Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
booooszz jak mnie napierdzielają jajniki czy więzadła nie wiem co tam jest..raz z jednej strony raz z drugiej:/ tak mi tam pika co jakiś czas..dobijcie mnieeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobitki ja sie chyba musze wywindować wyżej w tabeli..;p przeciez ja mam termin na 1 marca..ja nie wiem jak ja popatrzyłam na karte ciąży o_O ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87________17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ młoodziutka_____29.03____18 l._____???_____1 ciąża____ok Warszawy lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa Nana94__________???______20 l._____???____1 ciąża____Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno się nie odzywałam, widzę, że ktoś mnie usunął z tabelki, u mnie ok, mdłosci są, ale wymioty przeszły, 28.08 mam USG I trymestru, nie mogę się doczekać. Dziś zaczęłam 13 tydzień (12t0d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
Wizyte mam za godzine. U mnie dzisiaj 10 tyg 6 dni. Ciekawe jaka dl dzidzi :) Ja place 100 zl za wizyte i mam w niej usg, prenatalne 6 wrzesnia robi mi dr Zwoliński z Warszawy 250zł z plytą CD. Boje sie bo dzisiaj aż za dobrze sie czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań Monisiaaaaaa____06.03____27l._______???___2ciąża____ ok Wawy wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87________17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ młoodziutka_____29.03____18 l._____???_____1 ciąża____ok Warszawy lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa Nana94__________???______20 l._____???____1 ciąża____Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Wesolka jak długo trwało badanie? Co dokładnie sie dowiedziałas z tego badania? A robiłaś sobie tą biochemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
czupryna jak sie czujesz? minely mdlosci? Pamietam jak pisalas ze wyladowalas przez nie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Badanie trwało ok. 20 minut, ale mogło być dłuższe bo czas pędził bardzo szybko. Badanie obejmowało: mierzenie CRL, przezierności karkowej, długości kości nosowej, badanie przepływów krwi u dzidzi- włączyła taką opcje i kolorami zaznaczone był obieg krwi w organizmie dzidzi, sprawdzała FHR serca i w pępowinie, analizowała budowę serca, mierzyła przepływy krwi w zastawkach, sprawdzała budowę żołądka oraz czy już pracuje, to samo z pęcherzem moczowym dzidzi, który potwierdził prace nerek, sprawdzała czy prawidłowe są kończyny, czy dziecko je odpowiednio prostuje i zgina, analizowała czy budowa mózgu jest prawidłowa- mam takie zdjęcie co wygląda jak z tomografii malutkiego człowieczka, sprawdzała czy buzia wygląda prawidłowo. Tyle pamiętam. Ogólnie niesamowite to było, że tyle można ujrzeć na 5 cm dzidziusiu. Pani doktor poinformowała mnie o możliwości zrobienia biochemii, ale powiedziała też, ze w moim wypadku to zbędne, bo mam bardzo dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny co to jest ta biochemia? Mam pytanie: wczoraj wieczorem bralam tabletke dopochwowa. Dzis mam mega uplawy! Tak jak by widac wyplywala i w tym biale cos. To od tej tabletki? Nie byla pokryta woskiem, taka zwykla biala. Mam tak od poludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze jeszcze w kolejce ;-) Wczoraj pierwszy dzien bez wymiotow od poczatko ciazy, dzisiaj tez bez wymiotow. Co bedzie to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Kiedyś jak brałam dopochwowe tabletki na grzybice, tez takie upławy po tym miałam.... bardzo nieprzyjemne i irytujące. Przez biochemie rozumiem Test podwójny PAPP-A z beta-HCG. Daje większą pewność niż badanie przezierności, ale polecane są gdy wyniki pozostawiają jakieś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
No bardzo nieprzyjemne. Zapomnialam wkladke zalozyc i myslalam, ze moczu nie trzymam albo, ze krew leci. jak leze jest spokoj. chyba za bardzo sie rozpedzilam z ta tabletka, poczekam az antybiotyk skoncze. Chodzi o to bym grzybicy nie dostala po tym. Kurcze przez to co doktor powiedziala nic dzis nie spalam i czuje sie strasznie, mam takie wyrzuty sumienia, ze nie zrobilam szczepien przed zajsciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Wesolka dziękuję za Odp. Czupryna trzymamy kciuki. Soulija nie ma co się obwiniać takie rzeczy sie zdarzają. Spokojnie weźmiesz antybiotyk i wszystko wróci do normy a marcowe maluszki jak widać bardzo silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Vouga : masz w sumie racje, niepotrzebnie tyle na ten temat czytam. Ale