Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Dlaczego mężczyźni nie podrywają kobiet?

Polecane posty

Gość niedorobiony
Heh Mloda, więc ty bardziej potrzebujesz tej drugiej połówki niż ja. Ja to tylko po to by pobrykać w łóżku bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale ciagle wyskakuje komunikat "tresc w niektorych polach formularza zostala uznana za spam" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie potrzebuję faceta tylko do seksu. Nie wyobrażam sobie, żebym miała pójść z kimś do łóżka, jeśli nie byłbym w nim zakochana, nawet będąc w związku (bo ty takiego związku szukasz). Może kobiety to wyczuwają, albo czymś się zdradzasz i to dlatego, żadnej nie możesz poderwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj, doda jest mega inteligentna czesto czytam wywiady z nia i ma naprawde dobre i wartosciowe przemyslenia nt zwiazkow i w ogole robienia biznesu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorobiony
Mloda napewno masz rację. Ja chcę tylko kobiety do sexu, może rzeczywiscie się z czyms zdradzam i mam olewkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedorobiony kobiety nie lubia frajerów, którzy traktują je jak prostytutki, jeżeli szukasz prostytutki, to bądź szczery i idź do pani trudniącej sie zawodem i jej zapłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorobiony
hehe nie, roxa to nie dla mnie, nie lubuę sexu za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chciałem zauważyć, nie wszystkie kobiety uważają się za prostytutki gdy robią skok w bok, ja też ich za takie nie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny Romantyk II " żadna inteligencja kobiecie nie pomoże skoro nie ma urody smiech.gif " zinterpretuj mi znaczenie słowa "uroda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorobiony
Powiem wam taką historię, kiedyś poderwałem fajną babkę, fajnie nam się rozmawiało i tematy były już na tematy łóżkowe w pewnej chwili gdy ona się nachyliła i wypięła swoją dupinę na mnie bez wahania za nią złapałem, wtedy ona powoli się odwróciła....i dała mi w mordę z liścia. Tak się skończyła nasza znajomość a dosłownie 5 minut później kleiła się do innego faceta. JAK to nazwiecie? pech? zła karma? nie ten czas i moment? Normalnie chce mi się wyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no było to na dworze ale nikt nas nie widział, więc skąd to oburzenie? Jeszcze mi się dostało że jestem hamem, a przez cały czas ona mnie prowokowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie podrywam, bo nie chce się podawać na tacy. Nie będę się ruchał z pierwszą lepszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel z przymusu
Temat ciekawy więc dodam o siebie co nieco.A więc mnie natura urodą niestety nie obdarzyła i choć jestem po 30 tce to niestety bardzo trudno mi znaleźć kobietę mimo że nie jestem typem nieśmiałego milczka.Kilkanaście razy podrywałem kobiety na ulicy,barze czy innym klubie ale tylko w kilku przypadkach zostałem poważnie potraktowany a najczęściej słyszałem "mam faceta" lub "mam męża" mimo że nie miały obrączek tak więc podrywy w miejscach publicznych uważam za głupotę i wolę szukać na portalu randkowym bo tam kwiatu pół światu i przynajmniej nie wyjdę na głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety się w tym lubują, napalić faceta, a potem zostawić go z fiutem w garści, dlatego trzeba być ostrożnym w podrywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety się w tym lubują, napalić faceta, a potem zostawić go z fiutem w garści, dlatego trzeba być ostrożnym w podrywaniu." To sie nazywa flirt, tylko idiota myśli, że flirt prowadzi do natychmiastowej konsumpcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, najpierw wymagasz adoracji, potem ślub i raz na miesiąc konsumpcja. I dziwisz się, że nie chcą cię podrywać i adorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kersan
Hej fiku miku, sądząc po nicku lubisz tą zabawę, więc będę cie bzykał po same pachy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pachy to będzie miała fiku ubaw z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaaaaaaaa
Mnie podrywaja, ale jakoś ich odrzucam nie wiem czemu :O chyba sama sie boje odrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guhur
Kiedyś weszłem do domu prosto z pracy, na łóżku leżała prawie naga koleżanka mojej żony, zatkało mnie i nie wiedziałem co powiedzieć, dziewczę uśmiechałol się do mnie i robiło pozy. Kątem oka zobaczyłem żonę w kuchni i obserwowała moją reakcję. Gdyby nie ona to żuciłbym się na tą koleżankę i zerżnął na wszystkie możliwe sposoby. Ale opanowałem się i poszłem do kuchni a one miały ubaw ze mnie że minę miałem błazna. hahaha. Ale co się odwlecze to nie uciecze, 5 lat później ta koleżanka dała mi d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego? To znaczy że facet ma nie podrywać lasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×