Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdj dzieci na fb codziennie

Polecane posty

Gość gość
wcale nie siedzę na tym temacie cały czas i sama nie wymyślam nowych wpisów, tylko założyłam ten temat i czytam jedynie opinie innych kobiet. jak nie podoba się temat oburzona mamuśko to nie czytaj, nikt Ci nie każe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"potrafię nawet robić im wredne miny jak rodzic nie widzi, nie trawię obcych bachorów, tyle. " ILE TY MASZ LAT 10?! CZY JESTES OPÓŻNIONA W ROZWOJU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówa
O matko ale sie nasmialam, widze ze nie tylko ja nie znosze ogladac fotek bachorow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha leje z tej babki co sie tu oburza i wrzuca milion zdjec dzieciaka na fb :D nie osmieszaj sie juz kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kobiety, które wrzucają po 1000000 zdjęć dziecka, nic po za ciążą nie osiągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30 lat idiotko ale każdy obcy bachor wywołuje u mnie odr*****ienawiści, lubię takiemu delikwentowi stanąć na girę np w tramwaju, mina i ryk bachora bezcenny, oczywiście jak mamuśka nie widzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam 30 lat idiotko ale każdy obcy bachor wywołuje u mnie odr*****ienawiści, lubię takiemu delikwentowi stanąć na girę np w tramwaju, mina i ryk bachora bezcenny, oczywiście jak mamuśka nie widzi"- to się leczy:) Ja już oczami wyobraźni widzę Cię najdalej za kilka lat w psychiatryku o gumowych ścianach, naprawdę:) To jakaś psychoza maniakalna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli opóźniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w mieście jest taka psychiczna babka- wszyscy ją kojarzą, łazi po ulicach i wyklina każdego, kogo mija, to samo w tramwaju, paszcza jej się nie zamyka, psychiczna jest na maksa i właśnie tak sobie wyobrażam koleżankę, która tak pisze o "bachorach":) Bo normalne to to na pewno nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest złego w nienawiści do obcych obsranych bachorów? w tyłku je mam, nawet bym z ulicy gowniarza nie pozbierała jakby się obalił. swoje to swoje ale obce mam w głębokim poważaniu. widząc te wszystkie poryte matki wrzucające po 100 zdjęć dziennie umazanego gownem bachora można się porzygać dlatego stosunkowo ubywa mi takich "znajomych" bo usuwam od razu i nie mam zamiaru więcej dodawać chorych na pieluchowe zapalenie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tez normalne wiecznie zamieszczac fotki dzieciarni na fb, nudaaa!! Zminimalizowac swoj swiat do nocnika, gowna, i pieluch! No sorry! A usmialam sie z tej co na "gire" staje, dla mnie to zabawne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 23:00 jeśli to nie prowo to musisz być mega nieszczęśliwa w życiu. Skoro temat dzieci cię drażni - po co wchodzisz na fora poświęcone dzieciom? może czas najwyższy na jakieś leczenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3242
Hahaha, normalnie uwielbiam cie "gosc" co nie lubi "obsranych bachorow", strasznie fajnie piszesz, konkret, do rzeczy, yeah! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz coś z psychiką kobieto i jeszcze pytasz co złego jest w nienawiści? współczuje ci, widać że masz nieudane życie i gdzieś musisz wylać swoje frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a według mnie dzieci są zje/bane a szczególnie te małe, które krzywią mordy do płaczu z byle powodu i rozdzierają się jak ułomy z autyzmem tylko dlatego, że jakaś pieprzona wieża z klocków się rozpadła. ich zdjęcia na fejsbuniu mnie walą bo na szczęście nie mam takich idiotek rozpłodówek w znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nie normalize mozesz dziecku zmiazdzyc noge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest złego w nienawiści do obcych obsranych bachorów? w tyłku je mam, nawet bym z ulicy gowniarza nie pozbierała jakby się obalił. swoje to swoje ale obce mam w głębokim poważaniu. widząc te wszystkie poryte matki wrzucające po 100 zdjęć dziennie umazanego gownem bachora można się porzygać dlatego stosunkowo ubywa mi takich "znajomych" bo usuwam od razu i nie mam zamiaru więcej dodawać chorych na pieluchowe zapalenie mózgu No i to jest dokładnie to o czym ja piszę- znajomych będzie ubywać, będą udawać, że Cię nie znają, na ulicy będą wytykać Cię palcami- masz rację, taka czeka Cię przyszłość, ale nie martw się- jak każda osoba chora psychicznie będziesz mieć swój świat i nawet nie spostrzeżesz tego, że społeczeństwo ma Cię za wyrzutka:) Uważaj tylko z tym "deptaniem" po bachorach, żeby Cię nie zamknęli na leczenie do zakładu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wchodze by hejtowac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się widuje takie niewychowane obsrańce w komunikacji miejskiej to stanięcie na girę to nic wielkiego, uszczypnąć też można, a najlepiej takie co jeszcze nie mówi bo się matulce nie poskarży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! I "obalił"????? Matko, co to za język??? Aaaa, wieś zabita dechami, już kumam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu placze 😭 Kazdy ma prawo wyrazac swoje odczucia, ja tam tez dzieciarów nie znosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachory mają ci co nie mogą mieć kota, w życiu świadomie bym się nie zdecydowała na bycie rozpłodową krową z rozwaloną dolną częścią ciała i obwisłymi suchymi cycorami, mąż by chyba zawału dostał jakbym się w takie monstrum przeobraziła i to dla kogo? dla jakiegoś łysego czerwonego gowna z wielką głową? co to to nie, trochę godności mam i nie dam z siebie zrobić inkubatora dla jakiegoś gowniarza, nawet nie mając pewności że stwór się kiedyś odwdzięczy za cierpienie poniesione żeby się gnoj urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 rozumiem, że są osoby, które nie chcą mieć dzieci, ale pamiętaj, że i Ty byłaś łysym, czerwonym, obsranym bachorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem twoja fanka :D Wiecej takich kobiet a swiat nie bylby taki przeludniony!! Glupie babska ze wsciekla macica co tylko rodza, na swiecie jest za duzo ludzi czy wy tego nie widzicie baby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście wyrosłam i świadomie nie skażę siebie na widok takiego czegoś wyłażącego z mojej waginy, chyba bym się porzygała jakby mi takiego śmierdziela do ręki dali, głupie baby co się decydują rozwalać ciało dla czegoś co większość życia sra i żre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachory są przereklamowane, ja znam tylko takie wkurzające, którym z chęcią bym "giry" podeptała jak tu już ktoś pisał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś trafiłam na fajny blog kolesia który nienawidzi bachorów i pisał jak się z nimi obchodzi w autobusach miejskich czy pociągach, jak znajdę to podeślę linka, przednia lektura :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo ludzi? szkoda ze najwięcej dzieci maja muzułmanie... będziesz jeszcze kiedyś płakać, bo oni będą rządzić światem. A ty jako mniejszość będziesz tylko śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj się z tymi muzułmanami, jak chcesz to rodź co rok to prorok i zamknij japę, są jeszcze normalne kobiety które nie mają we łbie zup kup i dup, jak to lubisz to wąchaj pampersy i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mówiłam, że to początek choroby psychicznej... Sama sobie jesteś fanką???? Suuuuupeeeer, woooow, jaka ty cool jesteś:) Przestań już pisać sama do siebie, bo to coraz mniej śmieszne jest, naprawdę obawiam się, że to zaawansowana choroba psychiczna (ale wiem, że tacy jak Ty sądzą, że to cały świat jest chory a oni jedni normalni, stąd wywód o obwisłych cycorach...itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×