Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tacomaproblemzjedzeniem

Co mi jest? Dlaczego nie mogę jeść?

Polecane posty

Gość tacomaproblemzjedzeniem

Witam. Mam 15 lat. W związku z tym, że mam nerwicę lękową dopiero wykrytą, już od kilku lat miałam paniczny lęk przed wymiotowaniem. Dziś rano zjadłam normalne śniadanie, kanapki z dżemem. Jednak później nalałam sobie soku jabłkowego o żółtej barwie. Nie wiem czemu, ale przyszła mi natrętna myśl, że to... mocz. I za nic nie mogłam się napić tego soku. Przyszło do mnie jakieś obrzydzenie. Problem w tym, że myślałam, że to minie, ale nadal nie mogę patrzeć na jedzenie... Co dziwne, nie dokończyłam obiadu, bo zjadłam może z pół talerza makaronu z sosem i nie mogłam więcej. Po prostu czułam, że to odpowiednia porcja. I do teraz mam w gardle jakby kulkę i nie mogę nic zjeść, znów nie mogę patrzeć na jedzenie. Boję się, że to nie przejdzie i nie będę mogła jeść. Anoreksja na pewno to nie jest, bo nie mam nadwagi i się nie odchudzam, lubię swoje ciało. Nie wiem, czy to związane ze snem, ale w nocy spałam niecałe 6 godzin. Czy też może to z powodu nerwicy? Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej może być z powodu nerwicy ale nie martw się, jak nie zjesz kolacji to nic Ci się nie stanie rozumiem, że leczysz się na nerwicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dziecko zacznij bajki pisac,bo zakładasz co rusz nowy topik i gadasz od rzeczy i wymyślasz rózne choroby. Nie masz zajęcia,to może przeczytaj jakąś lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiatryk wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty co znowu pyskujesz,zamkniesz w koncu ta swoja jadeczke????wszedzie ona juz jest i ustawia i krytykuje i wulgaryzuje i pluje jadem,co za franca francowata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie psychiatra tylko psycholog wita,znasz ty sie na tym jak swinia na niebie w deszcz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka15
Pierwszy raz zalozylam tu temat. Jezeli komus nie pasuje to nie musi odpowiadac, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy chodzisz do psychoterapeuty, ale jeśli tak to porozmawiaj sobie z nim na ten temat. A jeśli nie chodzisz do psychoterapeuty, a problem Ci nie minie, to zawsze możesz się udać po konsultację do takiego specjalisty. Ci an NFZ są bezpłatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym doradzała dobrego psychologa lub psychiatrę. Oni sa po to by pomagać, a z tego co piszesz potrzebujesz takiej konsultacji. Myslę,że może być to wynikiem nerwicy albo jakichs przykrych zdarzeń z dzieciństwa odnosnie jedzenia. Moja koleżanka ma bulimię i też bardzo kiepsko sypia do 3 czy 4 w nocy potrafi siedzieć. Myslę,że jakiś dobry lekarz, który wie jak wyleczyć i bezsenność i nerwicę by pomógł np -http://www.medis.pl/psychiatria.html - jak tutaj (ona tu chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×