zszokowala mnie ta informacja, ze to choroba przenoszona droga plciowa (weneryczna) gdzie trzeba skakac z kwiatka na kwiatek. Nie jestem takim przypadkiem ani moj maz. Sa opcje , ze moglam sie na basenie zarazic lub w toalecie (musze przyznac, ze nigdy nie zwracalam uwagi na higiene w takich miejscach i siadalam na deske robiac siusiu) chyba mam za swoje. Dobrze, ze antybiotyk nie szkodzi. Ale boje sie,ze przez moje napady paniki bedzie tragedia. Moja pani doktor zaczela mnie przerazac troszku, jest taka oziebla, za kazdym razem cos, najpierw straszyla zespolem downa, teraz swinka i odra i ta wstretna bakteria (chociaz tym najmniej) , mam wrazenie , ze do mojej ciazy podchodzi ona sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Przykro mi a moze zmienilabys lekarza Masz do tego prawo. Wiesz w takiej sytuacji potrzebujesz wsparcia od lekarza a nie wpedzania się w poczucie winy. Może poczytaj opinie o lekarzach w Twojej okolicy i raz się umów a może przekonasz się do niego i uznasz ze warto kontynuować ciąże u niego. Wiem że się fajnie gada ale jak masz się męczyć z obecnym lekarzem aż do marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
W sumie lubilam to , ze ona taka konkretna ale teraz bedac w ciazy mam wrazenie , ze jest strasznie oschla. Lekarz powinien chyba troche uspokoic np. Jest bakteria ,podamy antybiotyk dla Ciebie i partnera i bedzie dobrze. Lub nie masz przeciwcial na choroby ale cos wymyslimy. Ona tak ozieble mowila, tlumaczyla. Ja z usmiechem na twarzy trzeslam sie w srodku :(. 11-go wrzesnia mam wizyte, az sie boje co znowu bedzie. Jeszcze tak nie mialam by w nocy sie obudzic w ataku paniki i nie zasnac do rana. Nie chce tym meza meczyc, mam wrazenie, ze i On ma mnie dosc. Podaje tabletki i schodze mu z drogi. Jeszcze tylko 5 dni leczenia, moze wtedy sie uspokoje. Napewno zrobie sobie test by sprawdzic czy juz nic nie ma. Z pelni szczescia, wszystko zamienia sie w dramat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
PS. ja za prenatalne usg placilam 162zl w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama91
Soulija ale na co ci przepisała tę tabletke bo tak czytam i jakoś nie jestem w temacie. Bo ja też brałam takie globulki a ostatnio skonczyłam brac tabletki tyle ze mi sie jakas grzebica przyplątałam nie wiem skad:/ i tez i te globulki i tabletki mi wypływały wygladało to jak takie sery białe w przypadku globulki i ona cała wypływała bo ona sie nie wchłaniała w ogóle a po tabletkach tez mi potrafiło porzadnie siknąć na majtki takim białym tylko to już miało bardziej taką wodnistą konsystencje tyle ze tez miało kolor biały...widze ze masz taką sama schize jak ja..tyle ze ja mam troche inne problemy i wmawiam sobie najgorsze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika87
hej dziewczynki ja już po wszystkim w domu, moja psychika nie wysiadła, lekarze i inny personel medyczny trafili się bardzo życzliwi (w wiekszości) było na prawdę po ludzku, więc teraz tylko przeczekać te 3 miesiące i gonię was z robotą :) Miło było u Was, odezwę się pochwalić. Liczę że wyczerpałam limit nieszczęść w naszym wątku i teraz już samymi dobrymi nowinami się dzielicie! Nie stresujcie się, dużo wypoczywajcie i 3 majcie za mnie kciuki a ja kibicuje wam :D ps: usuńcie mnie z tabelki Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Przy standardowych badaniach wykryto u mnie chlamydie, jedyne co lekarka powiedziala , ze to bakteria i trzeba ja antybiotykiem potraktowac, nie tylko mnie ale i meza, by nie wrocilo. Od poczatku wakacji bywalam na basenach, jaccusi, saunach i publicznych toaletach. Poprzez kontakty seksualne nie moglam tego zalapac bo najzwyczajniej ich nie mialam. Ale to brzmi tak maksymalnie obarczajaco, jak bym nie wiem co robila. Tabletki dopochwowe dostalam w razie czego, by grzybicy nie dostac , po wczorajszej aplikacji wyciekalo dzis, bylo widac rozpuszczona tabletke w tym. Sorry dziewczyny , ze was zadreczam swoimi p*****lami ale nie mam z kim pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie pisałam, ale też nie było za bardzo o czym, mdłości dalej mnie trzymają, ale nie wymiotuję tylko kiepsko się czuję, mam wrażenie że jestem cały czas głodna, a nic nie mogę zjeść (oprócz owoców) bo mnie mdli. Jak dla mnie zupełna nowość, w poprzedniej ciąży tak nie miałam. Ostatnio miałam wizytę u lekarza, pobrała wymaz, a na wyniku wyszło że mam liczne Lactobacillus spp. Co to w ogóle jest? Nie mogę nic konkretnego znaleźć na necie, a jak już to raz jest to pozytywnie a raz negatywnie. Nie rozumiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama91
