Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdj dzieci na fb codziennie

Polecane posty

Gość gość
fajnie się takie bajki opowiada co? ten łysy dres to pewnie twój stary a ta gimbazówa to byłas ty.ja niedawno w sklepie typu lidl popchnęłam gowniarza bo stał na środku jak debil z dałnem i się przewrócił, tylko się zaśmiałam pokazałam mu faka i poszłam dalej, nikt tego nie widział bo gowniarz hasał sam po sklepie a matula robiła zakupy i miała wylane na niego. bachory trzeba poniżać i właśnie tak traktować bo inaczej pomyślą że są pępkiem świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać,że właśnie tak byłaś traktowana gdy byłaś małym śmierdzącym,obsranym i oślinionym gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś patologią. Na bank wychowałaś się na melinie, na której każdy pluł na ciebie i kto wie, co jeszcze. Teraz wyżywasz się na dzieciach. Powybijałabym ci wszystkie zęby gdybyś chociaż krzywo spojrzała na mojego dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzywo patrzę na każdego gowniarza czy to twój czy prezydenta, jeszcze takie miny wredne robię że czasem aż się bachor popłacze. na krzywą mordę smroda to już nie mogę patrzeć bo obrzydza mnie uryczana gęba małego łysego goblina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówa
Ktos nie umie zaakceptowac ze jest nas wiecej, tych co nie znosza dzieciarów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry temat, dziś wchodzę na fb, a tam kumpela ze studiów wrzuciła zdjęcie swojego syna umazanego jakąś pomarańczową zupą, który ma 5 włosów na krzyż i wyraz twarzy goluma z władcy pierścieni. no myślałam, że się kawą opluję, obrzydliwe to jest. jeszcze jak dziecko w miarę ładne to może być ale takie straszydła to lepiej nie wystawiać na widok publiczny, skomentowałam jej na przekór "ale śliczny bobasek", mam nadzieję że pojmie sarkazm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabyś chociaż trochę zmieniać styl pisania w postach:Otak,tak,dziecko widać,że piszesz sama ze sobą,a do tego się powtarzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wczoraj z Wami bo fajnie było się pośmiać... Ale wchodzę dziś i widzę że poziom tego wątku sięgnął dna. Fajny temat o fejsie przeistoczył się w jakieś plucie wulgaryzmami, mam nadzieję, że to tylko podpucha, żeby powkurwiać co wrażliwsze matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachory nieświadomie opanowały fejsa, a mamuśki są dumne ze swoich brzydali i nawet nie widzą, że większość z tych dzieci urodą nie grzeszy, a wręcz straszy w biały dzień. i tak jest najlepsza matka autystyka która zalewa fb codziennie inną fotą tego samego tępego wyrazu twarzy jej cudnego dzieciaczka, kiedyś takich wykolejeńców trzymali w odosobnieniu, a teraz się nienormalność promuje, co za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z normalnego topiku zrobił się temat idiotek, które popychają/stają na stopy dzieciom, jesteście nienormalne gimbuski! Nie wierzę, że dorosłe kobiety się tak zachowują. Dobrze, że wam nikt nie wypierdolił w ryj jak byłyście zasmarkanymi małymi gównami :D mnie również irytują codziennie wrzucane zdjęcia dzieci, ale nie terroryzuję ich i nie pokazuję fucka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w rodzinie taką, do której przyjechała wnuczka. I codziennie spami zdjęciami "Sandrunia na spacerku, Sandrusia pomaga przy grillu, Sandrusia zjada swoje własne gówno" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest złego w pokazaniu fucka jakiemuś szczylowi? zawsze tak się robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wczoraj z Wami bo fajnie było się pośmiać... Ale wchodzę dziś i widzę że poziom tego wątku sięgnął dna. Fajny temat o fejsie przeistoczył się w jakieś plucie wulgaryzmami, mam nadzieję, że to tylko podpucha, żeby powk**wiać co wrażliwsze matki. x Zgadzam się. Wieje tu patologią na kilometr. Mam nadzieję, że to prowokacje gimbusów, bo aż wierzyć mi się nie chce w to co tu czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest złego w pokazaniu fucka jakiemuś szczylowi? zawsze tak się robiło x No jak tobie matka pokazywała fucka jak darłaś zasmarkaną mordę to się nie dziwię, że to dla ciebie nic złego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jej skomentowała, że Sandrusia to pasztet i niech ją schowa do piwnicy albo robi zdjęcia z workiem na łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w autobusach miejskich to się dopiero idzie nawk/urwiać na matki i ich obsrany przychówek, coraz to lepsze egzemplarze idzie spotkać, pcha się to jak z wiochy zabitej dechami a wielkimi wozami człowieka by przejechało bo musi stanąć z bachorem przy oknie, albo sadza bachora na krześle obok siebie zamiast wziąć na kolana, już nie raz zwracałam takiej królewnie uwagę, że obok stoi osoba starsza i proszę zwolnić miejsce, dzieciaka albo na kolana albo niech stoi to miny miały jakby ktoś im kazał loda zrobić. wcale się nie dziwię że niektórym nerwy puszczają i popchną albo nadepną na jakiegoś bachora, niektórym się nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu tego
