Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rehabilitacja w Warszawie

Polecane posty

Gość Alicja_szyja
profesjonalna rehabilitacja jest w Centrum Medycznym Constance Care w Kierszku k. Konstancina - Jeziorny. najnowszy sprzęt, prowincjonalne ceny. Pan Wojtek magik od kręgosłupa szyjnego. jak nie urwie głowy to bóle łopatki przechodzą po kilku wizytach. gorąco polecam - podaje namiar constancecare.pl tel: +48 22 111 00 57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi32
Pomyśl czy nie wygodniejszą opcją będzie pobyt rehabilitacyjny trwający kilka dni. Tutaj https://constancecare.pl/pobyty-rehabilitacyjne/ masz namiary na ośrodek pod Warszawą, który oferuje różne pakiety takich pobytów. Podpytaj, bo na zdrowiu nie ma co oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli szukacie sprzętu do rehabilitacji to polecam wam stronę www.neuron.waw.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj w TLC-Clinic w Ostrołęce :) fizjoterapia nie jest im obca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka838
Jeśli potrzebna Ci rehabilitacja lub fizjoterapia to w Warszawie masz MobileMed. Tutaj http://www.mobilemed.pl/ sobie o nich poczytaj. Świadczą usługi w domu pacjentów, co jest bardzo wygodne. Za dojazd nie pobierają opłat, a inne zabiegi możesz wykupić w pakiecie, taniej. Sprawdź, bo mają doświadczoną kadrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżeli chodzi o rehabilitację w Warszawie to korzystałam z centrum rehabilitacji osteomedis i bardzo byłam zadowolona z ich profesjonalnego podejścia, faktycznie w krótkim czasie udało im się postawić mnie na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po skręceniu kolana chodziłam do Osteomedis. Mają tam bogaty wybór zabiegów od laserów, masaży, prądów i ćwiczeń. Często biegam, dlatego zależało mi na szybkich efektach i nie zawiodłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji warto także znać jakis dobry sklep medyczny. Sama niedawno podczas rehabilitacji mojego męża musiałam skorzystać z takiego sklepu. Całe szczęście znajoma poleciła mi http://www.zdrowie.naklo.pl/. Można tam dostać sprzęt rehabilitacyjny. Wybór jest naprawdę spory, a ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabelll
W Warszawie jest bardzo sporo ciekawych rehabilitantów, ogólnie spory wybór, dzięki za sugestie. https://bodymove.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłykieć
Od kilku lat mieszkam w Warszawie ale od czasu do czasu wyjeżdżam do rodziny w Krakowie. Pewnego razu miałam nieszczęśliwy wypadek - niby nic poważnego ale od tamtej pory bolały mnie kolana i kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Za namową zapisałam się do gabinetu specjalistycznego tutaj http://www.rehabilitacje.org/ i w sumie odetchnęłam z ulgą bo nie musiałam czekać w kolejkach. Zapisałam się szybko i do dobrego specjalisty który zna się na swoim fachu. Czuję,że jest ze mną coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie pan Jakub Przeor i Reh-Activ w podwarszawskim Józefowie. Facet jest perfekcjonistą w każdym calu, utytułowany i doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystałam z oferty www.zdrowie.naklo.pl byli niezastąpieni, przy wypożyczeniu dla nas niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego dla babci. Nigdzie indziej nie mogliśmy znaleźć! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina331
Ja byłam u fizjoterapeuty w Lux Med. Bóle pleców, drętwienie rąk. Po konsultacji zostały mi ustalone ćwiczenia oraz terapia manualna. Wszystko odbyło się profesjonalnie z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie codziennie biegam i w ramach regeneracji całego organizmu zamawiam leczniczy masaż ciała, w tym masaż kręgosłupa i nóg. Najczęściej korzystam z www.masowaniewarszawa.pl , ponieważ pan Dominik działa niezależnie i ma znacznie niższe stawki od standardowych gabinetów odnowy biologicznej. Masaż działa, jestem dobrze rozciągnięty, zrelaksowany i przyznam, że w ten sposób trenuję bardziej intensywnie, bo regeneracja następuje dynamicznie już w trakcie kontaktu z masażystą. Polecam podobne podejście. Lepiej wydać na masażystę niż na suplementy, które u mnie w ogóle nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam panią Magdę, niezwykle rzeczowa, profesjonalna, chodząca encyklopedia w zakresie rehabilitacji, od 7 miesięcy mam problemy z kolanem ( dużo biegam) wg lekarza moja przypadłość kwalifikuje się tylko na stół operacyjny, postanowiłam skorzystać z usług fizjoterapeuty zanim dam się pokroić, dwóch z nich niewiele wskórali, aż trafiłam na Panią Magdę na znanym lekarzu, po 4 wizytach poprawa jest tak znacząca, ze mój lekarz prowadzący był zdziwiony tym i stwierdził, ze jak tak dalej pójdzie to wizja operacji może pójść w zapomnienie! Polecam, poniżej link do Pani Magdy https://www.znanylekarz.pl/magdalena-szelagowska/fizjoterapeuta-terapeuta-diagnostyk/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli po wypadku komunikacyjnym nie z naszej winy koniecznie jest rehabilitacja, to na jej opłacenia możemy uzyskać pieniądze z oc sprawcy. Z tego co wiem to opinie o EuCO - firmy, która odzyskuje takie odszkodowania - są bardzo dobre. Warto się do nie zwrócić po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Justyna Iwanek - terapeuta dziecięcy, zajmuje się dziećmi z wadami postawy, skoliozy. W Naszej Klinice w Ożarowie Mazowieckim zajmuje się naszym synkiem. Mega profesjonalna i ciepła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć też na stronę sklepów medycznych. Ja szukałam opaski rehabilitacyjnej na rękę i znalazłam ją w bardzo dobrej cenie w www.ortezka.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkowaTulek
Wiem, że w http://www.terapiaimpuls.pl/rehabilitacja/ mają fajną ofertę. Moja siostra tam chodziła na rehabilitację i serio jej pomogli. Solidni i profesjonalni ludzie. Zawsze z uśmiechem wracała z zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia811
Mysle, że warto odezwac się również do http://fizjoterapia-mazur.pl jedna z najlepszych tego typu centrów rehabilitacji w kraju. Tam powinni CI pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem księgową i praktycznie cały dzień siedzę. Mniej więcej rok temu zaczęły się u mnie problemy z nogami. Paraliżujące drętwienie. Przyczyna to złe krążenie. Trochę się przyznam wystraszyłam. Na początku brałam leki, ale pomagały na krótko. W końcu zdecydowałam się na masaż. Po dwóch miesiącach regularnych masaży, około 4 miesięcznie przez godzinę doszłam do siebie. Mierzyłam ostatnio ciśnienie to idealne, a wcześniej stale podwyższone. Według mnie inwestycja opłacalna. Korzystam z usług pana Dominika Dragana z Warszawy. Solidny człowiek. Poleciła mi go znajoma, która od dawna korzysta z jego usług. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam rehabilitacje w domu z Medikar home care. Rewelacyjne rozwiązanie tym bardziej, że jestem osobą niemobilną . Rehabilitant przyjeżdżał do mnie według ustaleń 2 razy w tygodniu a podczas jego nieobecności ćwiczyłam sama tak jak powiedział mi żeby to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×