Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rehabilitacja w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Polecam www.zdrowie.naklo.pl tam można znaleźć wiele sprzętu rehabilitacyjnego, również do wypożyczenia. Warto zaznajomić się z treścią strony, ponieważ znajduje się na niej pełna oferta, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiliśmy na bardzo profesjonalną Klinikę właśnie do której mozna zapisac równiez na rehabilitacje, konsultację lekarskie swoje dziecko. Jeli mieszkacie w Warszawie, albo okolicach to na pewno to miejsce bedzie odpowiednie również dla Waszych dzieci http://www.naszaklinika.com.pl/oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litwinka003
W Krakowie mają doświadczonych rehabilitantów. Wystarczy szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellek
Ja chodziłam na rehabilitację do Natural Medical kiedy zabiegi na NFZ mi się skończyły, dopiero tam po magnetoterapii ból całkowicie ustąpił, teraz wiem że warto próbować wszystkiego a nie ograniczać się jedynie do NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilczynnskaa
Na NFZ to w sumie nie bardzo się orientuję, ale ja miałem rehabilitację domową z Medikar Home Care. Miałem problemy z poruszaniem się więc nie było innej możliwości jak tylko rehabilitacja z dojazdem. Jedyne co moge jeszcze dodać to, że bardzo mi pomogła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz J
Tak samo jak poprzednik polecam Medikar Home Care rehabilitacja z dojazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkus
No dobrze, a gdzie udać się na rehabilitację z dzieckiem mającym skrzywienie kręgosłupa? Czy wizyta w tym miejscu: https://rehabilitacjadziecieca.com/ jest dobrym rozwiązaniem? Czy ktoś, kto korzystał z usług tego gabinetu mógłby wypowiedzieć się na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla siebie i dziecka mam wykupiony pakiet w Lux Medzie, tam też miałam dla siebie rehabilitację na kręgosłup, nie czekałam długo bo na nfz prawie roczne kolejki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pana Marcina Złotorowicza z tej kliniki w Ożarowie Mazowieckim http://www.naszaklinika.com.pl/oferta Bardzo konkretny i profesjonalny lekarz, z doskonałym podejściem do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloboret55
Wydaje mi się, że jeśli zależy wam na rehabilitacji domowej po jakimś cięższym wypadku to bardzo dobrym wyborem będzie Medikar Home Care. Znajomy miał u nich rehabilitacje i bardzo chwalił swojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rehabilitacje mam też w lux miedzie, nie ma kolejek i maja bardzo nowoczesny sprzęt i na prawdę dobrą opiekę medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsi spece w szczególności jesli chodzi o rehabilitacje po operacyjną taką jak artroskopie kolana to tylko https://bodymove.pl najwiekszi spece w Wawie, sami sportowcy u nich sie leczą, cała firma w koszulkach sportowców z ich podziekowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruella33
Rehabilitację najlepiej robić w tym centrum http://cmsf.pl/ w Warszawie, bez kolejek, klinika jest nowa ale mają chyba najlepszych fizjoterapeutów w mieście. Najlepiej od razu wykupić pakiet medyczny u nich bez limitów i o nic się nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiona w lux medzie, szybciutko miałam termin, zadowolona byłam. Teraz będę miała rehabilitację na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lux medzie mają krótkie kolejki, korzystałam już kilka razy u nich z rehabilitacji, mają tez bardzo nowoczesny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do kliniki Porta Medica. Ja trafiłem pod skrzydła Pana Marcina Oczachowskiego , dzięki któremu moje bóle reumatyczne znacznie zmalały (klinka znajduje się w dwóch lokalizacjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra po wypadku rehabilitowała się w EnelMedzie i szybko doszła do siebie. Bardzo była zadowolona ze sposobu, w jaki traktują tam pacjentów, pamiętam jak przeżywała, że w szpitalu państwowym czuła się jak intruz, a potem taka różnica w enelmedzie. Nastawienie pacjenta też ma duży wpływ na skuteczność rehabilitacji i niektórzy to wiedzą ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z Lux Med, tam też miałam nie jedną rehabilitacje i na kręgosłup i na kolana. Mają dobry sprzęt i specjalistów. Często wchodzę na portal pacjenta i tam moge sprawdzić on line swoje wyniki i umówic wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamosik
Moją rehabilitację po urazie stawu skokowego prowadzi Michał Grzesiuk z Poradni Chorej Stopy. Bardzo sympatyczny i rzeczowy fizjoterapeuta, który poświęca pacjentowi całą swoją uwagę podczas ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowy_przyplyw
Ja korzystam z Luxmedu i na wszystko umawiam się przez Portal Pacjenta i nie mam najmniejszego problemu z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćweww21
Bardzo dobrych rehabilitantów mają w Rex Medica Sport. Działają prywtanie, ale na porządnej rehabilitacji nie ma co oszczędzać, wiem co mówie... Po kazdej kontuzji, wypadku tak naprawdę rehabilitacja jest najwazniejsza i trzeba ją odbyć w odpowiednim czasie, po latach nic juz nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebuncio
Ja się akurat leczę w Krakowie w gabinecie dr Wiecka na Slomczyńskiego 12. Bardzo zadowolony jestem, bo po serii zabiegów jest lepiej, niestety w moim przypadku potrzeba jeszcze jednej serii, ale jestem dobrej myśli, bo już jest mega ulga. Także jak ktoś jest z Krakowa to polecam. www.rehabilitacje.org ja się zapisuję online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z Was zastanawiałby sie nad wybraniem się do jakiegoś gabinetu rehabilitacji w okolicach Wilanowa to polecam Balumed: http://balumed.pl/uslugi/rehabilitacja-fizjoterapia/rehabilitacja/ Specjalizują się tam w rehabilitacji dzieci jak równiez i dorosłych. Gabinet jest prywatny ale za to pracuje tam wykształcona, doświadczona kadra. Wszysto jest nowe sprzęty są bardzo dobrze dobrane. Poza tym dostaniecie się tam na cwiczenia z dnia na dzien. NIe trzeba oczekiwać na dostanie się tak jak to bywa na fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lux med jest w porządku ja nie narzekam, rehabilitacje też u nich miałam na kręgosłup. Mi pasuje ich portal pacjenta, tam dosyc często zaglądam, widzę swoje wyniki i ostatnio umówiłam tam sobie wizytę do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Też polecam Lux Med, jestem pacjentką już bardzo długo, cała moja rodzina ma tam wykupione pakiety, a portal pacjenta to świetne ułatwienie w codziennym życiu. Często tam zaglądam, sprawdzam wyniki, umawiam się na wizyty i nie czekam w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodymove.pl Pani Natalia Bender mistrzyni Świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32332
Centrum Boramed przy ul Fieldorfa ma dobrych rehabilitantów. Specjalizują się nawet w rehabilitacji małych dzieci i niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayyala
Poczytajcie sobie o treningu EMS (elektrostymulacja mięśniowa). To fajny sposób na to, aby pozbyć się właśnie tego rodzaju dolegliwości, a także zwiększyć komfort życia, polepszyć wygląd, nabrać kondycji. Zwłaszcza jak ktoś np. ma ciężką pracę fizyczną, albo odwrotnie – siedzącą przez wiele godzin. Wtedy taki trening EMS jest przydatny. Polecam szczerze trenera personalnego z http://victorybody.pl/. Opisany jest cały trening i technologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie chodzę na rehabilitację do Enel Sport i jestem zaskoczona, bo strasznie szybko dochodze do siebie, więc polecam. Trenowałam piłkę ręczną całe życie, teraz mam uraz barku, mam nadzieję, że szybko wrócę do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 55
Bardzo dobry ośrodek rehabilitacyjny w Warszawie na Pradze to Kimed. Miałam tam robiony laser wysokoenergetyczny,który bardzo pomógł mi na kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×