to znowu ja autorka. założyłam ten temat aby pośmiać się i wymienić poglądami na temat przesadnie dodawanych zdjęć oraz ogólnie z dziwnych postów dziwnych ludzi a tu jakieś deptanie po stopach. temat zmienił się w patologię, a przecież nie o to w tym temacie chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,my wiemy,że nie o to chodziło.ale weszła tu jakaś kretynka,którą rodzice przez całe dzieciństwo poniżali i wyzywali od śmierdzącego g***a,i w taki oto sposób temat zszedł na psy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kolezanke co wrzuca duzo zdjec na fejsbuka swojej dałnicy, az przykro patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
etam zaraz patologia. Jaja sobie troche robimy a co "wrazliwsze" czytaja to i sie przejumuja zaraz :P Mnie najbardziej smieszy to ich swiete oburzenie ;) Przeszkadza? Nie czytaj! I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dobra, ja taka wrażliwa nie jestem, ale te teksty celowo przejaskrawione to nawet już śmieszne nie są - to tak jak z tymi zdjęciami na fejsie - jedno, dwa są ok, ale 10 takich samych czy sto - żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i? jak tak lubisz bachory to je lajkuj na fejsie, ja tam gnoji nie cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś gówniara z marginesu rozwaliła cały topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jesteś człowiekiem dziewucho. Jesteś pawianem. Strata czasu czytać te głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie nie lubię jak ktoś jest takim narcyzem wstawia sobie multum zdjęć i tym żyje. Ja nie wnikam kto ma nudne życie czy ten co wstawia foty czy ten co je ogląda. Wydaje mi się że pod tym względem to życie jest zbliżone tzn. każdy ma czas na prace na wyjazdy czy co tam chce, ale nie rozumiem jak komuś nie wstyd tak się obnosić ostentacyjnie swoją osobą, to że ten narcyzm tak aż kipi w kimś na tej jego galerii. Dziewczyna nawet zdjęcie męża z nagim torsem wstawia. A nie daj Boże jak ktoś zasugeruje na poważnie że to jest nienormalne to zostanie publicznie skomentowany przez taką osobę że to na pewno zazdrość. I dyskutuj tu z taką. Ale powiem wam że nawet takie osoby nie są tak irytujące jak ta osoba jednym i tym samym stylem wszystkie posty tu pisząca rozwaliła topik. To na pewno jakaś 13-latka z jakiejś patologicznej rodziny. Pewnie jedna z tych co to stoi pod blokiem, klnie i pali papierosy. Straszne to jest. Jeśli ta osoba ma więcej lat to lepiej żeby sie nawet nie przyznawała do tego. A już w to że ma lat 30 to nie uwierze w życiu! To by świadczyło niestety o ciężkiej chorobie psychicznej. Może schizofrenia albo zespół Tourette'a. Jeśli komuś coś zrobi w autobusie to w końcu doigra sie. Ktoś zgłosi i będą konsekwencje prawne albo ktoś jej pokroju nie bedzie sie cackał tylko rzuci sie na nią i krew sie poleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka wrzuca codziennie po średnio 5 zdjęć, przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka ma dwójkę dzieci a jakoś jeszcze ani razu żadne nie zagościło na fb, takie kobiety to ja rozumiem a nie chwalące się na prawo i lewo dzieckiem jakby to było ich jedyne osiągnięcie w życiu bo nic ponadto nie robią. jak ktoś będzie ciekawy dziecka to odwiedzi je w domu, a obcy ludzie nie jarają się obcymi dzieciakami jak to niektórzy myślą, wręcz przeciwnie mi są bardzo obojętne i nigdy nie komentuje takich zdjęć bo nie widzę takiej potrzeby, kłamać że śliczne czy ładne nie będę a prawdy jedna z drugą mamuśka czytać by nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś skomentowałam koleżance zgodnie z prawdą pod setnym zdjęciem "Kubusia" czemu wrzuca identyczne zdjęcia co parę sekund w tych samych pozach to była obraza boska i usunięcie ze znajomych:-) nie ukrywam że było mi to na rękę, na co mi tacy znajomi którzy chcą słuchać fałszywych komentarzy a prawda ich w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak was czytam i mi jeszcze jedna rzecz wpadła do głowy. Macie też tak, że opisy do tych zdjęć brzmią mniej więcej: "właśnie nauczyłam się jeść z butelki" "zgubiłam pierwszy ząbek" "skończyłam roczek" "uczymy się siadać"? Raz jednej dziewczynie skomentowałam - a to Ty nie umiałaś siadać? Był lekki foch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×