylal tylko sms ze jest zajety i nie moze rozmawiac.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego kochanka zona jest tak glupia ze ostatnio on do mnie pisal przy nie smsy i ona go zapytala z kim tak pisze.On odpowiedzial ze odpisuje caly dzien na smsy ktore przychodza do niego z sieci play.:D on ma tel w orange ale ona uwierzyla ze pisze z siecia:D Do dzis sie z tego smiejemy Druga sytuacja powiedzial jej ze musi wyjechac na Mazury potem zmienil zdanie ze jest we Wroclawiu. I zaczela potem mowic ze jej maz jest na Mazurach we Wroclawiu hahaha:D jest wyjatkowo tepa i glupia :D On pisze ze mna cale wieczory emaile a ona wierzy ze on codziennie gra w gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechwalaczki, ktora co ma z resztek:-o rzeczywiście jest powód do dumy. O resztki po kims, to byście oczy sobie wydziobaly:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona to zona skoro jest to znaczy ze ma ku temu powody. Ale nie znaczy ze mozna obrazac inna kobiete jesli maz znalazl sobie kochanke. Kochanka nie zostanie kochanka sa dwie opcje jedna lubi seks i kase i jest kochanka druga po namowach namolnego meza cudzego jego adoracji i kombinowania zostaje zauroczona i kochanka. Fecet jak nie chce nie wezmie lub jak ma zasady i kocha zone. Wiec obrzucanie sie niczego nie zmienia. Jest wina na ogol wspolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak byłaś kochanico w dopie i gowno widziałaś. :D Twój kochaś w tym czasie spędzał urlop z żoną, a ty gryzłaś pazury i dzwoniłaś tylko nikt telefonu nie odebrał. Tak twój kochaś był zajęty żoną. :D Smsy też wysyłasz przez cały weekend i zero odzewu od kochasia dlatego na kafe siedzisz od wczoraj i bredzisz :D Nie ma głupich żon, są tylko głupie kochanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś skoro twój kochaś wybrała sobie taką głupią żonę to sam też tępy musi być a ty to już skończone zero jesteś bo poleciałaś na żonatego debila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.39. Piszesz i bredzisz dziewczyno pewnie maz twoj sie zastanawial co jest bardziej brzydszego w tobie czy twoj wyglad czy twoj charakter...:-) mysle ze jestes tak glupia ze cie koopnol w d**eee dla innej i nawet mysle ze mial ku temu powody... iz mysle ze tepa z ciebie sierota z ranka w sercu wiec znajdz sobie inny obiekt westchnien na swoj bol.... bo juz do konca taka zalosna pozostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie pisze tego bym miala byc kogos kochanka ale pisze dla tego ze nic nie wkladasz w ten topik tylko twoje bluzgi czytam. JESTES pokrecona kobieta z problemami.... Zero inteligencji i zero szacunku nawet do samej siebie go nie masz wnioskujac z twojej wulgarnosci prostaczko za dyche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu ktos sciol ta tepa kretynke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.02.28 i dwa wcześniejsze posty nie smaruj bredni wywłoko, bo widać i czuć na odległość, że jesteś desperatko porzuconą kochanicą. Tyle ci dał kretynko romans z żonatym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz na pytanie co się ma z romansu z żonatym czy wolnym jest zawsze taka sama. Jedna chce tylko seksu, dla innych to nawet uczucie, przyjaźń. Trzeba odpowiedzieć czego by się nie miało gdyby nie romans z nim. Go by się nie miało, i byłoby szkoda a to nas uszczęśliwia i koniec kropka. Ciężko zrezygnować z czegos co nam daje więcej szczęścia niż inne relacje. Romans to zlozona sprawa, zaczyna się często od przyjaźni, od wzajemnej adoracji, to cala masa starań, mowie o głębszej relacji, bo do jednorazowych wyskoków tego nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×