Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zerojedynka

Kobiece spojrzenie

Polecane posty

Gość S_T
Ale mam nadzieję, że wiesz, że to pudełko nie jest moim jednym atrybutem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_T
Ja się chwalę? Jestem wzorem skromności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_T
Właśnie opuszczam na kilka dni Ciechocinek. Najwyższa pora skorzystać z ostatnich dni letnich kanikuł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_T
Mam zabierać drzewo do lasu? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to pisał Hemingway: Stary człowiek, a może :P Nie wiadomo ile czasu jeszcze zostało, ile kuracjuszek jeszcze zachwyci mój starannie wykonany przedziałek, ile łon popieści mój siwy mustasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi Senior robi sobie autoreklamę ;) Mustasz? :D Seniorku ale wiesz co się mówi o tych co dużo gadają? ;) A tak poza tym, po co Ty mi to wszystko mówisz, hę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senior co Ci jest? Tęskniłeś, co nie ;) No babką to może i nie ale wiesz, razem tu ewoluowaliśmy, jesteśmy w jednym wieku, nie mamy przed sobą tajemnic ;) Jak rodzina :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty nie przeceniasz mojej pamięci? Całe szczęście, że pamiętam kiedy i jakie leki wziąć. Bo czopki to już Wiesława mi aplikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilobil Seniorku i supełki na fiutku :p No i koniecznie kompas co by te poszerzane terytoria ogarnąć :p Tak na marginesie - biedna ta Wiesława, szkodliwe się Jej należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supełki na fiutku? A umiesz zrobić węzełki na pręcie stalowym, mądralo? A co do Wiesławy, to Bóg pobłogosławił ją Alzheimerem i nie domaga się dodatkowej gratyfikacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×