szczerze mówiąc to groźnie to brzmi:( jeśli cie to pocieszy to ja tez mam problemy a mianowicie okropnie podniesione leukocyty 17,1tys jak robiłam ostatnio.. doktorka stwierdziła że to od tej cholernej grzybicy i zapisała mi tabletki dopochwowe i miałam powtórzyć badania..no i co dzis poszłam patrze na mocz a ten taki mętny jakby ktoś kijem zamieszał w rzeca:/ no i czytam w necie co to oznaczać może i znowu załamka..i pewnie znowu mi dziadostwo wyjdzie a już o leukocytach nawet nie wspomne..aż sie boje zobaczyc w poniedziałek na wyniki..a do tego boje się ze coś z dzieckiem moze być nie tak bo okropnie mnie wszedzie kłuje raz po lewej stronie raz po prawej i tak meczy dołem brzucha..mama mówi ze to od rozciągajacej sie macicy.. ale ja i tak sobie usrałam że cos jest nie tak..a co do tej wypływajacej tabletki to się nią nie przejmuj bo tak ma być..fakt na ulotce nie pisze ale kto jak kto ale ja juz jestem w tym obeznana..tak że wiem co pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama91
Ja robiłam tez ostatnio posiew moczu i też mi wyszły jakieś ziarniaki gram dodatnie i tez w ogóle nie wiem o co chodzi..a w necie też c***ja jest i to mnie denerwuje..na kartce żadnych objaśnien ani nic..a kiedy tam do lekarza..i weź tu bądz spokojną:/ jak wkrecasz sobie najgorsze rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Soulija powiem ci ze lekstze czasem tacy dziwni sa, moja przyjaciolka miala analogiczna sytuacje tyle ze nie byl w ciazy i nie pamietam jak to si nazywalo. Tak czy siak kumpela mowi ze ma jednego partnera- meza. A lekarz co zaczal robic aluzje ze moze maz skok w bok zaliczyl,kumela mowi ze nie. A ten dalej swoje ze faceci sa rozni i nikogo nie mozna byc pewnym, ze przeciez nie przrbywa z nim non stop. Czujesz? Lekarz profesjonalista ocenia czlowieka nie znajac go. Jak sie czujesz nie konfortowo to zmien koniecznie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Kurde w ciazy zawsze cos sie przyplacze. Nie mozemy googlowac! Bo z google wynika, ze musze byc puszczalska nastolatka! My tez sie nie zdradzamy i w sumie nie ma co gdybac skad te gowna sie biora. Tylko leczyc. Lekarka nie robila aluzji zadnych. Nie oceniala nikogo. Jak tak mozna, co Jak co Ale lekarze powinni wiedziec, ze mozna tez miec pecha! To sa Bakterie ktore najczesciej przenoszone sa droga plciowa ale tez przez bezposredni kontakt z kims kto ma. A wrzucaja wszystkich do jednego wora. Ja moglam kilka tyg temu sie zarazic Lub kilka lat temu. Nie da sie tego dowiedziec. Ostatnio moja przyjaciolka miala kilka przygod z facetami, moze od niej mam? Kaze jej sie przetestowac :) ..... Moja lekarka jest taka oziebla :/ wczesniej mi to nie przeszladzalo Ale w ciazy Chce czuc sie dobrze a nie stresowac, ze az spac nie moge i tylko Plakac sie Chce. Tak sie boje, ze przestalam cieszyc sie z ciazy. Trace wiare czy donosze. Jest tu inny lekarz, bardzo mily i uprzejmy on by mnie pocieszyl. Teraz np wygooglowalam, czy nie pekl mi pecherz płodowy u czy nie poraniam przypadkiem. Bo te uplawy takie wodniste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dobra trzeba brac sie w garsc. I koniec z googlowaniem :) mam nadzieje, ze ten napis "pozytywny" z mojej ksiazeczki ciazowej zniknie Jak bakteria zniknie. Nie Chce by na koniec ciazy w szpitalu mysleli, ze ja z infekcja jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Soulija spokojnie ją biorę luteine dopochwowa i też mam śluz raz bialawy raz wodnisty. A odpukac nie mam żadnej infekcji. Także wydzielinki z pochwy jak nie brunatne i czerwone. Nie smierdzace to możemy być spokojne. A tabsy się rozpieszczają i mieszają ze sluzem. Lekarz właśnie mi mówił że mam dużo wydzieliny w pochwie ale to przez luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija widze ze podupadlas troche. Wedlug mnie pomoze ci zmiana lekarza. Wiadomo trzeba sie leczyc, stalo sie nic nie poradzisz. Musisz miec dobre nastawienie. Trafisz do madrego zyczliwego i uprzejmego lekarza i napewno wyluzjesz i odetchniesz. Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa zarazilas sie na basenie, kapielisku. Ja cale lato siedze jak nie w wodach termalnych, basenach, zalewach, rzekach, morzach i oceanach i nie mam nic, a ty pare razy i juz nasz wenere blech. Albo masz pecha do potegi entej, albo maz pyknal lewizne. Uwielbiam takie panny co daja sie pokroic ze malzonek wierny a pozniej szok bo zdradzil. Sama pisalas ze zly chodzi- zly bo sie okazalo ze cie zarazil i nie moze bzyk robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×