Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 miesieczniak nie chce mleka modyfikowanego, pomocy

Polecane posty

Gość gość

witam, kończy mi się pokarm a mała za nic nie chce pić mm, pluje i płacze. Podaje jej enfamil ( z zaleceń lekarza) co robic? to samo jest z kaszka na noc, gdy mieszam z moim pokarmem to jest ok, z kolei gdy sama kaszka to pluje i ryczy w niebogłosy;/ macie jakies sprawdzone metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna z mam nie miała takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup inne mleko mm. Dlaczego lekarz zalecił konkretnie to mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie kup inne mleko, mój to w hipp zasmakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ jest to mleko dla dzieci z niska wagą, a moja mała jest niejadkiem. Ok kupie inne mleko i zobacze czy faktycznie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 6 mc corka zasmakowala dopiero w 3 mleku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie nie moze koczyc sie mleko, podaj prawdziwy powod odstawienia od piersi a nie klamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucham? z checia karmiłabym dalej! pobudzam piersi laktatorem co godzine, zeby pobudzić, nime moja wina , ze trace mleko. wiec sobie wypraszam gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum głupia babo, że dopóki przystawiasz dziecko do piersi to pokarm leci i będzie się produkował. Czemu niby twierdzisz że tracisz pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo od 2 tygodnia jej zycia ściagam pokarm laktatorem i podaje jej butlą bo miała problem z ciagnieciem cyca. wiec widze ile sciagalam wczesniej a ile teraz! masz cos jeszcze do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiep...stad trolico z wiszacymi cycami ktorej dwiat przyslonily cycki. Kretynko ona pisze ze chce ale dz.jest glodne I LEKARZ ZALECIL DOKARMIANIE!!co za tepa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
tez polecam kupic inne mleko. Co prawda ja mieszkam za granica i tutaj dla dzieci jest np. Aptamil hungry milk, w PL z tego co wiem odpowiednikiem aptamilu jest bebilon, wiec pewnie tez robia takie tresciwsze mleko. Popatrz po sklepach albo popytaj w aptece. A glupimi komentarzami powyzej sie nie przejmuj- ja stracilam mleko po 2mcach i tez musialam przejsc na mm. Dziecko rosnie, nie choruje i ma sie dobrze. Tez chcialabym karmic dluzej piersia, no ale trudno, chociazbym na glowie stawala to wiecej mleka nie dalo sie wycisnac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego że lekarz zalecił dokarmianie? Lekarze zupełnie nie znają się na laktacji. Jak byłam z córką u lekarza jak miała miesiąc to też kazała dokarmiać, powiedziała, że mam za mało mleka i muszę dokarmiać, bo niby głodzę dziecko. A wcale tak nie było, moja córka nie dostała ani grama mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×