Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShereKhan

Kazdy kto zaglosuje na PO dostanie od Belki swiezo dodrukowana dyszkie

Polecane posty

Gość gość
czyli nie wiesz co ukradli ale piszesz że są złodziejami. dodruk pieniądza nie zmienia wykonania budżetu. to dodatkowe poieniądze na rynku które zwiekszą inflację. TYLKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dobrze wykształcony i dlatego wiem m.in. co to PKB i od czego zależy i wiem również to, że dodrukowanie pieniędzy tylko zwiększy inflację a nie zmieni wykonania budżetu, bo nie ma jak. A Ty tak oczywiśtych spraw nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze prosze Popisz sie kolejnym dogmatem lansowanym przez monetarystow i powiedz ze inflacja ma korzystny wplyw na gospodarke oraz umotywuj to odpowiedznimi wzorami albo chociaz skanem dyplomu mgr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszust Tusk właśnie tłumaczy sie nieudolnie i kłamie na Polsat News:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam Polsat News. napisz parę tych kłamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestałam już słuchać jego wybielania się, udawania ofiary i przekonywania że każdy czułby sie tak pokrzywdzony jak on gdyby przez dwa lata go nagrywano:D cały czas winne są tylko nagrania i odPOwie za to ten kto je nagrał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba oczywiste, że odpowie ten który popełnił przestępstwo. ale co z tymi kłamstwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusk nie jest zdolny do klamstwa. On po prostu mowi to co mu napisza. Jak smiesz tak oskarzac naszego premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe. O tym, że Tusk kłamie dużo napisano. Ale jak spytac o konkretne kłamstwa, zapada cisza. Dziwne, nie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załgane to cale towarzystwo najlepsze jak tylko tvn mogl zadawac pytania ahahahahahahh obiktywna konferencja ahahahahaah w trosce o panstwo oni to robili i ten glupi usmieszek :D no ale czego sie innego spodziewaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Tusek poleci i to do samych lochów Najpierw Amber Gold, potem Smoleńsk, teraz ABW. Jak można w taki sposób srać we własne gniazdo, wykiwać matkę która go wykarmiła i pozwoliła mu robić karięrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO ME DIA
prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie podsłuchu! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloze sie ze tak bo bardzo dbaja o twoj wizerunek. Moze chociaz zluszczanie naskorka kwasem siarkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dewaluacje neuronalną i pelna wymienialnosc mysli na zlotowki znpewnoscia ci zrobili. No wez sie pochwal. Nie jestem pewien ale to ty jakis czas temu chwaliles sie jakims zlomem na forum? Caly czas nim jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylem ze czesto tam w tej waszej melinie dajecie se nagrody. Niestety nie mam ponecia za co bo to akurat bylo po angielsku. Mam. Kilka pomyslow ale to nieistotne. Najpewniej chodzi o najwieksza szmate roku albo cos w.ten desen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertoole. Wezcie moze lepiej moderujcie posty bo tragicznie to wyglada. Jakby bomba pierdolnela w topik. Zmiencie zlodzieja na dobroczynce itd bo przeciez widac ze temat jest poszatkowany jakby zajal sie nim japonski kucharz performens. To samo. Robicie z tym krajem. Nic dziwnego ze. Nic do niczego nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa. Nie. Chce sie. Za duzo roboty. Za malo placa? Bo chyba nie chodzi o opory moralne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×