Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zerojedynka

Kobiece spojrzenie

Polecane posty

Gość gość
Czemu się przestałaś udzielać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam za bardzo jak. Nie rozmawiałyśmy ze sobą zbyt wiele, jedyne co mi przychodzi do głowy byłoby zbyt oczywiste. Kiedyś może się odezwę, ale dziś chcę być anonimowa. Fajnie, że się odezwałaś, widać Toledo lubi Ciebie i Rogatą, a ja lubię też Toledo . Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połączone wspólnym pierwiastkiem? Nieee :p Miło, że zajrzałaś :) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naga prawda ;) <<<>>> Obudziła się naga miłość po szampańskiej nocy i nie może się pozbierać - głowa ją boli - wargi pogryzione - kołdra rozkopana - nogi wyziębione - bielizna porwana. <<<>>> Przy niej leży naga prawda - a kochanek gdzie ? ...cierpiał na bezsenność ...nie zostawił adresu. <<<>>> Przytuliła się miłość do prawdy i obje zapłakały. Nie żal im było nocy szampańskiej a tylko cnoty...teraz bezpańskiej. :classic_cool: Dobranoc https://www.youtube.com/watch?v=XUClIslXKZo&list=PLFgquLnL59alCl_2TQvOiD5Vgm1hCaGSI&index=106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywołaliśmy Jedynkę z lasu? :) Szkoda, że się rozminęłyśmy. Ale może kiedyś. Uśmiechy dla autorki tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binarny
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płat­ka­mi wspomnień obudzić z letargu uśpione serce mrokiem codzienności. Rozpalić myśli, wskrzesić emocje by ocalić resztę swej wrażliwości. Tchnieniem wiatru rozproszyć lęki, okiełznać wciąż dręczące wątpliwości. Pobudzić zmysły, uwolnić marzenia ukryte skrzętnie w przedsionkach przeszłości… Znaleźć tą siłę, która pozwala podnieść się z kolejnego upadku. Odnaleźć własną rozchwianą tożsamość, wychodząc z wciąż to nowej roli… Otworzyć oczy na niedostrzegalne, by dusza z sumieniem współgrały dźwięcznie. Otulić się woalem szczęścia, mnożąc wciąż to silniejszą wiarę w ludzkość. Pokochać swoje własne kompleksy by zaufać podszeptom, że potrafię być czarująca… Obudzić chęć nowego życia ze świadomością włas­ne­go „ja” A do tego jeszcze być jak woda z siłą Corega Tabs ;):classic_cool: Co nie? Gromi ;) 🌻 Do tego mi pasuje pewna piosenka Kuby Sienkiewicza ale chyba sobie daruję ;) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co następna do odstrzału? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miło że ktoś to wykopał fajnie powspominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Binarna 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda Zbiór cech określanych jako pożądane :) Związane z symetrią a także obowiązującym kanonem. Przemija jak wszystko 😭 Co czyni ludzi atrakcyjnymi? Coś :classic_cool:, co posiada Jack Nikolson. Trudno powiedzieć o nim, że jest przystojny a jednak krew burzy :D. Albo to jest albo nie. Jeśli jest i towarzyszy temu świadomość - sukces zapewniony. Gorzej jak konfiguracja ułoży się nieco inaczej. Wówczas jest groteska :p Czy uroda jest istotna? W realu zapewne, ma duży wpływ na początek znajomości. A tu? Tu jest dodatkiem, wielu można określić mianem pięknych i niesamowicie pociągających wyłącznie po sposobie wyrażania myśli nie mając pojęcia o ich wyglądzie :D. Jednak nie o samo mistrzowskie posługiwanie się słowem chodzi. Filtrujemy wiadomości przepuszczając je przez własną bazę myśli, emocji, czucia i wyławiamy perełki. Dla każdego innym blaskiem lśniące :) Najciekawsze jest to co niewidoczne, baa nawet skrywane ;) A więc ,,lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na ero świecie..." :) https://www.youtube.com/watch?v=p4VcSnn51hk&index=5&list=RDu7dDEDuIYOY Dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skrywane piękno duszy też się liczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
6.12. Liczy się jak najbardziej, bo jest wolne od obowiązujących kanonów i nie musi być idealnie symetryczne;):) A dostrzegają je Ci, którzy potrafią widzieć, a nie tylko patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No k***** przez was jej temat zespamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, ale tętno mi też przyspiesza w przegubie, właśnie między czerwcem a wrześniem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko tutaj był bezpieczny bo po drugiej stronie ;) Nie wiem czy miał tyle szczęścia z pensjonariuszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyniłem to na minutę, ale wargi same się rozchylają z nadzieją na nowe okręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×