Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Zazwyczaj maja kase i seks. Biedni mezczyzni raczej nie maja kochanek wiec te swoje frazesy,ze nie lecicie na ich kase i pozycje spoleczna mozecie sobie wsadzic. Problem dla kochanki zaczyna sie gdy chce czegos wiecej niz kasa i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem moje drogie jest wtedy kiedy kochanek zakochuje sie w kochance a ona ma go gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:07 jakos tematow zrozpaczonych kochanek o tym jak kochaja swojego zonkosia jest wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem jest w niedostrzeganiu tego że żeby ****ać kochankę trzeba wyglądać na zakochanego. Przed w trakcie i po. Chyba że woli bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej miec romans z zonatym niz zwiazac sie z prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on do Ciebie czuje , co myśli i do czego ta znajomosc prowadzi, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej miec seks z zonatym niz z prawiczkiem kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki sa lepsze dla facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy warto kontynuwac tę znajomosc i jak to się rozwinie w przyszłosci , co on tak naprawdę o Tobie mysli, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem ani żoną ani kochanką, ale drogie żony - czy to ja mam dbać o wierność waszych chłopów? Dopóki jestem wolna mogę robić co chcę, bo JA nikogo nie zdradzam. Winni są tylko wasi faceci i trzymajcie ich krócej przy pysku, bo aż ciężko się opędzić od tych żonatych, a ja naprawdę ich nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda normalna singielka sypia z zonatymi takie mamy czasy ze kobiety w koncu moga robic co od zawsze chcialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sypia tylko się pieprzy po kątach i nie singielka/ kobieta tylko ku/rwa. wolna niezamężna kobieta to nawet nie spojrzy na żonatego faceta ale ku/rwa wypnie się każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki nie zobowiązują. To taka odskocznia od codzienności ,od stressów. Moja żona wcale nie jest kurą domową,to- wykształcona, ładna,pachnąca kobieta prowadząca własną firmę, dbająca o dzieci. Trudno jej nie kochać. Kochanka ,no cóż to drobny epizod, która za złoty łańcuszek i seksowną bieliznę zrobi loda i zgodzi się na wyuzdany seks. To najczęściej podstarzała młódka, której już nikt nie chce, więc czepia się każdego. To materiał do przelecenia i odłożenia na półkę. Czasem mam taką - bo lituję się nad zdesperowaną kobietą. Nie pamietam jej. Nawet jeśli - nie pozdrowię na ulicy.ps. Nieprawdą jest ,ze kochanka nie chce mieć męża. Jedna po miesiącu żadała rozwodu i chciała mieć ze mną dziecko. Oszalała ! Nigdy nie zostawię swojej żony.Zresztą po tym doświadczeniu odechciało mi się kochanek. Kochanki to kobiety,których nikt nie chce,Jak można mieć zaufanie do takiej kobiety ? zbyt wielu facetów, brak miłości - dlatego kazdy dobry kto chetny - w/g zasady - jak suka nie da ,to pies nie weżmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:13 tak sobie wmawiaj i sama siebie prxekonuj,ze masz czyste sumienie. Glowna wine ponosi faxet,to pewne ale Ty Masz wspoludzial i za to zycie sie na Tobie zemsci i na Twojej drodze kiedys postawi kobiete taka jak Ty. Nie Masz prawa wtedy miec zadnych pretensji,przeciez to nie ona ma pilnowac wiernoaci Twojego chlopa :-) Ale nie, Ciebie oczywiscie nie bedzie zdradzal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:41 Zeby sobie pobzykac nie trzeba przy okazji okradac cudzej rodziny z czasu i pieniedzy ,ktory nalezy sie tej rodzinie. Tylu wolnych mezczyzn,singli majacych czas i lubiacych seks...brac po kims cudzego faceta,ktory jednoczesnie sypia w tym czasie z zonka,obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×